Poszukiwane ED9 na przymiarki ospojlerowania
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 2   •   Strona 1 z 1
Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

Poszukiwane ED9 na przymiarki ospojlerowania

przez Malcolm Feth » 2004-03-31, 14:44

Jest poszukiwany CRX ED9..
...potrzebne są namiar na kogoś, kto jeździ ed9 w mojej okolicy (raczej Dolny Śląsk i ościenne powiaty).
Rozpoczynają produkcję superzderzaka przód do CRX i potrzebują prototyp przymierzyć do oryginalnego i nieprzerabianego przodu (żadne światła od punto itp.).

[dalej treść oryginalnej wiadomości...]
"Nie będę ukrywał, że docelowo jestem ich pierwszym klientem, jednak mam nietyp autko - Vtec i do tego z reflektorami od puntoII - więc nie zamontują mi go, dopóki nie opracują wzoru do najbardziej popularnego modelu IIgen. czyli ed9.
Jest potrzeba przyjechać do Świdnicy lub Wałbrzycha na 3-4 godz. i dać furkę do przymiarki. Bo w okolicy są może ze dwa CRX'y, które rzadko widać, a ich właścieili jeszcze rzadziej (no i ich nie znam)...
Zwrot kosztów paliwa i gratyfikacja za TRUD oraz opieka nad furką i jej zwrot w nienaruszonym stanie - gwarantowane. Z oczywistych względów preferowani posiadacze z jak-najbliższej okolicy. Termin: koniec przyszłego Wielkiego Tygodnia lub po Świętach.
Z góry dziękuję za wszelkie infosy.

Jarek
tel. lub sms 608300995, #gg 1188856 (do 15:00)"

..tak więc.. jeśli masz CRXa i mieszkasz w miare blisko.. skontaktuj sie ;)

Avatar użytkownika
Aleks
Forumowicz
 
Posty: 235
Dołączył(a): 2004-03-04, 21:49
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

przez Aleks » 2004-04-13, 18:48

ja czasami na wakacje jestem w Świdnicy, wiec jak do tego czasu nikt chętny nie bedzie, to moge pojsc na to :) tylko nie wiem czy tylne reperturki do wymiany w czyms przeszkadzaja ?

Posty: 2   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest 2024-03-28, 13:34