Wrocław - Towarzyskie
Forum dla maniaków Hondy z Wrocka i okolic

Posty: 782   •   Strona 51 z 53   •   1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53
Avatar użytkownika
Panda
Forumowicz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2011-09-29, 19:42
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez Panda » 2015-01-07, 22:54

Trochę mnie nie było , a tu takie zmiany. potrwa zanim się tu odnajdę . Na razie jestem bez auta . Będę cos myślał na wiosnę . Może do wiosny ogarnę nowe forum ;)
Takich trzech,jak ich dwóch,to nie ma ani jednego.

Avatar użytkownika
SwiEty
Forumowicz
 
Posty: 747
Dołączył(a): 2007-05-28, 12:34
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: ED9

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez SwiEty » 2015-01-12, 16:40

Siemka, siedzę pierwszy dzień w pracy po L4 i trochę się nudzę. Jak już pewnie część ekipy wie miałem w drugi dzień świąt dachowanie swoim CRX-em. Nie będę rozpisywał się o wypadku według mnie i dziewczyny z którą jechałem był to czysty przypadek który mógł zdarzyć się każdemu. Według policji jest to moja wina ( ale skoro mamy aspirantów którzy w protokole zdarzenia wpisali "lud na drodze" ) to nie będę tykał kijem gówna bo jak LUD szedł pochodem krajową drogą " nie wiem pielgrzymka czy co" to niemam ochoty ani czasu dochodzić prawdy.

Jak będzie jakiś spot a ja będę miał już jakieś inne auto to podjadę pokaże "pamiątkowe" hehe zdjęcia.

Tą o to przygodą moja 8 letnia przygoda z CRX-em przechodzi do historii. Z braku na rynku takiej samej sztuki jak moja podjąłem decyzję o zakupie innego auta. Za długo zdobywałem niektóre części z różnych stron świata i za dużo serca włożyłem w to auto by teraz zaczynać od nowa. Ale to nie jest moje ostatnie słowo i powrócę jeszcze w drugim genie... za jakiś czas :D
www.kupujez.pl - Sklep internetowy - Turystyka, Militaria, Dom i wnętrz
Plecaki taktyczne, militarne, turystyczne, trekkingowe, myśliwskie, Wisport, Texar, Camo
Garnki, Patelnie, Dekoracje, Wyposażenie, kuchni, łazienki, wnętrza

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez Vincent » 2015-01-12, 22:15

Głowa do góry . Jasne że mógłbyś się poszarpać z psiarnią i sądem. Za stan drogi odpowiada zarządca tej drogi i generalnie nie ponosisz winy za "pielgrzymkę LUD-u nie oznakowanego" na szosie. Za wodę w postaci stałej na szosie też nie odpowiadasz , bo za stan nawierzchni odpowiedzialny jest zarządca drogi i nikt go z tego nie zwalnia . Szkoda fury , bo był zapierdalacz w zajebistym stanie. Foty powinieneś zamieścić w swoim temacie nie kończąc go , bo wiem że zatęsknisz do normalnego latania CRX-em . Niech ludzie zobaczą jakiego miałeś dzwona i nikomu nic się nie stało . Skończą się domniemania, że CRX jest niebezpieczny i takie tam wywody ludzi nie mających pojęcia o budowie CRX-a. Co kolwiek kupisz lepiej żeby miało moc , bo będziesz musiał nas na nocnej jeżdzie doganiać :D

Avatar użytkownika
DeX
Forumowicz
 
Posty: 513
Dołączył(a): 2013-12-28, 09:10
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez DeX » 2015-01-12, 22:35

Zawsze można pozabierać co jest zdobyte z różnych stron świata i zostawić na przyszłość :>

Avatar użytkownika
SwiEty
Forumowicz
 
Posty: 747
Dołączył(a): 2007-05-28, 12:34
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: ED9

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez SwiEty » 2015-01-12, 22:49

DeX napisał(a):Zawsze można pozabierać co jest zdobyte z różnych stron świata i zostawić na przyszłość :>

Gdyby było co ratować to bym się nie zastanawiał ;)

Vincent napisał(a):Skończą się domniemania, że CRX jest niebezpieczny i takie tam wywody ludzi nie mających pojęcia o budowie CRX-a

To fakt przy tym co zostało z mojego crx-a a kierowca i pasażer wyszli praktycznie tylko z obiciami można powiedzieć że auto jest bardzo bezpieczne :)

Vincent napisał(a):Co kolwiek kupisz lepiej żeby miało moc , bo będziesz musiał nas na nocnej jeżdzie doganiać :D

No niestety narazie moje jazdy nocne raczej odpadną bo kierunek obrałem na dupowóz.

Ale jeszcze wrócę!
www.kupujez.pl - Sklep internetowy - Turystyka, Militaria, Dom i wnętrz
Plecaki taktyczne, militarne, turystyczne, trekkingowe, myśliwskie, Wisport, Texar, Camo
Garnki, Patelnie, Dekoracje, Wyposażenie, kuchni, łazienki, wnętrza

Avatar użytkownika
kiler
Forumowicz
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2011-10-13, 18:46
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez kiler » 2015-01-13, 02:20

Wklejaj foty , i nie mów że nic nie ocalało . Chyba, że walec Cię wyrównał , ale tak nie jest , bo piszesz na forum.
Co się stanie gdy jadąc z prędkością światła włączysz przednie reflektory?

Avatar użytkownika
Wenega
Forumowicz
 
Posty: 954
Dołączył(a): 2012-05-22, 10:15
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez Wenega » 2015-01-13, 13:50

SwiEty napisał(a): Jak już pewnie część ekipy wie miałem w drugi dzień świąt dachowanie swoim CRX-em...


ooo, to niefajnie strasznie.. współczuję ! :cry:
ED9 by Wenega
http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=62748

Avatar użytkownika
wieprzu
Forumowicz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2014-03-31, 15:39

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez wieprzu » 2015-01-14, 01:22

Współczuję i ubolewam nad stratą :cry:

No niestety narazie moje jazdy nocne raczej odpadną bo kierunek obrałem na dupowóz.

