Nowe CRX.INFO (wielokrotny wybor) !
Wszystkie sondaże jakie dotychczas się odbywały na WWW - można komentować.

Posty: 76   •   Strona 4 z 6   •   1, 2, 3, 4, 5, 6

Nowe CRX.INFO (wielokrotny wybor) !

Ankieta wygasła 2011-06-16, 11:28
Chce upgradu do phpbb3
96
23%
Chce redesignu strony
57
14%
Chce nowych funkcji i ulepszen
83
20%
Chce nowej, fajniejsze galerii
81
20%
Chce rozszerzenie na inne modele Hondy
12
3%
ZOSTAWCIE TYTANIKA! Nic nie chce :)
82
20%
 
Liczba głosów : 411
Avatar użytkownika
Dawca44
Forumowicz
 
Posty: 2394
Dołączył(a): 2006-08-06, 12:05
Lokalizacja: Góra (SPS)

przez Dawca44 » 2011-05-18, 20:16

Nie znam się kompletnie na budowie stron i tych całych PHP, więc tylko zapytam: Dało by się forum takie jakie jest rzucić na BB3, żeby zablokować boty?
SPRZEDAM TANIO RESZTĘ CZĘŚCI Z ED9:

forum/viewtopic.php?t=45295

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

przez Malcolm Feth » 2011-05-18, 20:47

Dawca44 napisał(a):Nie znam się kompletnie na budowie stron i tych całych PHP, więc tylko zapytam: Dało by się forum takie jakie jest rzucić na BB3, żeby zablokować boty?


jesli masz na mysli tylko odpalenie na phhb3, i zostawic reszte jak jest - niemozliwe ;)
obecne forum ma mase modulow i design zmieniony...

Tak sobie mysle ze sprobuje moze na weekend odpalic crx.info na phpbb3 z domyslna skorka i dam wam dostep do testow "zebyscie popsuli" ;) zobaczymy co z tego wyjdzie...

Avatar użytkownika
Bastek
Forumowicz
 
Posty: 1662
Dołączył(a): 2004-11-30, 22:16
Lokalizacja: wziąć kasę na rexa?

przez Bastek » 2011-05-19, 23:40

Ja jako kolejny "weteran" tego forum też jestem za tym żeby to pozostało forum CRX/CRZ Malcolm Feth, chcesz przebudować forum tylko dlatego żeby był nowy/lepszy design a ono dalej nie będzie przynosiło kasy? Jak sam stwierdziłeś włożyłeś/musisz jeszcze włoży X godzin prawy żeby to miało ręce i nogi a dalej to nie będzie zarabiało na siebie, więc cała energia psu w d.... Te 4 strony tematu już pokazują ile ludzi nie ma już Crxa a dalej się tutaj udziela (ja też) i jestem pewien że sporo ludzi jest w stanie pomóc finansowo.
Fotografia ślubna, reportażowa i motoryzacyjna
www.sm-foto.pl

Avatar użytkownika
pusty24
Forumowicz
 
Posty: 3487
Dołączył(a): 2006-01-13, 01:35
Lokalizacja: DUB/KRK/N.BRZESKO

przez pusty24 » 2011-05-19, 23:45

Bastek napisał(a):Ja jako kolejny "weteran" tego forum też jestem za tym żeby to pozostało forum CRX/CRZ Malcolm Feth, chcesz przebudować forum tylko dlatego żeby był nowy/lepszy design a ono dalej nie będzie przynosiło kasy? Jak sam stwierdziłeś włożyłeś/musisz jeszcze włoży X godzin prawy żeby to miało ręce i nogi a dalej to nie będzie zarabiało na siebie, więc cała energia psu w d.... Te 4 strony tematu już pokazują ile ludzi nie ma już Crxa a dalej się tutaj udziela (ja też) i jestem pewien że sporo ludzi jest w stanie pomóc finansowo.


dokladnie ,jak jeszce wziac po uwage takich antykomputerow jak ja to juz wogole
dopiero co sie polapalem gdzie co jest :rotfl2:
plasko oczkowe 32 w kontakcie z szyba calibry powoduje zamieszanie!

