Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum
Luźno o wszystkim... Tematy w ktorych nikt sie nie odezwal od 30 dni, sa automatycznie usuwane.

Posty: 53   •   Strona 4 z 4   •   1, 2, 3, 4
Avatar użytkownika
Masny
Forumowicz
 
Posty: 925
Dołączył(a): 2015-01-05, 16:32
Lokalizacja: CTR
Samochód: CRX 91'

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez Masny » 2018-02-07, 10:20

suchozaur napisał(a):Masny i tu również się nie moge zgodzic. Korzystam z grup związanych z moimi pozostałymi hobby i bardzo często byly bardzo pomocne.
Ale fakt grupy facebookowe zwiazane z Hondą, tuningiem itp. Mają raczej marny content a i srodowisko specyficzne, kazdy chce byc bardziej cwany od drugiego.


Muszę sprostować - mówiłem właśnie o grupach głównie honda/bmw/audi (chyba mogę ogólnie powiedzieć, że motoryzacyjnych).

Nastomiast grupy związane z fotografia, rysowaniem, grafika itp. są całkiem spoko; tylko co z tego skoro i tak nie idzie niczego na zawołanie odnaleźć ;f

Avatar użytkownika
newuser
Forumowicz
 
Posty: 982
Dołączył(a): 2009-10-25, 13:39
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Odp: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez newuser » 2018-02-15, 11:38

Grupy związane z motoryzacja na Facebooku jak dla mnie to gówniarzeria. Większość zachowuje się tam jakby po 2 miesiącach od zdania prawka i zakupu auta pozjadała wszystkie rozumy... Ogólnie odnoszę wrażenie że cały ta Facebookowa społeczność to w większości jakiś prymityw... :/ (Bez obrazy oczywiście) Szybciej tu na "zapajęczyniałym" naszym forum znajdziemy konkret odpowiedź na dany temat niż na jakiejkolwiek grupie Hondy. Mam zresztą wrażenie że Facebook się niedługo "uprzemysłowi" i stanie się z nim to co np. z Allegro. Mało kto pisze coś od siebie- większość to linki i ogłoszenia (przynajmniej tu gdzie okazjonalnie zaglądam bo rzadko tam zaglądam). Ciekawe czy ludzie wrócą na fora czy pojawi się coś nowego? Jak myślicie?

Wysłane z mojego GT-S5839i za pomocą Tapatalk 2
No ABS, no ESP - PURE DRIVE

Resztka rzeczy po Civie 4!

Avatar użytkownika
Masny
Forumowicz
 
Posty: 925
Dołączył(a): 2015-01-05, 16:32
Lokalizacja: CTR
Samochód: CRX 91'

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez Masny » 2018-02-15, 13:03

Aby fora odżyły musiała by przejść moda na facebooka albo facebook musiałby wprowadzić opłaty - wtedy znaczna częśc ludzi przeszłaby na darmowe fora.
Obydwie opcje są bardzo, bardzo mało prawdopodobne ;f

Avatar użytkownika
newuser
Forumowicz
 
Posty: 982
Dołączył(a): 2009-10-25, 13:39
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Odp: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez newuser » 2018-02-15, 16:06

Mi się wydaje że moda na niego już powoli przemija... Ale to moje subiektywne odczucie.

Wysłane z mojego GT-S5839i za pomocą Tapatalk 2
No ABS, no ESP - PURE DRIVE

Resztka rzeczy po Civie 4!

Avatar użytkownika
Masny
Forumowicz
 
Posty: 925
Dołączył(a): 2015-01-05, 16:32
Lokalizacja: CTR
Samochód: CRX 91'

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez Masny » 2018-02-15, 16:25

Niestety, ale statystyki mówią, że jest wręcz odwrotnie
Co prawda nie uwzględniają (nie wykluczają) one fake kont zakładanych na farmach w chinach, inidach i tak dalej. Szacuje się, że jest ich od 5 do 15% więc trzeba tyle odjąć.

"Ta statystyka pokazuje oś czasu z ogólnoświatową liczbą miesięcznych aktywnych użytkowników Facebooka w latach 2008-2017. Według stanu na czwarty kwartał 2017 r. Facebook miał 2,2 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie. W trzecim kwartale 2012 roku liczba aktywnych użytkowników Facebooka przekroczyła 1 miliard, czyniąc go pierwszą siecią społecznościową, która kiedykolwiek to zrobiła. Aktywni użytkownicy to użytkownicy, którzy zalogowali się na Facebooku w ciągu ostatnich 30 dni. "

Obrazek
https://www.statista.com/statistics/264 ... worldwide/

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez dj-napster » 2018-02-15, 19:29

Po prostu ludzie się zestarzeli a CRX jest na wymarciu. Nie będzie ruchu na tym forum.

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez polkar » 2018-02-15, 22:29

No niestety tez racja, dlatego bądźmy tu, jesli jeszcze możemy
HOTMOT.pl

Avatar użytkownika
Masny
Forumowicz
 
Posty: 925
Dołączył(a): 2015-01-05, 16:32
Lokalizacja: CTR
Samochód: CRX 91'

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez Masny » 2018-02-16, 09:20

dj-napster napisał(a):Po prostu ludzie się zestarzeli a CRX jest na wymarciu. Nie będzie ruchu na tym forum.


Z jednej strony masz racje;
Z drugiej natomiast znam (osobiscie lub z widzenia) 4 ludzi z CRXami 2g i jednego z 3g. Z nich wszystkich tylko jeden udziela(ł) się na forum (rapid bodajże) a reszta skupia się na facebookach.

A szkoda.

  Poprzednia strona
Posty: 53   •   Strona 4 z 4   •   1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Teraz jest 2024-03-19, 13:46