Sprzedam Edka B16A1
Chcesz sprzedać swojego REXia ? albo inna H ?<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
lukog
Forumowicz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2006-09-03, 13:57
Lokalizacja: Bydgoszcz/Poznan

Sprzedam Edka B16A1

przez lukog » 2017-11-06, 22:12

Witam,

Niechętnie sprzedam CRX ED 9 z 1991 roku. Kupiłem go 8 lat temu od handlarza z Niemiec. Wtedy na liczniku było 164k przebiegu, teraz jest ok. 190k. Auto przeze mnie prawie nie używane. Cały czas śmigam w trasy firmowym. W Edku zaszło kilka zmian, wymieniam poniżej w punktach:

1. Silnik zmieniony na B16A1
2. Zwrotnice EE8, hamulce z przodu 262mm
3. Amorki i sprężyny twarde i obniżone Tokico – własnoręcznie sprowadzane z USA
4. Wydech przelotowy Tenrai – jak ktoś jeszcze pamięta auto Snyki, to wydech jest od niego
5. Maska z poliwęglanu
6. Całe auto lakierowane 2 lata temu. Od lakierowania przejechało około tysiąc kilometrów
7. Zaspawana lotka z tyłu i antenka od radia
8. W zawieszeniu wymienione wszystkie gumy
9. Nowa pompa paliwa
10. Nowe opony Rainsport
11. Podczas mojego użytkowania nie miałem żadnego dzwona. Buda wygląda na prostą i nie ma oznak wcześniejszych przygód.
12. Auto stało na koniec zeszłego roku w Garaż Race Team, było przejrzane i wymienione co trzeba.

Dodatkowo dorzucam:
1. Oryginalny kolektor wydechowy Mugen do B-serii, niestety lekko wgnieciony od spodu. Zdjąłem go u siebie, bo po założeniu jest bardzo nisko gleby.
2. Oryginalne radio Blaupunkt od Niemca ;)
3. Mam w piwnicy jakieś zwrotnice, dodatkowy naleśnik na siedzisko z tyłu, oparcie tylne i jakieś inne pierdoły. Wszystko co związane z CRXem i się znajduje w piwnicy oddam z niechęcią.

Fotki w linku https://www.dropbox.com/sh/x0zysft68smw ... eIW9a?dl=0

Cena: 17 000
tel. 731 111 359
Auto stoi pod Poznaniem. Ja różnie, więc na oględziny musimy się umówić z wyprzedzeniem.
"Children in the front seat cause accidents, Accidents in the back seat cause children"

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Teraz jest 2024-03-28, 13:30