jedziemy po ziolo...
Luźno o wszystkim... Tematy w ktorych nikt sie nie odezwal od 30 dni, sa automatycznie usuwane.

Posty: 143   •   Strona 8 z 10   •   1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10

jestes za legalizacja ziola

jestem za..
92
74%
jestem przeciw..
33
26%
 
Liczba głosów : 125
DJK
Forumowicz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2006-08-27, 17:47
Lokalizacja: Góra - BaqBakowo

przez DJK » 2008-01-10, 16:16

To może w profilu sobie wprowadzimy kategorie "ćpun" czy nie :razz:
wiecznygosc, czyli jak wypiles kiedys piwo to jestes alkoholikiem :ok: :ok: :ok:
Ulotne jak ulotka...

Avatar użytkownika
tomz
Forumowicz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2007-10-06, 22:36

przez tomz » 2008-01-10, 18:08

gruby126p1 napisał(a):
grzebus napisał(a):pierwsze slysze ze zielonymi sie można zaćpać na śmierć


naukowcy stwierdzili ze moglo to by byc mozliwe dopiero po wypaleniu 40 tys skretow (jeden za drugim), co jest nie realne dla nawet bardzo zaawansowanego palacza ;)

A dokładniej to trzeba wypalić około 2KG w ciągu 24 godzin żeby się przekręcić - nie jest to możliwe :rotfl:
Why do U drink and drive? When U can smoke and fly.

Avatar użytkownika
gruby126p1
Forumowicz
 
Posty: 2143
Dołączył(a): 2006-07-04, 19:48
Lokalizacja: olsztyn

przez gruby126p1 » 2008-01-10, 18:48

krzych00 tak jak napisal przema72

niewielkie ilosci amfetaminy byly podawane do lekow dla otylych ludzi i tylko pod nadzorem lekarza poniewaz amfetamina uzaleznia, ale jest jednym z najskuteczniejszych srodkow w walce z otyloscia, i z tego co mi wiadomo (mam nadzieje ze nie pomylilem nic) to amfetamine zastepowalo sie pozniej innym lekiem ktory byl podawany bez zadnych obaw, wiec uzalezniajaca amfetamina byla jak by starterem dla leczenia

amfetamina takze byla stosowana przy innych horobach np przy zanikach miesni, ale w glebsze informacje nie bede wchodzil bo dokladnie sie nie znam na anfie i nie pamietam juz co dokladnie potrafi, doczego sluzyla itp itd

widzisz ile rzeczy czlowiek nie wie??

Avatar użytkownika
przema72
Forumowicz
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 2006-12-08, 08:19
Lokalizacja: Włoszczowa

przez przema72 » 2008-01-10, 19:36

gruby126p1 dokładnie tak :ok: swego czasu dużo grzebałem w necie na temat każdego rodzaju substancji odurzających , choć przyznam sie szczerze że sprobowałem tylko zielonego
nic innego nie probowałem sam nie wiem czemu , hmm po prostu nie .
wracając do tematu to nawet nam się nieśni ile rożnych substancji zostało stworzone na potrzeby medyczne i są nadal stosowane choć powodują uzależnienie
Nerwowe podejście ludzi do tego tematu wynika właśnie najczęściej z ich niewiedzy o danych substancjach hehe apropo sprayu na astmę to jest w nim efedryna która też działa jak narkotyk ( działanie podobne do amfy )
więc co nie którzy (bez obrazy) są nieświadomymi "ćpunami" :rotfl2:

Avatar użytkownika
Majlo
Forumowicz
 
Posty: 1965
Dołączył(a): 2004-12-26, 23:15
Lokalizacja: BHW

przez Majlo » 2008-01-10, 20:12

70% tych co sa w wieku do 22 lat sa za
reszta przeciw.
chyba wszystko jasne prawda.
jak najbardziej jestem przeciw.
TAJPAR in da haus

wiecznygosc
Forumowicz
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2007-08-01, 16:02

