delSol montaż wzmacniacza i masa w bagażniku
Coś dla crxowych audio

Posty: 2   •   Strona 1 z 1
psemeq
Forumowicz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2013-08-01, 11:38
Lokalizacja: Łódź
Samochód: delSol 96' D16Y8

delSol montaż wzmacniacza i masa w bagażniku

przez psemeq » 2015-01-27, 00:54

Witajcie,

W solce nie mam ABSu więc zmontowałem wzmacniacz w bagażniku na miejsce komputera ABS - czyli na grodź pomiędzy bagażnikiem i kabiną. W tym miejscu jest idealne wyprofilowana tapicerka i wzmacniacz się mieści na luzie i jest jeszcze miejsce. Pytanie jest czy mogę położyć tą tapicerkę, czy wzmacniacz się nie przegrzeje, spali, etc? Czy ktoś ma w ten sposób wstawiony wzmacniacz?

Drugie pytanie: skąd w bagażniku wziąć dobrą masę? Obecnie mam masę przymocowaną do śruby amortyzatora, wszystko przesmarowane smarem miedzianym, dla lepszego przewodnictwa (nie pojawia się efekt pętli masowej). Może macie lepsze pomysły? ;)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: delSol montaż wzmacniacza i masa w bagażniku

przez Vincent » 2015-01-27, 01:15

Wzmacniacz nie powinien być niczym przykryty , jak myślisz po co są radiatory w zmaku ? Maja chłodzić . Solki w bagażniku maja często wilgoć . Oczko masowe audio powinno być jak najlepszej jakości . Nie ocynkowane . Może być do śruby amora , czyli do mocowania amora do budy. Ja wstawiam nakrętkę w podłużnicę .

Posty: 2   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest 2024-03-29, 00:04