Buda crx ed9, 89' front ee8
Chcesz sprzedać swojego REXia ? albo inna H ?<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Posty: 1   •   Strona 1 z 1
emg
Forumowicz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 2009-12-08, 23:34

Buda crx ed9, 89' front ee8

przez emg » 2018-04-23, 11:26

Sprzedam kompletną budę honda crx 89'.
Front ee8, łapy hasport pod kserię, rollbar, dokładka ee8 przód, dokładka tył, zegary ee8, wydech 2,75" pod k serię, przekładnia ze wspomaganiem, sprzęgło hydlauliczne zamontowane na pedałach, zawias seryjny, w komplecie oryginalny zderzak, reflektory i maska ed. Zawieszenie tuleje poliuretan żółty strongflex, hamulce przód 262 na zaciskach accorda, klocki i tarcze jakiś czas temu wymieniane. Buda nie jest w stanie sklepowym, była użytkowana w warunkach torowych, nie jest zdewastowana, są delikatne obcierki na przednim zderzaku. Tylne błotniki były wymieniane 5 lat temu w całości, zabezpieczone i nie ma problemu z korozją. Podłoga jest ok, nie wiem w jakim stanie progi - nie wymieniałem i nie zaglądałem tam dawno . 4 lata temu wstawiana nowa przednia szyba. Auto nie miało wypadku. Z wad na szybko: do przemalowania lewy bok, przy wlewie pokazała się delikatnie rdza, małe kuku na tylny,m błotniku (z mojej winy) i w zasadzie przedni błotnik do wymiany, jest na sztukę - wjechał w niego kurier i zdemolował kiedyś, do lekkiego spasowania przedni zderzak - również pozostałość po kurierze, szyberdach się zacina i blat do wymiany. Przegląd i ubezpieczenie do września. Zdjęcia najwygodniej i najszybciej mmsem.
Cena 8tys. do jakiejś rozsądnej negocjacji. tel 6O7 375 I53.
http://www.dohcvtec.pl

modyfikacje n/a turbo kompresory remonty strojenie

Posty: 1   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-03-29, 00:20