Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum
Luźno o wszystkim... Tematy w ktorych nikt sie nie odezwal od 30 dni, sa automatycznie usuwane.

Posty: 53   •   Strona 1 z 4   •   1, 2, 3, 4
Avatar użytkownika
orzech007
Forumowicz
 
Posty: 640
Dołączył(a): 2011-05-06, 23:17
Lokalizacja: Warmia Mazury
Samochód: CRX EE8

Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez orzech007 » 2015-12-12, 00:06

W tym temacie każdy może napisać co by chciał zmienić lub wprowadzić na Naszym forum :) Lista zostanie zamknięta pod koniec Stycznia :D Lista będzie przeze Mnie na bieżąco aktualizowana w pierwszym poście :) Proszę o poważne podejście do sprawy i unikanie niepotrzebnych dyskusji w temacie :ok: Wyceną oraz wykonaniem zleceń będzie zajmował się MAC102 ;) Po wykonaniu danego zlecenia, regularnie będzie powstawał nowy temat z propozycjami :ok:
Do dzieła :) PS.Moderacja może temat podwiesić.

Propozycje:

- ikonka pomógł

- zeby klikajac w temat od razu przenosilo do ostatniego nieprzeczytanego posta a nie tak jak teraz ze idzie na 1 post tematu a jak nie to trzeba klikac ta mala ikonke prostokata i slepic

- zeby byly te przyciski https://goo.gl/photos/KcUqUmspBUkzuFAE8
Obrazek a nie tak jak teraz ze trzeba klikac forum a potem nowe posty.,.. i tylko raz sie pokaza, potem znow sie wezmie nowe a one nie sa juz podswietlone i musze na tym bocznym panelu na glownej szukac jeszcze raz tych tematow co nie widzialem

- dodanie opcji "Oznacz posty jako przeczytane" przy liscie nieprzeczytanych postow

- dodać opcję "Usuń post"

- nowy dział ,,Detailing''

- podział działu ,,Nasze CRX-y'' na 3 odrębne generacyjnie działy + dział topowych aut forumowych

- odblokowanie [url] w podpisach
Ostatnio edytowano 2016-01-27, 20:07 przez orzech007, łącznie edytowano 9 razy
Części EE8/EE9

Avatar użytkownika
atom1
Moderator
 
Posty: 9531
Dołączył(a): 2005-12-07, 19:09
Lokalizacja: z Podlasia

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez atom1 » 2015-12-12, 00:36

to zaczynam:
1 zeby klikajac w temat od razu przenosilo do ostatniego nieprzeczytanego posta a nie tak jak teraz ze idzie na 1 post tematu a jak nie to trzeba klikac ta mala ikonke prostokata i slepic
2 zeby byly te przyciski https://goo.gl/photos/KcUqUmspBUkzuFAE8
Obrazek a nie tak jak teraz ze trzeba klikac forum a potem nowe posty.,.. i tylko raz sie pokaza, potem znow sie wezmie nowe a one nie sa juz podswietlone i musze na tym bocznym panelu na glownej szukac jeszcze raz tych tematow co nie widzialem

slabo ja pisze o tych sprawach wolalbym paluchem pokazac co i jak :D
http://demotywatory.pl/6670/MODERATORZY
moj feedback http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=30&t=19664&p=203599&hilit=atom1#p203599
Mój warsztat: http://www.atomoto.eu

chudzina
Forumowicz
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2012-11-07, 18:25
Lokalizacja: Tarnów / małopolska

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez chudzina » 2015-12-12, 09:47

poproszę o opcję ukrywania czatu - analogicznie jak można ukryć/zwinąć cały dział forum.

Avatar użytkownika
newuser
Forumowicz
 
Posty: 982
Dołączył(a): 2009-10-25, 13:39
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez newuser » 2015-12-12, 12:11

A ja bym prosil o dodanie opcji "Oznacz posty jako przeczytane" przy liscie nieprzeczytanych postow ;-)

tapatalknięte
No ABS, no ESP - PURE DRIVE

Resztka rzeczy po Civie 4!

Avatar użytkownika
Wenega
Forumowicz
 
Posty: 954
Dołączył(a): 2012-05-22, 10:15
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez Wenega » 2015-12-14, 08:31

a ja proponuje, żeby orzech007 za zaangażowanie dostał MODA :D
ED9 by Wenega
http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=62748

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez polkar » 2015-12-14, 09:05

też tak uważam, lecz moje uprawnienia na nowym forum wygladają troche inaczej. Jestem zwykłym modem...
HOTMOT.pl

Avatar użytkownika
orzech007
Forumowicz
 
Posty: 640
Dołączył(a): 2011-05-06, 23:17
Lokalizacja: Warmia Mazury
Samochód: CRX EE8

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez orzech007 » 2015-12-14, 12:11

chudzina napisał(a):poproszę o opcję ukrywania czatu - analogicznie jak można ukryć/zwinąć cały dział forum.

