skradziony CRX ! <- szczesliwie sie znalazl ;)
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 132   •   Strona 7 z 9   •   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9
Avatar użytkownika
Dawca44
Forumowicz
 
Posty: 2394
Dołączył(a): 2006-08-06, 12:05
Lokalizacja: Góra (SPS)

przez Dawca44 » 2007-02-22, 12:36

BRAWO!! :rotfl: :ok: Cieszę się z Tobą :D I dajcie chłopowi spokój, ciekawe czy na jego miejscu bylibyście takie cwaniaki? :diabeleknie: Tylko On wie jaka dokładnie była sytuacja i zrobił jak uważał w danej chwili! Ważne że furka jest spowrotem! Teraz tylko ją dobrze pozabezpieczaj! ;) Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje ;)
SPRZEDAM TANIO RESZTĘ CZĘŚCI Z ED9:

forum/viewtopic.php?t=45295

kasia-ftk
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007-02-22, 14:46

przez kasia-ftk » 2007-02-22, 15:04

czesc chlopaki i dziewczyny pisze do was ta, ktora zaraz po kubie najbardziej plakala :cry: Az sie zalogowalam bo nie moge patrzec jak piszecie glupotki,moze to takie meskie niedomowienia:)wiec moze troche sprostuje!! wiec tak konkretnie: autko skradziono??skaradziono!! kolega kuby obraca sie w tych kregach ale nie znal tych kolesi tylko szczescie w nieszczesciu ze dotarl do nich przy uzyciu swoich kontaktow w odpowiednim czasie!! nie musi sie to komus podobac, ale wole realne dzialanie niz wirtualne trzymanie kciukow i nadzieje ze sie odnajdzie, bo jak to sie mowi nadzieja matka.....inny moze powiedziec ze matka kocha swoje dzieci. punkt widzenia zalezy od punktu siedzienia. cieszmy sie ze wrocila!! i szczerze?? zapewniam was ze jeszcze dlugo zostanie!!pozdro dla wszystkich!!


P.S. nie zycze nikomu zeby to sie przytrafilo!!

Avatar użytkownika
Dr_
Forumowicz
 
Posty: 1173
Dołączył(a): 2006-07-30, 14:23
Lokalizacja: PL

przez Dr_ » 2007-02-22, 15:38

kasia-ftk napisał(a):czesc chlopaki i dziewczyny pisze do was ta, ktora zaraz po kubie najbardziej plakala :cry: Az sie zalogowalam bo nie moge patrzec jak piszecie glupotki,moze to takie meskie niedomowienia:)wiec moze troche sprostuje!! wiec tak konkretnie: autko skradziono??skaradziono!! kolega kuby obraca sie w tych kregach ale nie znal tych kolesi tylko szczescie w nieszczesciu ze dotarl do nich przy uzyciu swoich kontaktow w odpowiednim czasie!! nie musi sie to komus podobac, ale wole realne dzialanie niz wirtualne trzymanie kciukow i nadzieje ze sie odnajdzie, bo jak to sie mowi nadzieja matka.....inny moze powiedziec ze matka kocha swoje dzieci. punkt widzenia zalezy od punktu siedzienia. cieszmy sie ze wrocila!! i szczerze?? zapewniam was ze jeszcze dlugo zostanie!!pozdro dla wszystkich!!




Nie wiem czy to byly "glupotki" . Chyba sie nie spodziewalas ze mamy kontaktu w zlodziejskich szajkach? . Ludzie tutaj niewiele mogą zrobić... przegladac gieldy, allegro , rozejrzec sie po okolicy ..to wszystko

Nie kazdy kumpluje ze zlodziejami i innymi menelami.
A te kontakty tak jak doprowadziły do odzyskania auta mogly sie tez przyczynic do jego utraty. Jak okradaja sie ludzie w swoim kregu to juz cos jest nie halo. Wspolczuje wam miejsca zamieszkania i sąsiadów

kasia-ftk
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007-02-22, 14:46

przez kasia-ftk » 2007-02-22, 15:44

nie, nie spodziewalam sie na pomoc, tylko na nas!! Wiem ze przeciez nie da sie od tak znalesc auta :(
Ostatnio edytowano 2007-02-22, 20:16 przez kasia-ftk, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
Krychu
Forumowicz
 
Posty: 2658
Dołączył(a): 2005-07-01, 19:16

przez Krychu » 2007-02-22, 16:53

ciesze sie, ze jednak Kuba odzyskał swoją maszyne, nie nazywajmy 'sąsiadami' chamstwa mieszkającego z nami na jednym osiedlu, prawdziwy sąsiad (taki który mieszka w tej samej klatce co ty, jesli miszkasz w bloku) z samej zazdrosci moze ci porysowac lakier itp, wiec nie ma sie co dziwic, ze ktoś z otoczenia zrobil takie cos !
Jedzie tir, a w środku świr.