przez wiecznygosc » 2008-01-10, 20:22

gruby126p1 napisał(a):krzych00 tak jak napisal przema72

niewielkie ilosci amfetaminy byly podawane do lekow dla otylych ludzi i tylko pod nadzorem lekarza poniewaz amfetamina uzaleznia, ale jest jednym z najskuteczniejszych srodkow w walce z otyloscia, i z tego co mi wiadomo (mam nadzieje ze nie pomylilem nic) to amfetamine zastepowalo sie pozniej innym lekiem ktory byl podawany bez zadnych obaw, wiec uzalezniajaca amfetamina byla jak by starterem dla leczenia

amfetamina takze byla stosowana przy innych horobach np przy zanikach miesni, ale w glebsze informacje nie bede wchodzil bo dokladnie sie nie znam na anfie i nie pamietam juz co dokladnie potrafi, doczego sluzyla itp itd

widzisz ile rzeczy czlowiek nie wie??


hmm skoro tak cudnie , takie magiczne ma to wszystko dzialanie , to czemu kraje na swiecie tego nie legalizuja??? a podawanie za przyklad holandii - kraju w ktorym 2 facetow moze sie ozenic i chyba nawet jeszcze adoptowac dziecko nie jest najlepszym przykladem - wiec nie rozumiem skad ten zachwyt nad tym krajem. Inne kraje jakos nie chca tego zalegalizowac...wiec cos jest na rzeczy......a pokusa pewnie jest u nich duza , bo by po opodatkowaniu tego trzepali niezla kase ......ALE nie chca ...to powinien byc dla Ciebie i innych za sygnal ze nie wszysko jest jak w M jak milosc.
Roger

Avatar użytkownika
przema72
Forumowicz
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 2006-12-08, 08:19
Lokalizacja: Włoszczowa

przez przema72 » 2008-01-10, 20:23

jeszcze niecały miesiąc a będę w tej grupie która jest za i mają więcej niż 22 lata
yes :poklony:
:rotfl2:

apropo to może fakt że Holandia nie jest dobrym przykładem ale Kanada jest

ale jak zwykle Wiecznygościu się mylisz ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Wo ... s-laws.png

ciemny niebieski - legalny
jasny niebieski - nie karalny
żółty - karalny , nie egzekwowany
czerwone - karalne
jasno czerwone - prawdopodobnie karane

a więc w połowie państw spokojnie możemy mieć przy sobie grass i go kopcić w domu

dziękuje za uwagę :)

Avatar użytkownika
rudzinski
Moderator
 
Posty: 3264
Dołączył(a): 2004-05-24, 17:47
Lokalizacja: Kielce

przez rudzinski » 2008-01-10, 21:07

Majlo napisał(a):70% tych co sa w wieku do 22 lat sa za
reszta przeciw.
chyba wszystko jasne prawda.
to nie jest tak do kona jak to Mirek przedstawiasz

unikalem zabierania glosu w tym temacie ale coz... moim zdaniem narkotyki a w tym i marichuana wyciagaja z czlowieka to co w nim siedzi. jak jest glupi (zyciowo) to bedzie wiekszym glupkiem, jak ma poukladane w glowie to sie "nie poprzewraca"
znam ludzi ktorzy jaraja dobre 10 lat i nie zmienili sie, nie sa bezmyslni, zyja tak jak zyli wczesniej.

rowniez sadze ze nie ma co sobie wzajemnie tlumaczyc. jedni sa za, inni przeciw - wystaczy szanowac kogos zdanie a unikniemy wielu nie dajacych nam nic klutni :P

wiecznygosc
Forumowicz
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2007-08-01, 16:02

przez wiecznygosc » 2008-01-10, 21:15

przema72 napisał(a):
ale jak zwykle Wiecznygościu się mylisz ;)



Rozumiem ze chcesz mnie sprowokowac ta bezczelna wypowiedzia? 8)

A co do pomylek - jesli wg ciebie polowa krajow na mapie ma ciemno niebieski kolor ( czyli legalna) to zapraszam do okulisty albo psychoanalityka. Za duzo ziola i ci sie juz na czerep rzuca. pozdr

Avatar użytkownika
grzebus
Forumowicz
 
Posty: 168
Dołączył(a): 2005-08-03, 13:33
Lokalizacja: Góra || SPS

przez grzebus » 2008-01-10, 21:27

wiecznygosc napisał(a):ta bezczelna wypowiedzia?


mogłes sobie darowac slowo "beszczelną" bo teraz to TY prowokujesz.. w sumie jak w wiekszosci TWOICH postów.

