Juz czas na nas - CRX.INFO
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 135   •   Strona 7 z 9   •   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9
Avatar użytkownika
Tobiaro_delsol
Forumowicz
 
Posty: 278
Dołączył(a): 2009-04-08, 20:36
Lokalizacja: Żywiec
Samochód: EE8

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez Tobiaro_delsol » 2018-05-31, 09:26

Tak czytam i dalej nie wierzę... Wielka szkoda jeśli dojdzie do całkowitego zamknięcia forum i utraty tylu cennych informacji o naszych CRX-ach. Cicho w sercu liczę, że uda się znaleźć rozwiązanie tej sytuacji i forum nie umrze... Połączenie z C4G wydaję się dobra opcją, a na pewno lepszą niż całkowite zamykanie na 4 zamki naszej małej społeczności. Mam nadzieję i liczę, że na dniach sytuacja się wyklaruje i że użytkownicy forum ale też inni ludzie, którzy tu wchodzą dostana miłą informację iż udało się znaleźć rozwiązanie...

Avatar użytkownika
tebesik
Forumowicz
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2017-02-02, 11:01
Lokalizacja: Ostrowiec#Św.
Samochód: ED9

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez tebesik » 2018-05-31, 10:02

Trzeba też wziąć pod uwagę to że crx-ów jest coraz mniej, tak więc nie ma co oczekiwać że strona będzie miała tyle odwiedzin, co powiedzmy 10 lat temu..

Avatar użytkownika
newuser
Forumowicz
 
Posty: 982
Dołączył(a): 2009-10-25, 13:39
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez newuser » 2018-05-31, 10:03

Trochę rozumiem Malcolma, forum to jego "dziecko" i nie dziwie się ze nie chce go oddać nikomu spoza grona dobrych znajomych... Mam tylko nadzieje ze fuzja z c4g nie spowoduje jeszcze większego spadku ruchu, bo bądź co bądź to już nie będzie to samo.
Jeśli zrzeczenie się praw do forum jest dla Malcolma nie do zaakceptowania, to trzeba brać za dobra monetę to, ze zgodził się na fuzje, i chociaż ja osobiście uważam ze pozostawienie tego forum w obecnym kształcie nawet dla naszej grupki 30-40 osób ma największy sens to rozumiem jego pogląd.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
No ABS, no ESP - PURE DRIVE

Resztka rzeczy po Civie 4!

Avatar użytkownika
Lukasz87
Forumowicz
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2016-11-17, 20:12
Samochód: CRX ED9 D16A9

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez Lukasz87 » 2018-05-31, 12:03

Cześć Jestem Łukasz i nie wierzę w to co czytam. CRX kocham od kąd widziałem go za łebka, auta nie miałem, zawsze chciałem je mieć, tylko to forum pozwalało mi je chociaż obejżeć.
Dzisiaj mam 31 lat, CRX wciąż kocham, dzięki forum ukleiłem do kupy auto nie mając o tym pojęcia, to ogromna wartość dla mnie(FORUM),
poznałem parę świetnych osób, dzięki forum przez dobre dziesięć lat miałem dostęp do egzotyki.
Pozdrawiam Wszystkich CRXowych zajawkowiczów z nadzieją na CDN.
CRX- my love story

Avatar użytkownika
Bonczek
Moderator
 
Posty: 2805
Dołączył(a): 2005-09-22, 11:37
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: ED9 K20

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez Bonczek » 2018-05-31, 14:09

Malcolm Feth napisał(a):
Bonczek napisał(a):Tak samo dobry jak zmiany po których skokowo zmalał ruch na forum ;) to jakby łączyć forum golfa z scirocco.


Twoje komentarza sa wyjatkowo niekonstruktywne. Pozwol doroslym rozmawiac...


Masz prawo do swojej oceny, jaka jest rzeczywistość każdy widzi.