Dostałem informacje, że MAC w wolnej chwili się tym zajmie bo gdzieś mu to umknęło :D

Informowałem Malcolma już jakiś czas temu o propozycji oficjalnych forumowych wyborów dodatkowej moderacji, bo poki co mamy 3 aktywnych modow Atoma,Wrobla i Polkara ;) Podejrzewam, że to wina braku czasu, ale trzymam rękę na pulsie także taki temat na pewno się pojawi w najbliższym czasie :ok:
Części EE8/EE9

Avatar użytkownika
Dzemor
Forumowicz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2013-10-14, 19:22
Lokalizacja: Koszalin

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez Dzemor » 2015-12-14, 12:42

Uważam że przede wszystkim poza zmianami forum to powinna się ogarnąć jego ekipa. A nie że jakiś gość się pyta o jakąś sprawę, a ADMINISTRATOR (nie jakiś zwykły użytkownik tylko osoba która powinna pomagać i reprezentować w jakiś sposób forum) pyta się go czy se robi bekę... Raz że takie zachowanie nie świadczy zbyt dobrze o całym forum, a dwa robi niepotrzebne dużą ilość postów...

Avatar użytkownika
Berbo
Forumowicz
 
Posty: 2013
Dołączył(a): 2008-07-16, 20:18
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Cyber ED9

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez Berbo » 2015-12-14, 13:08

Dzemor... chyba powaznie jestes tu od 2013 roku co :D.
Na tym forum był wlasnie zawsze klimat i zawsze pisalo sie takie teksty i miedzy sobą pisaliśmy rózne "wypowiedzi". heheh to były czasy gdy wlasnie forum służyło to rozmów, wyrażania opinii tez negatywnej, albo czasem specjalnie kogos zaczepić :o a teraz to widze ze zamiast żyć to wiekszosć chciała by tylko suche informacje. Wpsiac pytanie uzyskac odpowiedż itp. To forum nie jest zmechanizowaną instrukcja obsługi. Ciekawe czy dobrze mnie zrozumiales. :)

Zgodze sie jednak z tym, że ludzi trzeba ogarnąć- malo projektow sie robi itp. To wynika z tego ze od dluższego czasu stara gwardia już nie robi swoich aut, teraz one stoją i stoją xD

ps. ten temat nie od tego wiec moze usuńmy te dwa posty i dalej lecimy z tematem "Co poprawić, ulepszyc" na forum ;]
EE8 https://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=70671
ED9 https://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=37274
http://empireracing.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=254&p=1440&hilit=berbo#p1440

Avatar użytkownika
Dzemor
Forumowicz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2013-10-14, 19:22
Lokalizacja: Koszalin

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez Dzemor » 2015-12-14, 23:18

Berbo napisał(a):Dzemor... chyba powaznie jestes tu od 2013 roku co :D.
Na tym forum był wlasnie zawsze klimat i zawsze pisalo sie takie teksty i miedzy sobą pisaliśmy rózne "wypowiedzi". heheh to były czasy gdy wlasnie forum służyło to rozmów, wyrażania opinii tez negatywnej, albo czasem specjalnie kogos zaczepić :o a teraz to widze ze zamiast żyć to wiekszosć chciała by tylko suche informacje. Wpsiac pytanie uzyskac odpowiedż itp. To forum nie jest zmechanizowaną instrukcja obsługi. Ciekawe czy dobrze mnie zrozumiales. :)

Zgodze sie jednak z tym, że ludzi trzeba ogarnąć- malo projektow sie robi itp. To wynika z tego ze od dluższego czasu stara gwardia już nie robi swoich aut, teraz one stoją i stoją xD

ps. ten temat nie od tego wiec moze usuńmy te dwa posty i dalej lecimy z tematem "Co poprawić, ulepszyc" na forum ;]


Fakt - jestem tutaj od 2013 roku bo wcześniej jak szukałem pierwszego auta to jedynym nastawieniem moim było aby nie był to zbyt nowy samochód (aby się nie psuł po obliczonym czasie), dopiero z czasem poszedłem w kierunku Hond (4g i 5g) i padło na Rexa :D który jest ponadczasowy i nie jest robiony przez księgowych i wykonany z normalnych materiałów :)

Wracając do tematu :)

SPRAWA 1
Rozumiem jeszcze takie zachowanie jak się kogoś zna dłużej i można mieć jakieś mniemanie co do jego wiedzy i zachowania.

