Podziekowania za Waszą Pomoc !!!
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 9   •   Strona 1 z 1
Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

Podziekowania za Waszą Pomoc !!!

przez Malcolm Feth » 2005-10-06, 22:33

Ojjj... tak.. należą Wam się podziękowania za pomoc, która okazujecie ;) Wszystko by utrzymać stronke, by działała.. i by większość z Was miała co robić i gdzie pisać - siedziąc często w pracy i zamiast tyrać i zarabiać na CRXa... to oglądać fotki, udzielać się na forum.. i takie tam :)

Byłem nieco zdzowiony. Została ustalona kwota 10 zł <- takie można powiedzieć "optimum". Wpłaty często były właśnie tej wysokości.. ale znalazło się nieco osób które wpłaciły po 20 zł... baaaa nawet kilka osób wrzuciło na konto po 30 zł..... już nie mówiąc o fakcie iż pewna osoba przelała 100 zł !!!! To był już całkowity szok :D - ale nie będę wymieniał nickow / imon / nazwisko... wplaty mialy pozostac anonimowe.. i niech tak bedzie.... ;)
Dziękuję wszystkim TYM, którzy przelali coś na konto... i dzięki temu strona się troche jeszcze utrzyma :D
Dla mnie to poligon doświadczalny i przyjemność prowadzenia strony - takkkk każdy ma swoje zboczenia...
Dla was to przyjemność korzystania, często znalezienia odpowiedzi na jakies CRXowe pytania, czasami luźnego pogadania i pośmiania się.. obejrzenia fotek z ostatnich zlotów... a czasami uczestnictwo w zlocikach, gdzie często integracja idzie w najlepsze - łamiąc bariery przyzwoitości i anonimowej rozmowy :)

Oby tak dalej
za niecały rok znowy się odezwę - jak głos zza grobu- upominając się o małe wsparcie. Jeśli takowe będzie potrzebne - szczerze mówiąc wolałbym żeby pare reklam załatwilo sprawe raz na zawsze :D To chyba by wszystkim pasowalo :D

Tak czy siak DZIĘKUJĘ - i życze dalszej miłej zabawy na stronie, możliwosci korzystania z niej i uczenia się ;)

lechu
Forumowicz
 
Posty: 745
Dołączył(a): 2004-05-27, 21:43
Lokalizacja: Chorzów

przez lechu » 2005-10-06, 23:18

mozna tez inaczej, dla mnie np to forum poza kwestia czysto towarzyska, jest tez pomocne w wielu sprawach jak np usuwanie usterek / kupowanie czesci. Dzieki temu chyba wiecej kasy zaoszczedzilem niz wynosil koszt tego serwera :) Wiec w ramach podziekowan co roku mozna cos dorzucic od siebie [;

Avatar użytkownika
kamilos
Moderator
 
Posty: 1888
Dołączył(a): 2005-04-21, 12:01
Lokalizacja: Lublin

przez kamilos » 2005-10-06, 23:50

fajnie ze se udalo :)

Avatar użytkownika
G@JOR
 
Posty: 269
Dołączył(a): 2004-08-08, 18:34
Lokalizacja: Poznań

przez G@JOR » 2005-10-07, 00:54

no to wypas żę stronka utrzymana czułem ze sie sumka uzbiera :D
Filmy z Zlotów.
Świebodzin 2005 Gorzów Wlkp 2005

Avatar użytkownika
Jigit
Forumowicz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2004-03-28, 16:23
Lokalizacja: Łódź

przez Jigit » 2005-10-07, 04:39

lechu napisał(a):[...] mozna tez inaczej, dla mnie np to forum poza kwestia czysto towarzyska, jest tez pomocne w wielu sprawach jak np usuwanie usterek / kupowanie czesci. Dzieki temu chyba wiecej kasy zaoszczedzilem niz wynosil koszt tego serwera :) Wiec w ramach podziekowan co roku mozna cos dorzucic od siebie [...]


cala prawda :D i wzorowe podejscie kolegi heheh :poklony:
Pozdrawiam - Jigit
-------------------------------------------
ED9, D16Z5

Avatar użytkownika
VEN
Forumowicz
 
Posty: 910
Dołączył(a): 2005-04-12, 16:51
Lokalizacja: Kraków

przez VEN » 2005-10-08, 00:34

a ja ze swojej strony dodam że dzięki tej stronie poznałem wielu wspaniałych i ciekawych ludzi, może nawet niektóre osobniki są nadwyraz "ciekawe" i bardzo lubiane - myślę że więkrzość z nas wie o kogo mi chodzi - skoro anonimowo to do końca anonimowo :-). Mam nadzieje że poznam jeszcze wielu ciekawych i miłych ludzi. Chciałbym też podziękować MF za jego wkład i osobiste zaangażowanie w utrzymaniu tej strony oraz organizowaniu zlotów w Gorzowie które na mnie pozostawiły niesamowite wrażenie i cudne wspomnienia (nie rozumiem dlaczego pisze w liczbie mnogiej skoro byłem dopiero na jednym zlocie) - ale nie sposób pominąć tutaj osoby dzięki której te wspomnienia można w każdej chwili znów przeżyć - mógłbym wymienić jeszcze pare osób i wychwalać je - myślę że nie w tym temacie.
Na koniec dziękuje wszystkim dzięki którym ta strona będzie istniała przez kolejny rok i dzięki którym MF będzie miał co robić z nadmiarem wolnego czasu :rotfl: :rotfl2: i będzie się musiał "męczyć" z nami oraz wymyślać czym nas zaskoczyć i czym nas zająć na kolejnym zlocie na który chętnie przyjedziemy :D

Avatar użytkownika
Davids
Forumowicz
 
Posty: 1681
Dołączył(a): 2004-09-04, 23:25
Lokalizacja: Kraków

przez Davids » 2005-10-08, 00:38

Ta strona dla większości jest "domem" i każdy chce płacić by w nim mieszkać ... Pozatym każdy kto był na zlocie widział ile pracy i pieniędzy włożyłeś w zloty - wielu to docenia, chwali i dzięQje Ci za to ... jesteś naszym CRXowym tatą :rotfl: i aż miło że wkońcu można było zrobić coś co pomogło by w znaczący sposób tej stronce i Tobie ;)

Pozwole sobie powiedzieć za wszystkich: To my Ci dziękujemy że zrobiłeś tak wspaniałą stronke i że zrobiłeś ja dla nas dla CRX-maniaków :) jeszcze raz dzięki :) i oby ta stronka trwała do upadłego !!!!!!!!

CRX 4ever
HONDA ZBLIŻA - podaj dalej !!!

Avatar użytkownika
falo
Forumowicz
 
Posty: 586
Dołączył(a): 2005-02-14, 12:51
Lokalizacja: Wawa - Białołęka
Samochód: ed9

przez falo » 2005-10-08, 09:20

A teraz wszyscy anonimowi wplacacze wpisuja " prosze bardzo" ;) :rotfl: hehehe

Avatar użytkownika
Parówa
Forumowicz
 
Posty: 1444
Dołączył(a): 2005-09-06, 21:10
Lokalizacja: Kielce

przez Parówa » 2005-10-09, 15:12

aaa ja sie bardzo ciesze ze bede mogl nadal ogladac ta stronke

Posty: 9   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-03-29, 07:46