Grzesiek84 - brak kontaktu
Luźno o wszystkim... Tematy w ktorych nikt sie nie odezwal od 30 dni, sa automatycznie usuwane.

Posty: 20   •   Strona 1 z 2   •   1, 2
Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Grzesiek84 - brak kontaktu

przez marcin_crx » 2016-12-19, 11:39

Czy ktoś wie co się dzieje ze w/w użytkownikiem.

Nie chcę robić afery, bo ogólnie wiem, że to szanowany użytkownik, ale pytam - może ktoś coś wie. Sam kiedyś od niego brałem części i otrzymałem.

Po krótce:

Kasa wysłana 7 Grudnia, ostatni kontakt przez pw dnia 9 Grudnia. Paczka miała być wysłana w poniedziałek 12 Grudnia. Gdyby została wysłana pewnie by dotarła - minął tydzień. Od 14 Grudnia wysłane 3 pw, nie zostały odczytane. Na telefon pomimo kilku prób nie odpowiada. Sygnał jest wolny, a nie podnosi słuchawki. Na forum ballady po raz ostatni był 11 Grudnia, na forum crx.info w panelu użytkownika nie ma informacji kiedy się logował.

Ktoś coś wie? Może coś się wydarzyło?
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Avatar użytkownika
newuser
Forumowicz
 
Posty: 982
Dołączył(a): 2009-10-25, 13:39
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Odp: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez newuser » 2016-12-19, 13:36

Spokojnie. Może sobie święta wcześniej zrobił? ;-) Tydzień obsuwy każdemu może się zdazyc bo to różnie w życiu bywa. Ogólnie odkąd jestem na forum nigdy z tym userem nie było problemu, więc sądzę że to nie z jego złej woli wynika ta sytuacja.

Wysłane z mojego GT-S5839i za pomocą Tapatalk 2
No ABS, no ESP - PURE DRIVE

Resztka rzeczy po Civie 4!

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez marcin_crx » 2016-12-19, 13:58

Też tak sądzę, ale pytam ze względów empatii ;)

Poza tym ja mogę poczekać na paczkę, mi się nie spieszy, ale niech przynajmniej odpisze na pw albo odbierze telefon...
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Avatar użytkownika
wrobellos
Moderator
 
Posty: 3342
Dołączył(a): 2008-03-04, 00:45
Lokalizacja: Łódź
Samochód: crx

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez wrobellos » 2016-12-19, 15:18

na tirach jezdzi z tego co wiem i czasem jest problem sie znim skontaktowac ale znajac grzeska to pewnie jak wroci i sie ogarnie to da znac

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez dj-napster » 2016-12-19, 15:56

Radze uważać na każdego, sam przechodziłem przez cos podobnego z można powiedzieć celebrytą forumowym.
Na wystawianie ogłoszeń i podawanie numeru konta mają czas a na resztę już nie. U mnie było jeszcze gorzej bo siedział na forum a kasę wydał i nie miał z czego oddać (forum PTP)

Przypomnijcie sobie np ecika jak w h... poleciał
Forum to nie biuro kredytowe ani bank.

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez marcin_crx » 2016-12-19, 16:48

Panowie, żeby była jasność.

Ja Grześka o nic nie oskarżam, chodzi mi tylko o to, że jeżeli sprzedajesz przedmiot to +/- trzeba dotrzymać terminów, a nawet jeżeli nie to przynajmniej skontaktować się i przeprosić za zaistniałą sytuację.

Tak jak napisał Napster - na dzień dzisiejszy Grzesiek ma moje 250 zł niejako na "kredyt" - ja od niego nie mam nic. Z racji, że ma moją kasą wystarczyłoby mi proste i konkretne. Sorki stary nie mam czasu paczkę wyślę po nowym roku.
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez marcin_crx » 2016-12-23, 22:21

Minęło kilka kolejnych dni. Nadal zero kontaktu, czekam do 30 Grudnia, jeżeli nie będzie odezwu sprawa ruszy innym torem...
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Avatar użytkownika
-venom-
Moderator
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2008-09-24, 19:46
Lokalizacja: Łódź
Samochód: ED9 B16A1

