Przeżyłem wypadek! - nasze doświadczenia
Luźno o wszystkim... Tematy w ktorych nikt sie nie odezwal od 30 dni, sa automatycznie usuwane.

Posty: 16   •   Strona 2 z 2   •   1, 2
Avatar użytkownika
Piana
Forumowicz
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2014-02-02, 15:54
Lokalizacja: Laliki
Samochód: CRX Ballade ´86

Re: Przeżyłem wypadek! - nasze doświadczenia

przez Piana » 2017-10-30, 11:09

jakies 12 lat temu juz nie pamietam dokladnie...bylo na pieciu...okolice 4 rano....byl to maluch bez ubezpieczenia a kierowca bez prawa jazdy(ja nim nie bylem). W ten wieczor malo nam bylo melanzu wiec chcielismy jeszcze odwiedzic jedno miejsce oczywiscie cala piatka minimum promil w wydychanym...z racji tego ze maluch nie mial dzialajacych swiatel musielismy czekac na inne auto zeby sie go zlapac....w kazdym razie zaliczylismy ze 2-3 dachy z 10-cio metrowej skarpy. Wszyscy bez szwanku powychodzili z tego trupa i wydrapali sie na jezdnie....(moja glowa tostala tylko pare godzin pozniej kilka szwow na pogotowiu jak znieczulenie przestalo dzialac...:) 5 minut po wypadku jedzie straz graniczna i pytaja nas czy wiemy czyje to auto tam lezy???? my na to ze nie wiemy i ze my sobie tylko idziemy z dyskoteki:).....No coz....rozne glupoty sie robilo za gowniarskich czasow....
Lubię Alkohol

  Poprzednia strona
Posty: 16   •   Strona 2 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Teraz jest 2024-03-19, 10:19