Nowe Forum, nowa Strona
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 91   •   Strona 6 z 7   •   1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Avatar użytkownika
atom1
Moderator
 
Posty: 9531
Dołączył(a): 2005-12-07, 19:09
Lokalizacja: z Podlasia

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez atom1 » 2015-03-30, 15:03

odwiedziny raczej wzrosly przez mozliwosc zalogowania sie w koncu... :)
http://demotywatory.pl/6670/MODERATORZY
moj feedback http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=30&t=19664&p=203599&hilit=atom1#p203599
Mój warsztat: http://www.atomoto.eu

Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez bar_oo » 2015-03-30, 16:46

Weźmy to za pysk i zróbmy coś tak żeby było dobrze chcemy dobre forum sponsorujemy czemu Malc ma tracić swoj czas i talary, zrobimy to raz i bedzie chulac tak jak powinno, schematy beda tam gdzie byc powinny bo ich brakuje i powinno chulac bo szata raczej juz musi znami zostac, wystaczy tylko dopracowac szczegóły
...B16A1 zamknięte w EE8... FOG LIGHTS+GATHERS 1.8 DIN+WIND DEFLECTORS+MAP LIGHT+ARMREST+MUD FLAPS+REMUS+PERSONAL BOX+MIRROR'S COVERS+HEADLIGHT WASHER+BUMPER POLE

Avatar użytkownika
eithray
Forumowicz
 
Posty: 1015
Dołączył(a): 2011-10-13, 15:53
Lokalizacja: Okolice ZG/Gliwice
Samochód: EE8 1.8i-VT

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez eithray » 2015-03-30, 17:47

Mi osobiście szata graficzna, przejrzystość nowego forum podoba się. Poprawić można jedynie parę elementów. Brakuje mi jednak najbardziej strony głównej, gdzie byłyby wrzucane jakieś teksty/zdjęcia/itp w formie np. blogu. Na stronę główną zostałyby wrzucone schematy, specyfikacje i byłby miód. Jako użytkownik mógłbym dołączyć do zrzuty pieniędzy.

Avatar użytkownika
xkamasx
Forumowicz
 
Posty: 102
Dołączył(a): 2014-02-19, 22:19

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez xkamasx » 2015-03-30, 18:00

Eithray - popieram z główną stroną.
Od siebie parę zł mogę przesłać na tak szczytny cel gdyż to forum już nie raz mi pomogło. Nie wiem jak wyglądało stare, te mi odpowiada ale co się nie stanie akceptuje i do zbitki jestem gotów po 10-tym :P

Avatar użytkownika
newuser
Forumowicz
 
Posty: 982
Dołączył(a): 2009-10-25, 13:39
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez newuser » 2015-03-30, 18:24

Dobrze Malcolm, że powiedziałeś ile tak naprawdę poświęciłeś czasu na przerzucenie forum na nowy wygląd, bo szczerze jako laik nie miałem pojęcia że to taki żmudny proces... Szacun dla Ciebie za to, że przez tyle lat nie rzuciłeś tego wszystkiego w p*&^%u :) Z drugiej strony nie możemy wymagać, żebyś był na etacie opiekuna strony za friko, do końca życia. Nie ma więc chyba sensu z powrotem wracać do starego wyglądu, bo nawet jeśli ktoś zgodził by się to zrobić to musielibyśmy zebrać 90 godz. X 50 zł = 4500 zł za samo przywrócenie starej szaty. Ja niestety nie jestem w stanie pomóc, bo nie znam się zupełnie na tym. Mogę za to i chętnie dołożę się do zrzutki. Mogę poszukać na internecie manuali do Ballady, Rexa i Solki w PDfie, jakichś katalogów itp. w ramach potrzeb. Pomysł "wpisowego" jak i "składki członkowskiej" uważam za dobry- za jakąś symboliczną kwotę mielibyśmy problem opłat za serwer z głowy, ponadto została by forumowa kasa na webmastera czy innego "internistę" w razie "fuckupu". Strona główna też mogła by być tak jak chłopaki wyżej napisali- w formie a'la bloga jak na starym forum, dodatkowo rozważył bym przywrócenie niewielkich reklam...
No ABS, no ESP - PURE DRIVE

Resztka rzeczy po Civie 4!

Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez bar_oo » 2015-03-31, 20:06

wystarczył dobry pomysł i kilka osób już jest chętnych na jego realizację :)
...B16A1 zamknięte w EE8... FOG LIGHTS+GATHERS 1.8 DIN+WIND DEFLECTORS+MAP LIGHT+ARMREST+MUD FLAPS+REMUS+PERSONAL BOX+MIRROR'S COVERS+HEADLIGHT WASHER+BUMPER POLE

Avatar użytkownika
newuser
Forumowicz
 
Posty: 982
Dołączył(a): 2009-10-25, 13:39
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez newuser » 2015-04-01, 10:12

Teraz trzeba popytać modów i admina jak to widzą:
- przywrócenie strony głównej forum na wzór bloga ze starego forum
-wpisowe i składki członkowskie
-reklamy
-poprawki na forum (jakie?)
No ABS, no ESP - PURE DRIVE

Resztka rzeczy po Civie 4!

Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez bar_oo » 2015-04-01, 11:37

Strona tytulowa fajnie by bylo jakby nawiazywala do starej byla prosta i skuteczna :) z poprawk moze by schrmaty i manuale wskoczyly na miejsce moze ten shout box dalo by sie jakis zrobic do spontan wiadomosci
...B16A1 zamknięte w EE8... FOG LIGHTS+GATHERS 1.8 DIN+WIND DEFLECTORS+MAP LIGHT+ARMREST+MUD FLAPS+REMUS+PERSONAL BOX+MIRROR'S COVERS+HEADLIGHT WASHER+BUMPER POLE

Avatar użytkownika
Tobiaro_delsol
Forumowicz
 
Posty: 278
Dołączył(a): 2009-04-08, 20:36
Lokalizacja: Żywiec
Samochód: EE8

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez Tobiaro_delsol » 2015-04-01, 17:33

bar_oo napisał(a): z poprawk moze by schrmaty i manuale wskoczyly na miejsce

oj tak schematy i manuale by się przydały bo zawsze było można w szybki sposób znaleźć to co się potrzebowało :ok:

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez polkar » 2015-04-02, 00:22

Napisałem wczoraj posta dosc obszernego ale mialem klopoty z netem i widze ze nie poszlo.

Wiem ile czasu trzeba poswiecic na zbudowanie czegos nowego i szanuje Malcolma ze to zrobil. Fakt, sa niedosciagniecia, ale kwestia poprawek. Kosztowalo go to duzo pracy, ale ja pieniadze zebrane z platnych intaeraktywnych banerow przekazałem mu jako wynagrodzenie. Nie była to oszalamiająca kwota, ale zawsze cos.
Byc moze mozemy zrobic zmiany Tylko pytanie dla kogo. i za co?

Niestety starzejemy sie, nasze auta tez i na przykladzie ostatnich zamowien grupowych gadzetow oraz zapisow na zlot mozna stwierdzic, ze wiekszosc ma to wszystko gdzies...

Zamowienie na kalendarze.Wyobrazcie sobie, ze nie wszyscy co sie zakwalifikowali do 12 zamowili kalendarz.Dla mnie byloby to duze wyroznienie gdyby moje auto sie tam znalazlo, ale niektorzy to olali. Bynajmniej tacy nie beda skladac sie na forum...
Zapisy na zlot. Wiadomo, nie wszyscy moga w konkretnej dacie, niektorzy maja dolek finansowy, no ale to tez nie poszlo..

Kolejna sprawa to starzenie sie aut i zakup CRXow jako przypadkowych aut. Stara ekipa dorasta, ma rodzinne pojazdy, niekoniecznie Hondy... i tez nie ma czasu siedziec na forum Mlodzi kupuja sobie CRXa przypadkowo. To juz nie jest tak jak kiedys wiadomo, nie wszyscy do jednego worka. Czesc nadal ma pasję.
Niestety taka jest prawda, troche brutalna...

Zadajmy sobie dwa zasadnicze pytania.
1. Czy Malcolm to zrobi i w jakiej dokladnie kwocie
2. Kto sie na to złozy...

