TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ
Luźno o wszystkim... Tematy w ktorych nikt sie nie odezwal od 30 dni, sa automatycznie usuwane.

Posty: 1866   •   Strona 115 z 125   •   1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 125
septius
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-02-25, 10:29

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez septius » 2016-02-25, 10:36

Witam!
Chcąc spełnić marzenie z dzieciństwa, czyli nabyć CRX'a drugiej generacji, pozwoliłem sobie dołączyć do Szanownego Grona Forumowiczów.
Nie mam doświadczenia w mechanice samochodowej, tak więc czeka mnie wiele godzin czytania zanim się zdecyduję na zakup.
Z zamiłowania jestem jubilerem, zawodowo "biurwą" zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami i w tych tematach mogę pomóc :)

Pozdrawiam
Jacek

peter000
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-02-27, 00:11
Samochód: Civic

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez peter000 » 2016-02-27, 00:15

Witam :D

Avatar użytkownika
kiba22
Forumowicz
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2014-11-02, 20:28
Lokalizacja: Chrzanów
Samochód: Del Sol D16Y8t

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez kiba22 » 2016-03-03, 14:38

Cześć i czołem moi drodzy ;)
Faktycznie, dobrym pomysłem było by się przywitać a że mam do Was sprawę to za pozwoleniem, upiekę od razu dwie pieczenie na jednym ogniu :D Zamiast zakładać nowy temat ;)
Mianowicie - niedługo sprzedaję moją obecną furę i na wakacje (a może i nawet wcześniej) będę szukał następnego samochodu.
Od dłuższego czasu marzy mi się Del Sol i to właśnie ją będę chciał zakupić. Potrzebuję samochód mały, żwawy, o sportowym charakterze i (jak Bóg da) pod mody.
Teraz prośba do Szanownych Forumowiczów ;) Jest ktoś z okolic Chrzanowa, kto zaprezentował by mi Swoje oczko w głowie i przewiózł nim?
Okolice Chrzanowa (+ - 50km) były by w sam raz ;) Z góry dzięki za uwagę :)
Pozdrawiam serdecznie - Damian

luty
Forumowicz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2016-03-02, 18:25
Samochód: Ed9

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez luty » 2016-03-03, 16:58

Siemanko :)
Od piątku jestem posiadaczem hondy crx ed9 forumowej . W niedalekim czasie założe temat auta w odpowiednim dziale... :rotfl:

Avatar użytkownika
LukByt
Forumowicz
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2016-03-09, 08:05
Lokalizacja: Bytom
Samochód: EH6 '98

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez LukByt » 2016-03-09, 09:11

Witam wszystkich. Mam na Imię Łukasz, jestem z Bytomia. Przeglądam często forum więc wypadało by się w końcu zarejestrować :) Obecnie śmigam solką '98 wersja motegi. Poprzednio była solka '92 ale przeprowadziłem nią testy zderzeniowe :/ Zaczynam więc od nowa przygodę z młodszą Hanulką by doprowadzić ją do zadowalającego stanu :) Pozdro dla wszystkich
tdi engines are for senior citizens

Avatar użytkownika
matchless
Forumowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2012-12-27, 21:12
Lokalizacja: BB
Samochód: DelSol d16z6

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆtki

przez matchless » 2016-03-17, 15:14

Witam wszystkich. Użytkownikiem forum jestem już trochę czasu, chyba od 2012r? Nie mogąc znaleźć odpowiadającego mi stanem samochodu zostałem wtedy posiadaczem pojazdu na literę B, a potem kolejnego spod tej samej marki ;). Ale jak to w zyciu bywa, potrzeba zmian, nowych wrażeń, motywacji i bodźców aby się rozwijać czy po prostu się cieszyć i doświadczać z bogactwa motoryzacji. Postanowiłem wybrać się w daleką podróż z niemieckiego rynku na japoński i tak oto udało mi się znaleźć Solniczke z 92r. Zmiana z dużego sedana na dwumiejscowe auto było trochę szokiem ale powoli się oswajam.
Możliwe, że założę wątek z prezentacją i przebiegiem napraw/zmian swojego samochodu.
Pozdrawiam.
https://driiive.com/sal/HondaCRXDelSol/