Avatar użytkownika
orowiok
Forumowicz
 
Posty: 1042
Dołączył(a): 2009-06-13, 21:36
Lokalizacja: z gór
Samochód: ed9

Juz czas na nas - CRX.INFO

przez orowiok » 2018-05-31, 14:15

Przykro się czyta takie informacje. Dzięki temu forum zostałem posiadaczem CRX'a. Dzięki informacją i wiedzy z tego forum udało się mi samodzielnie zrobić swapa, wyremontować silnik i złożyć softa z kompresorem. Jest mi bardzo smutno ze to wszystko z czego ja korzystałem i inni zniknie.
Jeśli jest możliwość uratowania tego forum to zróbmy to!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio edytowano 2018-05-31, 16:18 przez orowiok, łącznie edytowano 1 raz

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez Malcolm Feth » 2018-05-31, 15:56

Oddanie forum w inne rece byly na stole, ale w chwili obecnej nie widzimy nikogo, kto moglby taka rola przyjac. Oddanie forum w totalnie obce rece nie jest opcja.

Polaczenie z C4G nie bylo brane pod uwage na poczatku, ale narazie to najlepsze rozwiazanie (alternatywa jest skasowanie). Oto chyba wam chodzi? O dostep do informacji i dalsza mozliwosc uzywania forum. A to ze jest pod logiem Civica to chyba juz maloistotny fakt. Civic i CRX to jest to samo, wiec ma to calkiem sporo sensu. Domena zostanie przekierowana, uzytkownicy polaczeni, posty i fora polaczone... Dizajn sie lekko pewnie zmieni i to wszystko (Do dogadania z C4G, bo poki co takich rozmow jeszcze nie bylo).

To forum to wspomnienia, ale nie nazwalbym go "moim dzieckiem", juz nie. Od kiedy Polkar przejal wladze, ja tu tylko sprzatam. I nadszedl czas na posprzatanie...

Avatar użytkownika
-venom-
Moderator
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2008-09-24, 19:46
Lokalizacja: Łódź
Samochód: ED9 B16A1

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez -venom- » 2018-05-31, 20:09

Malcolm Feth, zerknij do tego tematu. Są osoby (nie obce), które chcą się zająć utrzymaniem forum.
https://www.facebook.com/HondaCrx.info/ ... uw&fref=nf

Dzida deklaruje się dożywotnio pokryć koszty, są inne osoby które chcą pomóc. Dajmy im szansę, zamiast zniknąć bezpowrotnie.
DOHC VTEC

Avatar użytkownika
sHYmii
Forumowicz
 
Posty: 190
Dołączył(a): 2016-05-17, 16:54
Samochód: C R X EE8

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez sHYmii » 2018-05-31, 20:12

ja jestem na forum od niedawna bo jakieś 2 lata więc nie znam początków itd. ale...
jak tylko pomyślałem, że w końcu przyszedł czas, żeby poważnie pomyśleć o zakupie CRXa to pierwsze co zrobiłem to rejestracja na tym forum i to dzięki temu forum udało się kupić bardzo fajnego CRXa :)
potem wiele godzin spędzonych na czytaniu wielu, wielu postów
jak tylko włączam kompa to pierwsze co to odpalenie forum i przegląd nowych postów...to samo od czasu do czasu na telefonie :)
rozumiem decyzję moderatorów ale zdecydowanie popieram wszystkich tych którzy twierdzą, że to forum to skarbnica wiedzy dla obecnych właścicieli tego wspaniałego auta :)
może rzeczywiście znalazłby się ktoś kto byłby wstanie zaopiekować się tym forum? albo może dobrym pomysłem było by to stowarzyszenie (nawet jakieś składki) ?

Avatar użytkownika
newuser
Forumowicz
 
Posty: 982
Dołączył(a): 2009-10-25, 13:39
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Odp: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez newuser » 2018-05-31, 20:27

Moja Żona z koleżankami zakładały stowarzyszenie, wiec po pierwsze nie jest to jakieś mega skomplikowane, po drugie ma nas kto poprowadzic za rączkę ;)
Kwestia decyzji Malcolma. Jego forum jego decyzje, też nie możemy go zmuszać ani zakrzyczeć, bo przecież to on jest tu głównym ogarniaczem :)
Wysłane z mojego GT-S5839i za pomocą Tapatalk 2
No ABS, no ESP - PURE DRIVE

Resztka rzeczy po Civie 4!