SPRAWA 2
Co do forum to proponuję dodać opcję "Usuń post" :rotfl: albo dać ją w jakimś widocznym miejscu :P

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez Vincent » 2015-12-15, 02:52

Sprawa modów . Generalnie aktywnych jest tylko trzech . Forum sie ogarnia samo . Nie ma syfu , bo rexami jeżdżą zajawkowiczowie , a nie cymbały . polkar już wcześniej dawał sygnały , że uprawnienia ma okrojone . Ale może nadszedł czas i trzeba do starych modów dodać do pomocy nowych Czy jest to konieczne ?

Avatar użytkownika
Wenega
Forumowicz
 
Posty: 954
Dołączył(a): 2012-05-22, 10:15
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez Wenega » 2015-12-15, 08:35

Dzemor napisał(a):Uważam że przede wszystkim poza zmianami forum to powinna się ogarnąć jego ekipa. A nie że jakiś gość się pyta o jakąś sprawę, a ADMINISTRATOR (nie jakiś zwykły użytkownik tylko osoba która powinna pomagać i reprezentować w jakiś sposób forum) pyta się go czy se robi bekę... Raz że takie zachowanie nie świadczy zbyt dobrze o całym forum, a dwa robi niepotrzebne dużą ilość postów...


ale chyba pomijasz fakt, że "jakiś gość" zakłada temat zupełnie niepotrzebnie, do tego nie w tym dziale itp. itd.. na normalnym forum gość dostałby ostrzeżenie co najmniej.. jednak jeżeli tu moderatorzy nie mają "mocy" i do tego jest ich za mało..

Vincent napisał(a):Sprawa modów . Generalnie aktywnych jest tylko trzech . Forum sie ogarnia samo . Nie ma syfu , bo rexami jeżdżą zajawkowiczowie , a nie cymbały . polkar już wcześniej dawał sygnały , że uprawnienia ma okrojone . Ale może nadszedł czas i trzeba do starych modów dodać do pomocy nowych Czy jest to konieczne ?


wg mnie jest konieczność mianowania aktywnych modów: za dużo jest tu bez sensu zakładanych tematów i (sorry ale taka prawda) głupich, zupełnie nic nie wnoszących pytań..
ED9 by Wenega
http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=62748

Avatar użytkownika
Maniek93
Forumowicz
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 2013-03-29, 16:39
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez Maniek93 » 2015-12-15, 11:27

też jestem za kilkoma świeżymi modami... tylko, żeby się tu druga elektroda nie zrobiła :D
punkt 2.3.4.C regulaminu było, poszukaj zamykam... za każdym razem jak ktoś o coś zapyta :P

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez polkar » 2015-12-15, 11:52

Dzemor napisał(a):Uważam że przede wszystkim poza zmianami forum to powinna się ogarnąć jego ekipa. A nie że jakiś gość się pyta o jakąś sprawę, a ADMINISTRATOR (nie jakiś zwykły użytkownik tylko osoba która powinna pomagać i reprezentować w jakiś sposób forum) pyta się go czy se robi bekę... Raz że takie zachowanie nie świadczy zbyt dobrze o całym forum, a dwa robi niepotrzebne dużą ilość postów...


Wypowiem się trochę...
Jeśli ktos sie pyta czy w danym miescie montuje się spojlery... To ja się pytam czy to dla beki czy jak? I ja się poważnie pytam....
Bo czasem trzeba włączyć myslenie... POMYŚLEĆ przede wszystkim gdzie montuje się spojler... Może zakład jakiś AUTOMECHANIKA coś może w ten deseń... Odpalić GOOGLE wpisać warsztat - miasto....
Jesli to dla kogoś za trudne, to jak zdał prawko, jak się ogarnia w zyciu....
MYSLENIE NIE BOLI
Bo założenie takiego tematu wydaje mi się dla mnie, że jest dla beki właśnie....
HOTMOT.pl

Avatar użytkownika
Abaddon
Forumowicz
 
Posty: 719
Dołączył(a): 2009-02-24, 20:08
Lokalizacja: Sędziszów

Re: Pomysły/Uwagi/Sugestie dotyczące forum

przez Abaddon » 2015-12-15, 23:36

Polkar, od czego zależą Twoje ograniczenia na forum? Update forum je ograniczył? Może w kolejnych poprawach da się je zwiększyć. Chyba, że to kwestia dogadania się z Malcolmem co do zwiększenia uprawnień ;)
Turbo Pomarańcza http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=36957

https://www.facebook.com/grassygarage !! ;)

  Następna strona
Posty: 53   •   Strona 1 z 4   •   1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Teraz jest 2024-03-19, 08:06