Avatar użytkownika
Szycha
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2016-03-31, 13:45
Lokalizacja: Rumia / Gdynia
Samochód: Honda Civic MB2 99'

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez Szycha » 2016-03-31, 14:05

Cześć wszystkim! Jestem Paweł, mieszkam w Rumi (trójmiasto, blisko Gdyni). Na ten czas posiadam Honde Civic MB2 z 99r., jednakże od pewnego czasu rozglądam się za CRX'em drugiej generacji. Kupiłem seicento z gazem, aby bardzo tanio dojeżdżać na studia (3 rok mechanika i budowa maszyn z eksploatacji siłowni okrętowych). Myślę, że sprzedam aktualną honde, która nie jest w żaden sposób zjedzona lub zakatowana (6 lat temu sprowadzona z Niemiec). No i jak będą pieniądze z tego, to i również zwrot z podatku zaraz dojdzie to na pewno będę wyruszał w Polskę, aby dorwać CRX'a, które w pewnym sensie wymierają, a aktualnym właścicielom trochę mogę pozazdrościć (oczywiście tym co dbają o takie autko). :P Osoby, które nie dbają o taki samochód, ani nie wkładają chociaż odrobiny serca w coś takiego - no niestety nie rozumiem takich osób.

Może przy pomocy forum oraz dobrych ludzi siedzących tutaj znajdę 'mojego' crx'a, którego mam zamiar zakupić (chciałoby się mieć to cudo do końca życia, o ile da radę). :P

Oprócz tego forum siedzę też na h3m, civicforum i klub, gdzie znajduje się temat mojej aktualnej Hondy MB2. ;)
Pozdrawiam. ;)

Avatar użytkownika
eithray
Forumowicz
 
Posty: 1015
Dołączył(a): 2011-10-13, 15:53
Lokalizacja: Okolice ZG/Gliwice
Samochód: EE8 1.8i-VT

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez eithray » 2016-03-31, 14:46

Witamy i powodzenia w szukaniu CRX'a :)

toffik
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-11-24, 22:07
Samochód: ED6

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez toffik » 2016-04-15, 12:29

Witam!

Może nie do końca jestem użytkownikiem CRXa, ale posiadam Civica 4g, czyli brata bliźniaka CRXa ;)
Niektórzy mogą mnie już kojarzyć z forum c4g, na którym jestem już od dość dawna :)
Na forum CRX jestem już od listopada 2015, ale jakoś nie miałem jeszcze okazji się przywitać ;)

janbo0987
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-05-01, 11:27
Lokalizacja: Łódź Łódzkie
Samochód: Mercedes

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez janbo0987 » 2016-05-01, 11:36

Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.
Adam - Łódź.

Avatar użytkownika
rademenes
Forumowicz
 
Posty: 107
Dołączył(a): 2014-02-06, 23:11
Lokalizacja: lodzkie
Samochód: crx ee8

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez rademenes » 2016-05-01, 19:00

Hejka witaj na forum :) masz zamiar nabyć crx?

DelSolCyp
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-05-05, 13:56
Samochód: CRX del sol

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez DelSolCyp » 2016-05-06, 13:37

Witam, wszystkich posiadam solke od zeszłego roku i czas się przywitac

empas
Forumowicz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2016-09-04, 00:24
Samochód: różne

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez empas » 2016-09-04, 01:13

Siema! ;)

solh22a
Forumowicz
 
Posty: 118
Dołączył(a): 2016-08-18, 21:21
Samochód: CRX DEL SOL H22A

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez solh22a » 2016-09-04, 12:25

Witam
jestem szczęśliwym posiadaczem solki. Obecnie bije w niej serduszko H22A, planuję jeszcze poprawić ja estettycznie, tzn gleba, bodykit, malowanie całości poliuretanem, dobre caraudio, jakieś fajne stołki z pasami szelkowymi i wiele innych gratów
Mam sporo części od solki dawcy
Części i osprzęt do silnika d16z6
Karoseria, drzwi, błotniki itd
Cały zawias, sanki, magiel, i wiele innych
Odbiór w Kielcach lub wysyłka