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

przez marcin_crx » 2007-02-22, 18:13

Dr_ napisał(a):
kasia-ftk napisał(a):czesc chlopaki i dziewczyny pisze do was ta, ktora zaraz po kubie najbardziej plakala :cry: Az sie zalogowalam bo nie moge patrzec jak piszecie glupotki,moze to takie meskie niedomowienia:)wiec moze troche sprostuje!! wiec tak konkretnie: autko skradziono??skaradziono!! kolega kuby obraca sie w tych kregach ale nie znal tych kolesi tylko szczescie w nieszczesciu ze dotarl do nich przy uzyciu swoich kontaktow w odpowiednim czasie!! nie musi sie to komus podobac, ale wole realne dzialanie niz wirtualne trzymanie kciukow i nadzieje ze sie odnajdzie, bo jak to sie mowi nadzieja matka.....inny moze powiedziec ze matka kocha swoje dzieci. punkt widzenia zalezy od punktu siedzienia. cieszmy sie ze wrocila!! i szczerze?? zapewniam was ze jeszcze dlugo zostanie!!pozdro dla wszystkich!!




Nie wiem czy to byly "glupotki" . Chyba sie nie spodziewalas ze mamy kontaktu w zlodziejskich szajkach? . Ludzie tutaj niewiele mogą zrobić... przegladac gieldy, allegro , rozejrzec sie po okolicy ..to wszystko

Nie kazdy kumpluje ze zlodziejami i innymi menelami.
A te kontakty tak jak doprowadziły do odzyskania auta mogly sie tez przyczynic do jego utraty. Jak okradaja sie ludzie w swoim kregu to juz cos jest nie halo. Wspolczuje wam miejsca zamieszkania i sąsiadów


a przepraszam Ciebie co my mamy robić? Jedyne co możemy to łączyć się z wami w bólu. Sorki, ale jeśli macie kontakty wśród bandziorów no to macie efekty. Cieszcie się mieliście farta ja takiego nie miałem :cry:
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

kasia-ftk
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007-02-22, 14:46

przez kasia-ftk » 2007-02-22, 18:41

dokladnie to byl fart!! drazni mnie jedynie to ze ktos ma cos do tego, ze w ten a nie w inny sposob, bo wiem ze gdbys mogl to Ty tez poruszylbys niebo i ziemie zeby odzyskac hanie!!nie lam sie!! bedzie ok!!

KUBA_lodz
Forumowicz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2006-12-28, 16:59
Lokalizacja: lodz

solka

przez KUBA_lodz » 2007-02-22, 20:12

Z tego wszystkiego to albo ja sie zle wyrazilem albo Wy mnie zle zrozumieliscie! Sasiad moj to sie nie przyczynil do tego ze ja ukradli to sobie moge reke dac uciac, ale poprostu znal kogos i tak dalej... I moge mu tylko za to podziekowac. myslcie co chcecie ale to bylo jedyne wyjscie z tej sytuacji.

Pozdrawiam i licze ze furka juz zostanie ze mna na stale!!
i sie zaczelo:D

Avatar użytkownika
Galleon
Forumowicz
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2006-06-13, 12:39

Zabezpieczenia

przez Galleon » 2007-02-22, 22:30

Skoro, tak łatwo ją ukraść to po co ten immobileser? Coś on wogóle daje? Jakie radzili byście założyć zabezpieczenia?
Galleon

Avatar użytkownika
Dr_
Forumowicz
 
Posty: 1173
Dołączył(a): 2006-07-30, 14:23
Lokalizacja: PL

przez Dr_ » 2007-02-22, 22:32

bear lock, blokada pedalow,alarm , ze 2 odcięcia i 90% zlodzieji sie zniecheci

Avatar użytkownika
Galleon
Forumowicz
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2006-06-13, 12:39

przez Galleon » 2007-02-22, 22:33

co to jest bear lock?
Galleon

Avatar użytkownika
Enzo
Forumowicz
 
Posty: 467
Dołączył(a): 2006-04-08, 00:34

przez Enzo » 2007-02-22, 22:38

bear lock to blokada skrzyni biegow. przynajmniej tak ma brat w golf 2 i jescze w jakims to widzialem przy biegach :)
pozdro
[center] :diabelek: Uliczny Zapierd*lacz :diabelek: [/center]

Avatar użytkownika
Dr_
Forumowicz
 
Posty: 1173
Dołączył(a): 2006-07-30, 14:23
Lokalizacja: PL

przez Dr_ » 2007-02-22, 22:41

sam bede chyba zakladal ta blokade bo to jedna z lepszych metod. dosc droga ale duzo wygodniejsza niz np blokada pedalow.

Jak ma sie duzo kasy to mozna tez zainwestowac w LOJack :)

Avatar użytkownika
Krychu
Forumowicz
 
Posty: 2658
Dołączył(a): 2005-07-01, 19:16

przez Krychu » 2007-02-22, 23:34

mój stary ma blokade na dzwignie zmiany biegów, takie ci*lstwo nakladane i zamykane kluczem,
a kierownice odpinane to tez dobre zabezpieczenie czy nie :)
Jedzie tir, a w środku świr.

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

przez polkar » 2007-02-23, 00:22

Dobrze, że się znalazła!!! :ok: :ok: Nieważne jak...
HOTMOT.pl

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 132   •   Strona 7 z 9   •   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest 2024-04-18, 06:20