USŁUGI BLACHARSKO LAKIERNICZE
889969661 503499363

Avatar użytkownika
przema72
Forumowicz
 
Posty: 2234
Dołączył(a): 2006-12-08, 08:19
Lokalizacja: Włoszczowa

przez przema72 » 2011-05-19, 23:48

czmu ma nie zarabiac na utrzymanie serwera , niech zmieni strone główna , dolozy tam odpowiednią ilosc miejsca na banerki firm itp , niech strona głowna sie rozbuduje aby ludzie wchodzili , to i przy okazji zaczną klikac w banerki

w tej chwili niema żadnego serwisu poświęconego hondzie , same fora

wystarczy rozbudować głowna o galerie , nowosci , i dołożyć crz i mamy naprawdę ciekawy serwis

Avatar użytkownika
Bastek
Forumowicz
 
Posty: 1662
Dołączył(a): 2004-11-30, 22:16
Lokalizacja: wziąć kasę na rexa?

przez Bastek » 2011-05-19, 23:52

czmu ma nie zarabiac na utrzymanie serwera , niech zmieni strone główna , dolozy tam odpowiednią ilosc miejsca na banerki firm itp , niech strona głowna sie rozbuduje aby ludzie wchodzili , to i przy okazji zaczną klikac w banerki

jak najbardziej, tylko trzeba kogoś znaleźć
Fotografia ślubna, reportażowa i motoryzacyjna
www.sm-foto.pl

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

przez Malcolm Feth » 2011-05-20, 00:23

"wystarczy rozbudować głowna o galerie , nowosci , i dołożyć crz i mamy naprawdę ciekawy serwis" - mamy baaaardzo rozne pojecie slowa "ciekawy" ;)

Zobaczymy co wyjdzie, juz zaczalem przygotowywania do gruntownej przebudowy.

Zakladajcie ze obecna forma tej strony jest juz nie do przyjecia i musi sie zmienic... czy tego chcecie czy nie (albo ja zmienie, albo samo sie wysadzi w powietrze za jakis czas) ;)

Avatar użytkownika
Bastek
Forumowicz
 
Posty: 1662
Dołączył(a): 2004-11-30, 22:16
Lokalizacja: wziąć kasę na rexa?

przez Bastek » 2011-05-20, 00:55

Malcolm Feth napisał(a):Zakladajcie ze obecna forma tej strony jest juz nie do przyjecia i musi sie zmienic... czy tego chcecie czy nie (albo ja zmienie, albo samo sie wysadzi w powietrze za jakis czas) ;)

Więc po co ten cały temat, ankiety jak i tak zrobisz po swojemu?
Fotografia ślubna, reportażowa i motoryzacyjna
www.sm-foto.pl

Avatar użytkownika
Abaddon
Forumowicz
 
Posty: 719
Dołączył(a): 2009-02-24, 20:08
Lokalizacja: Sędziszów

przez Abaddon » 2011-05-20, 10:48

w sumie stronę główną można zmodernizować, galerię również, ale w zakresie tematycznym pozostać przy CRX/CRZ. tylko forum zostawcie :razz:
Turbo Pomarańcza http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=36957

https://www.facebook.com/grassygarage !! ;)

Avatar użytkownika
pirul
Moderator
 
Posty: 5603
Dołączył(a): 2006-12-11, 10:01
Lokalizacja: Kraków

przez pirul » 2011-05-20, 10:59

Wszystko mi jedno jak będzie wyglądać strona główna, mało co tam jest aktualne i działające, zaglądam tam tylko jak mi się zapomni jakie miała solka fabrycznie opony. W ogóle nie traktuję crx.info jako serwisu o crx i to od początku, zawsze było to dla mnie forum + jakieś tam dodatki na stronie głównej przydatne dla kogoś, kto nic nie wie o crx i jest tutaj pierwszy raz. Zmieniaj Malcolm co uważasz, znasz się na tym, wiesz co dobre, byle tu nie było każdego szczyla z siwikiem z amberami i szokerem na tylnej szybie bo sam się zbanuję. CR-Z nie będzie nikomu przeszkadzał, bo w sumie model nie ma swojego forum i plątają się chłopcy po CKPL, a przyjąć go tutaj byłoby miłym gestem, jeśli o mnie chodzi możnaby też dodać podforum motocykli honda bo to całkiem podobne wariaty jak my i styka :)
del Sol Captiva Blue Baby 190KM/220Nm @ 0,55bar SOLD
ITR DC2 #2079 196KM/201Nm SOLD
CB600F HORNET '10 SOLD
cvc 8gen FK3 glasstop EXECUTIVE @ DESMOND REGAMASTER - 180KM/407Nm SOLD
w garażu MX-5 NA '90, XJ6N i Hornet 600 Cafe Ricer Project