Ten od żony
Forumowicz
 
Posty: 142
Dołączył(a): 2016-09-11, 16:05
Lokalizacja: Katowice
Samochód: ED9, D16Z5

Re: TUTAJ SIĘ MOŻESZ Z NAMI PRZYWITAĆ

przez Ten od żony » 2016-09-13, 23:19

To przerzucam moje wypociny gdzie trzeba:)
Nazywam się Grzegorz, z Hondą związany jestem od 2002 roku. Wtedy nabyłem swojego Civa (czwartej generacji) z silnikiem D14A1 (na dwóch gaźnikach). To była miła rakieta. Brat, chyba w 2004, nabył CRXa. Również D16Z5, oczywiście był tutaj forumowiczem o nicku Lechu. Ja z resztą też – siviq. Lechu niestety nie ogarnął prowadzenia auta, pracy przy kompie i rozmowy przez telefon w tej samej chwili i zaparkował w innym użytkowniku tego samego pasa ruchu Posiadałem/posiadam też Civa 3d, 1,4 szóstej generacji (jeździ do dzisiaj, ma grubo ponad 300 000 km i jest bezawaryjny - dosłownie, civa siódmej generacji 3d, 1,6 sport bar. Nie jest to już Japończyk, linia bardzo daleka od naszych kanciastych rakiet, ale ciągle cieszy oko. Przewinął się też accord z 91. Wyposażenie tamtego samochodu (generalnie japońców) wyprzedzało pozostałe rynki o milowe kroki. Moje pierwsze forum z słusznym logiem to hondapl.org. Kopalnia wiedzy. Potem też civic4g i honda-sląsk, gdzie przy powstawaniu forum byłem przez chwilę jednym z moderatorów. Władza – fajna rzecz:). Dawniej zloty i spoty. Pierwszy, najbardziej pamiętny to Masa 2002 (do dzisiaj mam kubek:)), ale był też Bełchatów, Kielce i inne. Sporo dobrych wspomnień.
Skąd powrót do korzeni? Mierzyłem się z tym długi czas. Były fundusze, tylko nie było auta. Oczywiście że musiała być CRka. Spartański samochód, z tak niepowtarzalną linią. Mówię o nim japońskie porsche:) Obserwowałem sporo aukcji, jeździłem i załamywałem ręce. Miałem pojęcie że nie znajdę samochodu w doskonałym stanie, jednak to na co trafiałem wołało o pomstę. Od zwykłej „rudej” ruiny, po samochody zalane, pomalowane „barankiem”, picowane zdjęcia (do rangi samochodu z salonu) itd. Ostatecznie znalazłem samochód w miejscowości Trier, w Niemczech. Właścicielka nie chciała auta sprzedać Polakowi (do czasu kiedy nie wiedziała, że przyjadę zza wschodniej granicy, wszystko było super…), ale po chyba miesięcznych negocjacjach – zgodziła się. Przyjechałem samochodem na kołach. 1100 km. Auto nie jest w idealnym stanie, ale bardzo daje radę. Teraz jeździmy sobie wieczorami z żoną na przejażdżki, czy też… do ślubu! Wiedziałem, ze jeżeli nie kupię auta teraz, to już nigdy. Stąd pozytywne ciśnienie:)
Jestem tutaj by od czasu do czasu popytać, poczytać o usterkach, sposobach ich usunięcia (jak coś rozebrać i złożyć, jak rozkodowac radio...). Samemu dzielić się doświadczeniami. Żeby zaglądać do działu „sprzedam” w poszukiwaniu różnych gratów – od spinek, naklejki na zderzak, dywaników bez loga, przez kierunki, zawiasy, anteny, po oczywiście panel wentylacji…
Chyba tyle – do zobaczenia na drodze.

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 1866   •   Strona 115 z 125   •   1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 125

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Teraz jest 2024-03-29, 12:34