Zderzak tył, upper holder

Posty: 3   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
Masny
Forumowicz
 
Posty: 925
Dołączył(a): 2015-01-05, 16:32
Lokalizacja: CTR
Samochód: CRX 91'

Zderzak tył, upper holder

przez Masny » 2017-07-03, 08:54

Siemka!
Postanowiłem wziąć na warsztat mocowanie tylnego zderzaka. U mnie, wygląda to nieciekawie. Zderzak pochyla się wciska na błotniki
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z ciekawości zajrzałem do instrukcji serwisowej pojazdu i zobaczyłem, że brakuje mi "upper holder"
Obrazek

Pytaniem teraz jest czy ta rzecz MOŹE być odpowiedzialna za takie opadnięcie zderzaka? (buda jest prosta)
Pytaniem numer dla jest... Ten upper holder jest przymocowany do karoserii. W jaki sposób natomiast zderzak jest w niego wciskany? Czy działa to na zasadzie ślizu, gdzie element /męski/ zainstalowany na zderzaku wchodzi w element /damski/ zamocowany na karoserii?

Posiada ktoś jakieś zdjęcia tego elementu?

Avatar użytkownika
chinczyk
Forumowicz
 
Posty: 1471
Dołączył(a): 2005-10-15, 23:52
Lokalizacja: PIŁA

Re: Zderzak tył, upper holder

przez chinczyk » 2017-07-03, 14:28

ten element masz wciskany do budy na bolec na zasadzie kolka rozporowego i wkrecone masz w to srube. zderzak jest wcisniety w to na zasadzie slizgu ale masz tam tez taki maly zabek do polaczenia . jakbys szukal tego elemantu to powinienem miec na stanie
Czesci uzywane crx ed9 ee8 del sol oraz civic 92-00
601 937 808 10-18

Avatar użytkownika
Masny
Forumowicz
 
Posty: 925
Dołączył(a): 2015-01-05, 16:32
Lokalizacja: CTR
Samochód: CRX 91'

Re: Zderzak tył, upper holder

przez Masny » 2017-07-03, 15:36

chinczyk napisał(a):ten element masz wciskany do budy na bolec na zasadzie kolka rozporowego i wkrecone masz w to srube. zderzak jest wcisniety w to na zasadzie slizgu ale masz tam tez taki maly zabek do polaczenia . jakbys szukal tego elemantu to powinienem miec na stanie

Dzięki za odpowiedź. Tak, potrzebowałbym ten element (lewa + prawa strona). Dodatkowo jednak jeszcze za jednym zamachem wziąłbym inne części, ale to najpierw muszę zrobić sobie listę, bo trochę tego jest : )

Posty: 3   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Teraz jest 2024-03-29, 00:09