Wpadaj, wpadaj. Jak będziesz miał zamiar to daj znak. Wpadnę mazdą combi to sobie pozamykamy peleton :rotfl: Za to w ciszy i wygodzie :D

Avatar użytkownika
DeX
Forumowicz
 
Posty: 513
Dołączył(a): 2013-12-28, 09:10
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez DeX » 2015-01-14, 22:34

SwiEty napisał(a):
DeX napisał(a):Zawsze można pozabierać co jest zdobyte z różnych stron świata i zostawić na przyszłość :>

Gdyby było co ratować to bym się nie zastanawiał ;)
Silnik, zawias, nowe heble, PANEL NAWIEWU, felgi, opony, nic?

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez Vincent » 2015-01-15, 21:44

X2
Wszystko jest do wyjęcia nawet śruby zawieszeń , ciężko je zdobyć w dobrym stanie .Miałeś tam wszystko nowe tj Eibach-y itd

Avatar użytkownika
kiler
Forumowicz
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2011-10-13, 18:46
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez kiler » 2015-01-16, 11:34

Mają rację . Dobrych części do ED9 jest mało. Jak rozbierzesz sam zobaczysz ile części ma CRX .
Co się stanie gdy jadąc z prędkością światła włączysz przednie reflektory?

Avatar użytkownika
DIAMENCIK
Forumowicz
 
Posty: 336
Dołączył(a): 2011-09-17, 17:43
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez DIAMENCIK » 2015-01-17, 23:07

Fajnie że wytrzymał i jesteś cały. Ulep zabiłby Cię . Szkoda CRX-a , bo włożone było tyle serca i kasy jak w mało które auto . Egzemplarz jeden z najlepszych we Wrocławiu . pod względem stanu i dofinansowania .
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein

http://www.youtube.com/watch?v=fk07iMd6N10&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=R-CrNyii9zE&feature=plcp

Avatar użytkownika
SwiEty
Forumowicz
 
Posty: 747
Dołączył(a): 2007-05-28, 12:34
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: ED9

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez SwiEty » 2015-01-19, 14:24

No niestety tak czasem bywa, trzeba iść do przodu. Kiedyś wrócę do CRX-a bo to było moje marzenie z dzieciństwa jedno z nielicznych które udało się spełnić i mięć te 8 lat :(
Narazie inne plany życiowe i marzenia z dzieciństwa muszą wrzucić pauze.

Jak będzie jakiś spontan w tym tygodniu poniedziałek lub czwartek wpadnę pochwalić się swoim nowym "dupowozem". Przywiozłem go ze środy na czwartek z szwablandi, papiery przetłumaczone, przeglądy zrobione itd... dzisiaj autko ma już polskie blachy :)
Mam nawet ładne felgi do dupowozu ale na letnich oponach a teraz założone zimówki na stalówka, więc trochę psują efekt.

wieprzu napisał(a):Współczuję i ubolewam nad stratą :cry:
Wpadnę mazdą combi to sobie pozamykamy peleton :rotfl: Za to w ciszy i wygodzie :D

Coś w tym jest ;)

DeX napisał(a):Silnik, zawias, nowe heble, PANEL NAWIEWU, felgi, opony, nic?

Zawias, chyba do uratowania są tylko sprężyny, silnik, panel nawiewu miałem lekko pęknięty i mimo iż deska nie uległa jako takiemu zniszczeniu to panel nawiewu szlag trafił :/ Felgi ciekawe czy się nie pokrzywiły. Opony trzy są dobre jako tako bo poobcierane, jedna szrot.

To tak wszystko pięknie wygląda na zdjęciach a w rzeczywistości 80% to szrot

DIAMENCIK napisał(a):Fajnie że wytrzymał i jesteś cały. Ulep zabiłby Cię . Szkoda CRX-a , bo włożone było tyle serca i kasy jak w mało które auto . Egzemplarz jeden z najlepszych we Wrocławiu . pod względem stanu i dofinansowania .

Dzięki :) Był :) Też jestem godny podziwu konstrukcji CRX-a bo tak jak on wygląda to widziałem auta które były 2-3x mniej zmasakrowane i trupy na miejscu a tutaj dwie osoby jechały dwie osoby głównie z obiciami.
www.kupujez.pl - Sklep internetowy - Turystyka, Militaria, Dom i wnętrz
Plecaki taktyczne, militarne, turystyczne, trekkingowe, myśliwskie, Wisport, Texar, Camo
Garnki, Patelnie, Dekoracje, Wyposażenie, kuchni, łazienki, wnętrza

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez Vincent » 2015-01-22, 18:11

Wyjaśnić Ci dlaczego jedna opona to złom ?

Avatar użytkownika
SwiEty
Forumowicz
 
Posty: 747
Dołączył(a): 2007-05-28, 12:34
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: ED9

Re: Wrocław - Towarzyskie

przez SwiEty » 2015-02-03, 13:50

Część gratów już sprzedana część zarezerwowana

A tutaj co jeszcze zostało: viewtopic.php?f=41&t=70343
www.kupujez.pl - Sklep internetowy - Turystyka, Militaria, Dom i wnętrz
Plecaki taktyczne, militarne, turystyczne, trekkingowe, myśliwskie, Wisport, Texar, Camo
Garnki, Patelnie, Dekoracje, Wyposażenie, kuchni, łazienki, wnętrza

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 782   •   Strona 51 z 53   •   1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-03-28, 13:50