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez -venom- » 2016-12-23, 23:56

Grzesiek nikogo nie zrobi w [czlonek meski], po prostu czasem tak ma że znika... Ale jak się pojawi to na pewno wyprostuje sprawę.
DOHC VTEC

grzesiek84
 

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez grzesiek84 » 2016-12-24, 00:46

Przepraszam ,zawiodłem brak czasu na życie prywatne ,wyskoczył mi kurs -tel owszem sygnał będzie cały czas(nie mam go przy sobie) bo i na służbowym lecę ,Przepraszam raz jeszcze-jutro dotrę i odezwę się-Marcin-jeszcze raz przepraszam,żadne oszustwo tu w grę nie wchodziło.Dziękuje jednej osobie bo dzięki niej przyszło mi powiadomienie ,jakby nie to do powrotu nie wiedziałbym w ogóle o sprawie.

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez marcin_crx » 2016-12-26, 02:19

Grzesiu to mi wystarcza. Chodzi o zwykły kontakt, jakikolwiek odzew. Sam przyznasz, że mogłem odebrać to dwuznacznie. Do momentu wysłania kasy pełen kontakt, potem bez odzewu. Żyjemy w takich czasach, że na forum można wejść na telefonie siedząc na kiblu i po prostu odpisać krotka wiadomosc w stylu "nie mam czasu, pamietam, wyślę za miesiac", byloby po sprawie. Tak niepotrzebnie temat na forum zalozony i wysmarowalem Ci niepotrzebnie przykrego smsa...
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Kaspol
Forumowicz
 
Posty: 2037
Dołączył(a): 2004-11-08, 16:47
Lokalizacja: Kryry
Samochód: crx ee8

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez Kaspol » 2016-12-26, 13:34

Wiem ze nie moja sprawa ale nie moge jak to czytam. Dziecinne wytlumaczenie i tyle. Tak jak Marcin pisal ze teraz praktycznie wszedzie jest internet i idzie pw napisac a nawet niekoniecznie wchodzic na internet bo macie swoje numery i smsa napisac. Forum sie konczy niestety..

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez marcin_crx » 2017-01-10, 14:58

Powiem tylko tyle - jest mi cholernie przykro po raz kolejny. 28 Grudnia dostałem wiadomość od Grześka, że paczka wysłana. Jest 10 stycznia, a paczki nie ma...

Kontaktu oczywiście brak...
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez marcin_crx » 2017-01-12, 18:20

Nie wiem, ale faktycznie chyba wychodzi na to, że pisanie z jego strony nie miało pokrycia z rzeczywistością.

Grzesiek - JESTEŚ NIEPOWAŻNY!!
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez dj-napster » 2017-01-12, 18:44

Przecież tutaj żadne usprawiedliwienia nie obowiązują, koleś leci w h.. kase wziął i Ciebie olał.
"dziekuje jednej osobie..." nie no brawo! Jeszcze potwierdza publicznie olewanie klienta.

Niech oddaje kase jak nie potrafi wysłać dawno zapłaconych części. Miał dużo czasu na wysyłkę, tępić takich frajerów! nawet jak wyśle lub odda kase to i tak zostanie szują, niczego nie kupujcie od niego.

Ja w grudniu otrzymałem ponad 10 przesyłek.

Kaspol
Forumowicz
 
Posty: 2037
Dołączył(a): 2004-11-08, 16:47
Lokalizacja: Kryry
Samochód: crx ee8

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez Kaspol » 2017-01-12, 21:08

Swiat sie konczy jak forumowicz robi w ch.ja forumowicza.skoro nie mam czasu wyslac to nie wystawiam ogloszenia albo nie biore kasy z gory. Telefon tez by wypadalo odebrac. A druga sprawa to wyslanie paczki idzie zlecic komus z rodziny albo kumplowi, to nie wyciaganie kasy z konta ze musisz isc osobiscie. Dla mnie brak wytlumaczenia za taka akcje a dziecinne wytlumaczenia sa tu zbedne.

  Następna strona
Posty: 20   •   Strona 1 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Teraz jest 2024-03-28, 12:26