Też tam widzę połowe krajów w ktorych nie musiał bym sie bać mieć coś przy sobie(pomaranczowe tez)

PEACE
Grzebus aka Gress™
B18C4 EJ9 WRT Karting

DJK
Forumowicz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2006-08-27, 17:47
Lokalizacja: Góra - BaqBakowo

przez DJK » 2008-01-10, 21:33

W wiekszości krajów panuje niewiedza na temat ganji itp. i partje polityczne aby nie narazić się społeczeństu woli lizać dupe większości żeby utrzymać sie na stołkach :zaskoczony:
Ulotne jak ulotka...

Avatar użytkownika
przema72
Forumowicz
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 2006-12-08, 08:19
Lokalizacja: Włoszczowa

przez przema72 » 2008-01-10, 21:33

nikogo nie prowokuję ;) nigdy nie użyłem słowa głupi , bezczelny , gówniarz , rzuca na czerep , ćpunie , do psychoanalityka itp. nie rozumiem czemu Ty jeśli jesteś przekonany o słuszności swoich poglądów odnosisz się do takich określeń ludzi którzy prowadzą z Tobą rozmowę
mógłbym napisać że ty nie umiesz czytać tego co napisane jest na mapie ale ci wszystko opisze

ciemny niebieski - legalny wiadomo o co chodzi

jasny niebieski - nie karalny czyli nie wolno uprawiać , sprzedawca ani posiadać w większej ilości ,( np Niemcy ), krótko mówiąc jak nas złapią że mamy np pół kilo to nikt nie jest głupi , ale np jak mamy tylko 3 gramy to jest to na własny użytek i puszczają wolno przychodzimy do domu i legalnie to konsumujemy

żółty - karalny , nie egzekwowany to samo co wyżej tylko jak mamy mało to najwyżej zabiorą a nam nic nie robią

czyli jak widać na mapie w połowie krajów możemy chodzić z towarem spokojnie :)

w Polsce natomiast zostajemy oskarżeni o posiadanie , bo polska to czerwony kolor

w każdym bądź razie temat choć kontrowersyjny to bardzo miły i można się sporo dowiedzieć :D

Avatar użytkownika
black-eddy
Forumowicz
 
Posty: 181
Dołączył(a): 2007-05-15, 22:53

przez black-eddy » 2008-01-10, 21:55

i zobaczcie ile ludzi wchodzi na temat ,inne maja po 500 a ten idzie jak burza juz prawie 2000 tys :D

Avatar użytkownika
gruby126p1
Forumowicz
 
Posty: 2143
Dołączył(a): 2006-07-04, 19:48
Lokalizacja: olsztyn

przez gruby126p1 » 2008-01-10, 22:04

wiecznygosc bo kazdy kraj ma swoje wewnetrzne ustalenia i poglady na pewne sprawy, a pisalem o tym wszystkim jako o lekach itd, dlaczego nie legalizuja?? nie wiem zapytaj sie ich, a ja nic nie wspominalem o holandii.

podobny temat to sterydy, sam je zazywam, sa dostepne jako leki tylko na recepte ale jak znajda przy zwyklym czlowieczku idzie siedziec, dlaczego?? to tak samo jak narkotyki

Avatar użytkownika
BROOKLYN-D16A8
Forumowicz
 
Posty: 438
Dołączył(a): 2007-06-10, 22:59
Lokalizacja: Lublin

przez BROOKLYN-D16A8 » 2008-01-10, 23:31

przema72 napisał(a):w Polsce natomiast zostajemy oskarżeni o posiadanie , bo polska to czerwony kolor

Aczkolwiek za posiadanie połóweczki i palenie na oczach Policji (co mi sie przytrafilo) puszczają wolno,
bo nikt sobie nie chce d**y zawracać tak małą ilością i drobnymy palaczami ;)
[you] Jeśli nie masz po co żyć, to żyj na złość innym :D

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Honda/crx/18282

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 143   •   Strona 8 z 10   •   1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Teraz jest 2024-04-19, 01:28