Avatar użytkownika
Dymek
Forumowicz
 
Posty: 1333
Dołączył(a): 2009-06-16, 20:58
Lokalizacja: Wrocław/Ostrowiec Św

przez Dymek » 2011-05-20, 11:24

pirul napisał(a):Wszystko mi jedno jak będzie wyglądać strona główna, mało co tam jest aktualne i działające, zaglądam tam tylko jak mi się zapomni jakie miała solka fabrycznie opony. W ogóle nie traktuję crx.info jako serwisu o crx i to od początku, zawsze było to dla mnie forum + jakieś tam dodatki na stronie głównej przydatne dla kogoś, kto nic nie wie o crx i jest tutaj pierwszy raz. Zmieniaj Malcolm co uważasz, znasz się na tym, wiesz co dobre, byle tu nie było każdego szczyla z siwikiem z amberami i szokerem na tylnej szybie bo sam się zbanuję. CR-Z nie będzie nikomu przeszkadzał, bo w sumie model nie ma swojego forum i plątają się chłopcy po CKPL, a przyjąć go tutaj byłoby miłym gestem, jeśli o mnie chodzi możnaby też dodać podforum motocykli honda bo to całkiem podobne wariaty jak my i styka :)


Lubię To!

zgadzam się całkowicie z pirulem , cr-z tak , motocykle tak , reszta nie. niech zostanie ta otoczka "elitarnego" forum , a główna dla mnie może sie zmieniać do woli , jak potrzeba kasy to niech sie skomercjalizuje bardziej , nie widzię osobiście problemu , aby tylko nie przesadzić. podejżewam że większe firmy motoryzacyjne , Ad , Intercars , Fota mogły by być zainteresowane reklamowaniem sie tu bo to dla nich rynek zbytu na całą polskę.
Obrazek

czakejro
 

przez czakejro » 2011-05-20, 11:27

motocykle? Obrazek mają dużo mniej wspólnego z crxami niż żelazka itd... w zasadzie to nic wspólnego nie mają.

Avatar użytkownika
Marker
Forumowicz
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2010-11-01, 19:35
Lokalizacja: Warszawa

przez Marker » 2011-05-20, 12:38

jestem podobnego zdania co pirul :ok:

wchodzac na forum, pomijam strone główną ;-) Aczkolwiek zanim się zalogowałem (stosunkowo niedawno) to raczej tam sobie patrzyłem parametry auta, mimo że róźnymi Hondami jeżdzę od kilku lat. Myślę, że warto by również wyciagnąć klika projektów i zrobić ich opis na głównej. W sumie to nie wiem jakie kryteria przyjąć (total seria czy modyfikowane, czy wizualnie czy mechanicznie) ale na pewno byłoby to interesujące.
W obecnym temacie o autach użytkowników i tak pojawiają się inne Hondy, więc dla nich powinien być osobny dział.
Galeria jaka jest obecnie to w ogóle jakaś porażka.
Czy potrzebne jakieś funkcje? troche większy rygor robiony przez moderatorów bo co troche pojawiają się tematy o tym samym. Usuwać Panowie usuwac :-)
Jak się tez zaczną pojawiać jakies artykuły moto na głównej to z chęcią będę tam zaglądał. Reklamy ludzka rzecz, byle nie były to wyskakujące okienka ktore trudno zamknąć :rotfl:

No i sprawa CRZ. Według mojej opinii znacznie odświeżyło by to forum ;)

o pphhb3 nie mam pojęcia, więc się nie wypowiadam, ale trzeba nadążać za nowoczesnością :)

Avatar użytkownika
Dawca44
Forumowicz
 
Posty: 2394
Dołączył(a): 2006-08-06, 12:05
Lokalizacja: Góra (SPS)

przez Dawca44 » 2011-05-20, 15:01

W sumie ja tam walczę tylko o forum, tak jak pirul pisze, co tam będzie się działo na głównej to mi wisi :) Więc portal może być robiony, na jaki chcesz, byle właśnie nie było tu masy civików itd.
SPRZEDAM TANIO RESZTĘ CZĘŚCI Z ED9:

forum/viewtopic.php?t=45295

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

przez Malcolm Feth » 2011-05-20, 19:43

ciekawe jest podejscie ludzi... niektorzy przychodza tylko dla forum.
Ja z doswiadczenia wiem ze cale to forum powstalo tylko daltego ze strona oferowala spasiona galerie i wszystkie podstawowe informacje ;)

hmm ;)

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 76   •   Strona 4 z 6   •   1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-03-28, 17:18