Osobiscie jestem za. Tylko czy zbierzemy troche ludzi...
HOTMOT.pl

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez Vincent » 2015-04-02, 00:41

Będzie problem . Takich co zrobią zrzutę będzie tyle samo co na zlot CRX-ów . Też mam szacun dla Malcolma za to , że mu się chciało . Nie ma tu wielu co traktuje przygodę z CRX-em jako pasję . Głównie kupują , żeby poszaleć , a jak się wysra , to się pozbywa padła i stąd te ceny . Raczej Malcolmowi trzeba pomóc , zarobić na reklamach i będzie to jakoś funkcjonować . Można też przebudować forum i zacząć działać na zasadach SCKPL .

Avatar użytkownika
Wenega
Forumowicz
 
Posty: 954
Dołączył(a): 2012-05-22, 10:15
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez Wenega » 2015-04-02, 07:42

trochę chyba przesadzacie.. jestem pewien, że na forum znajdę z kilkadziesiąt tematów z projektami (czynnymi) użytkowników, którzy traktują swoje CRXy jako pasję, więc teoria o "starzeniu się" i innych dyrdymałach jest raczej chybiona.. Wg mnie po prostu brakuje kogoś, kto przejmie rolę "przywódcy" i pociągnie ten bajzel, to po pierwsze. A po drugie, na forum panuje "lekki" burdel związany min. tym, że admini/moderatorzy maja chyba trochę związane ręce.. no bo jak nowi użytkownicy, pierwsze co to nabijają posty gdzie się da tylko po to, żeby wystawić ogłoszenie w sprzedam i nie dostają za to "nabijanie" bana, no to cos jest nie tak..

Żeby nie było, że pieprzę, ja jestem w stanie dorzucić się do ogarnięcia forum w każdej chwili.
ED9 by Wenega
http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=62748

Avatar użytkownika
xkamasx
Forumowicz
 
Posty: 102
Dołączył(a): 2014-02-19, 22:19

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez xkamasx » 2015-04-02, 08:47

Rozumiem zdenerwowanie odnośnie zlotu sam napisałem w temacie że wezmę udział a co do czego na listę się nie wpisałem. Niestety to zbyt duże zobowiązanie na chwilę obecną a w pracy jak zwykle zmiany tylko na gorsze.
Spotkałbym się z innymi forumowiczami bardziej lokalnie ale w temacie przeznaczonym dla północnej części nic się nie dzieje.
A tak jak wcześniej pisałem zrzutkę mogę zrobić po 10- tym i tu akurat jestem otwarty na propozycje tego jak to będzie wyglądało.

Avatar użytkownika
newuser
Forumowicz
 
Posty: 982
Dołączył(a): 2009-10-25, 13:39
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez newuser » 2015-04-02, 19:44

Polkar napisał sporo prawdy... Trzeba się dobrze zastanowić nad formą tego forum. Może się okazać, że zrobimy zrzutkę, poprawimy to co nam nie pasuje itp., a suma summarum zostanie na forum 10-20 osób dzięki którym i dla których to się kręci. CRXów coraz mniej, praktycznie na rynku zostały skrajności - padliny z jednej strony i zadbane egzemplarze z drugiej. Aut "do dopieszczenia" jest mało i nie będzie przybywać. Stąd i ilość userów wnoszących wkład w forum będzie ograniczona. Bo co z tego jak ktoś rejestruje się tylko po to, żeby napisać 40 razy "fajne auto" a na końcu dodać ogłoszenie w "Giełdzie"? Ekipa się wykrusza - smutne, ale prawdziwe. Proponował bym jednak spróbować- spisać listę poprawek, niech ten kto może zadeklaruje się w jakiejś formie pomocy, ustalmy xx zł zrzutki na początek - kto zechce ten wpłaci, może powrócą jakieś bannery na forum? Co Wy na to?
No ABS, no ESP - PURE DRIVE

Resztka rzeczy po Civie 4!

Avatar użytkownika
kruku
Forumowicz
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2013-03-15, 15:17
Lokalizacja: Kraków / Sosnowiec

Re: Nowe Forum, nowa Strona

przez kruku » 2015-04-09, 09:25

Tobiaro_delsol napisał(a):
bar_oo napisał(a): z poprawk moze by schrmaty i manuale wskoczyly na miejsce

oj tak schematy i manuale by się przydały bo zawsze było można w szybki sposób znaleźć to co się potrzebowało :ok:


+1, akurat teraz rozbieram Balladę i mocno by się przydały ;)

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 91   •   Strona 6 z 7   •   1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-03-28, 22:59