Avatar użytkownika
maandyx3
Forumowicz
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2015-11-23, 20:16
Samochód: crx

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez maandyx3 » 2018-05-31, 23:19

W ostatnim czasie może nie udzielałam sie zbyt duzo na forum ale to kwestia tego ze z crx dopiero teraz zaczelo sie cos dziac ,jesli chodzi o zamkniecie forum jest to bardzo szokujaca i smutna decyzja bo tak jak wszyscy uwazam je za wspanialam skarbnice wiedzy , ale rozumiem również ze przy wejściu tego przeklętego RODO utrzymanie forum wymagałoby ogromu czasu i pracy a kary ktorymi strasza sa ogromne więc z wielki smutkiem ale mimo wszystko chcialam podziekowac ze mialam szanse byc częścią tego forum i mam nadzieje ze jednak uda sie to wszystko jakos ogarnąć.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez Vincent » 2018-06-01, 00:31

Dzięki Malcolm Feth , za trzymaniu przy życiu tego forum . Cała ekipa wzorowo prowadziła i pilnowała kultury . Jest to skarbnica wiedzy , szczególnie dla tych , którzy zaczynają przygodę z CRX-em . Widać jeszcze te autka na ulicach , zlotach i spotach . Większość mechaników uzbroiło się w komputery i nie potrafi ogarnąć prostego , fajnego rexa . Sami musimy sobie radzić , żeby jakiś pajac jej nie zepsuł :-)

Avatar użytkownika
sszaki
Forumowicz
 
Posty: 1079
Dołączył(a): 2005-07-16, 00:02
Lokalizacja: Brzeg

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez sszaki » 2018-06-02, 12:11

Fuzja z C4G jest ok ale żelazek też ubywa i też spada aktywność więc jest to rozwiązanie tymczasowe.

Skoro MF podjął już decyzję może warto jakoś zająć się kopiowaniem treści na inny adres.
Tutoriale i wszelkie materiały pomocnicze bardzo by się przydały, wiedza oraz dostępność informacji o CRX spada z roku na rok. Jak wyszukiwarki działają każdy wie i cenne informacje są zakopywane przez tony informacji o tym jak wymienić żarówkę w civicu z 2015 roku... Już jest problem ze znalezieniem schematów z ASO poza tą stroną...
B53P

Avatar użytkownika
Thomson
Moderator
 
Posty: 2838
Dołączył(a): 2004-09-15, 08:35
Lokalizacja: SouthSide

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez Thomson » 2018-06-02, 23:53

Powiem szczerze, zaglądam bardzo rzadko, nawet meeega rzadko, ale jakoś zasmuciła mnie ta informacja. Mam nadzieję, że jakoś uda się to ogarnąć. Trudna decyzja... Trzymam kciuki, że jednak uda się to pozostawić. Pozdro dla starych ziomów ;)

Avatar użytkownika
adasko2609
Forumowicz
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2014-12-16, 23:21
Lokalizacja: Gleba/Ostrołęka
Samochód: Crx Ed9 , Civic Eg8

Re: Juz czas na nas - CRX.INFO

przez adasko2609 » 2018-06-03, 00:10

Wiatam, jestem na forum od 2014 . To właśnie na Tym forum zdobywam wiedzę i uczę się od innych. Szczerze... zaglądam na forum dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Wiadomość o zamknięciu forum była dla mnie szokiem, czułem się jakbym był w żałobie, takie moje odczucie. Pozdrawiam i życzę wszystkim aby ta skarbnica wiedzy przetrwała !!!!!!! Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 135   •   Strona 7 z 9   •   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Teraz jest 2024-03-28, 19:24