Życzonka dla WSZYSTKICH :)
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 4   •   Strona 1 z 1
Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

Życzonka dla WSZYSTKICH :)

przez Malcolm Feth » 2006-01-01, 17:40

Obrazek
CRX.info chciałoby Wam życzyć wszystkiego NAAJJJ...
...lepszego, ...fajniejszego, ...ładniejszego, ...milszego, ...szybszego, ...mocniejszego, ...śliczniejszego, ...wypasionego ;) ... wszystkiego tego, co potrzebujecie, na czym Wam zależy, spełnienia wszystkich marzeń (zwłaszcza tych obejmujący plany modyfikacji REXow)
Pamiętajcie by dbać o siebie i swoje kochane maszynki. Jeździjcie ostrożnie, zwłaszcza w ta paskudną zimowa pogodę i nie dajcie popsuć swoich rexow i przede wszystkim siebie ;)

A przy okazji chciałbym podziękować wszystkim za pomoc dla CRX.info w jego rozwoju. Każdy ma jakiś wkład w rozbudowę tej strony.. i oby tak było dalej – zawsze do przodu i zawsze „coraz lepiej” ;)

Pozdrowionka dla wszystkich :)

Avatar użytkownika
W I Ś N I A
Forumowicz
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-09-13, 12:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

przez W I Ś N I A » 2006-01-02, 00:23

A ja chciałem złożyć życzenia osobą dzięki którym to forum istnieje i podziękować za kolejny rok razem.
dzięki!

Avatar użytkownika
Thomson
Moderator
 
Posty: 2838
Dołączył(a): 2004-09-15, 08:35
Lokalizacja: SouthSide

przez Thomson » 2006-01-02, 10:37

W I Ś N I A napisał(a):A ja chciałem złożyć życzenia osobą dzięki którym to forum istnieje i podziękować za kolejny rok razem.
dzięki!

wisnia, nie wiedzialem, zejestes taki "gleboki" :P hehe ja rowniez zycze najlepszego w nowym roku, zeby doszlo do sqad'u kilka rexow (w tym i moja tego sobie zycze :D ) no i dolaczam sie do pozostalych zyczen :) :D

Avatar użytkownika
Davids
Forumowicz
 
Posty: 1681
Dołączył(a): 2004-09-04, 23:25
Lokalizacja: Kraków

przez Davids » 2006-01-02, 16:51

A ja sie rozleniwiłem i powiem tylko lepszego niż poprzedni :)
HONDA ZBLIŻA - podaj dalej !!!

Posty: 4   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Teraz jest 2024-03-28, 10:24