Potrzebny hondziarz mechanik
Poznan, Zielona Góra, Gorzów, Szczecin - cała zachodnia ściana w sumie :)

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
Dez0wave
Forumowicz
 
Posty: 96
Dołączył(a): 2015-01-26, 22:14
Lokalizacja: Świebodzin
Samochód: Honda CRX ED9

Potrzebny hondziarz mechanik

przez Dez0wave » 2016-09-30, 10:31

Witam,

Słowem wstępu:
Mam problem, ponieważ mój mechanik/kolega, który zajmował się moją Honda i z którym robiłem te auto razem, od którego wszystkiego się uczyłem, dzięki któremu kupiłem te moje marzenie, poinformował mnie niespodziewanie że wyjeżdża do Anglii do pracy i zostaje tam. Tym samym zostaje na lodzie, ponieważ nie mam ani warsztatu, ani narzędzi do robienia czegokolwiek przy moim rexie. Chodzi o to że auto kupiłem praktycznie ze względu na to, że miałem takiego kogoś, było to moje marzenie i za rozsądne pieniądze można było coś pogrzebać, kupić i złożyć.

Przejdę do sedna sprawy:
Boję się oddać auto do jakiegoś warsztatu, bo wiadomo jak może być, dużo się o tym słyszy jak oszukują, kantują i robią po prostu w ch*ja ludzi, a potem zdziwienie że coś się zesrało, bo przecież wszytko było zrobione cacy. Nie chcę sprzedawać auta, bo to bez sensu skoro to moje marzenie i już z nim przeżyłem trochę przygód. Ładnie mnie zabrał na wakacje i przywiózł i z tej okazji miał dostać kilka nowych zabawek :

-Skrzynia z civica 4 gena 1.3 w spoko stanie
-Nowy olej do skrzyni
-Półosie z przegubami z tego civica
-Nowe kompletne sprzęgło Aisin
-Lekki zamach + łożysko
-Filtr paliwa

Praktycznie wszystko mam tylko dowiedziałem się, że nie ma mi kto tego złożyć...

I tutaj moje pytanie/prośba:
Proszę o polecenie kogoś w okolicy Świebodzina? Zielonej Góry? bo ogólnie jestem ze Świebodzina i będę szukał kogoś w okolicy, aby mógł mi pomagać/robić auto. Proszę o polecenie jakiejś osoby co się zna na tym, nie wiem może ktoś najlepiej z forum jakiś zaufany człowiek, co porobi to wszytko i w przyszłości inne rzeczy, co mi doradzi jak Hondziarz dla Hondziarza. Także proszę o jakieś propozycję, jakieś info, cokolwiek!

Pozdrawiam, Adrian.

Edit: Złożony ten zestaw, kolega się zlitował przed wyjazdem, ale w dalszym ciągu poszukuję kogoś w razie czego do pomocy!
Myszak : ) - http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=71437

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest 2024-03-28, 17:25