Nowe Forum!
Newsy i różne wiadomości zamieszczane na stronie głównej.

Posty: 62   •   Strona 3 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5
Avatar użytkownika
KaSIaAa189
Forumowicz
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2011-01-25, 00:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowe Forum!

przez KaSIaAa189 » 2014-10-25, 10:57

ciezko sie przyzwyczaic do nowego wygladu, stare bylo prostrze :( ale nie wyglada tak zle, szkoda tylko ze zniknal ten baner przewijajacych sie crxow :( i miniaturka uzytkownika zrobila sie kwadratowa co mnie wkurza :D

Avatar użytkownika
konrad
Forumowicz
 
Posty: 434
Dołączył(a): 2008-10-03, 12:40
Lokalizacja: Częstochowa/Katowice

Re: Nowe Forum!

przez konrad » 2014-10-25, 11:04

[quote="bar_oo"] i tej tabelki na prawej stronie NAJNOWSZE i nie musiałem wertować forum bo nigdy tego nie robiłem tylko działało się na tematach jakie se się tam pojawiły[/quote]
Ja tak samo :) ale tutaj teraz można wejść na: search.php?search_id=newposts

Avatar użytkownika
eithray
Forumowicz
 
Posty: 1015
Dołączył(a): 2011-10-13, 15:53
Lokalizacja: Okolice ZG/Gliwice
Samochód: EE8 1.8i-VT

Re: Nowe Forum!

przez eithray » 2014-10-25, 11:10

Przeżyłem szok w związku z brakiem strony głównej. Była jedną z moich ulubionych. Jak na razie mam sporo błądzenia na nowym forum. Myślę, że w ciągu paru najbliższych dni przyzwyczaję się.

W każdym razie doceniam pracę i ilość poświęconego czasu na przebudowę. Czekam na nasze banery na górze oraz poprawienie paru bolączek.

Avatar użytkownika
Dawca44
Forumowicz
 
Posty: 2394
Dołączył(a): 2006-08-06, 12:05
Lokalizacja: Góra (SPS)

Re: Nowe Forum!

przez Dawca44 » 2014-10-25, 11:28

Chyba się popłaczę :(
Już kilka miesięcy bez rexa, ale na forum zaglądałem dalej.. to było jedyne forum na którym byłem praktycznie codziennie i tyle godzin tu spędziłem!
Wchodzę, patrzę i bek ;( Gdzie moja kochana stronka :(

Avatar użytkownika
sebas
Moderator
 
Posty: 7842
Dołączył(a): 2009-01-11, 23:53
Lokalizacja: Kielce

Re: Nowe Forum!

przez sebas » 2014-10-25, 11:55

Wygląd obecnego forum jakoś przeżyjemy... przyzwyczaimy się mimo że stare to było mistrzostwo... ale oddajcie nam stronę główną ze specyfikacjami technicznymi, rysunkami z całą budową crxów itp... korzystałem z tego codziennie! W dodatku widzę że zginęło kto ile razy pomógł itp

Avatar użytkownika
pirul
Moderator
 
Posty: 5603
Dołączył(a): 2006-12-11, 10:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe Forum!

przez pirul » 2014-10-25, 12:17

To i ja dodam coś czego mi brakuje, ogólnie zmiana pewnie była konieczna, przyzwyczaimy się i dzięki Malcom za dobrą robotę, tyle tylko, że dla nas - użytkowników - stare forum było mega dopracowane, a tutaj jest jakoś tak obco i pusto. Miejmy nadzieję, że z czasem to się zmieni i przybędzie brakujących funkcjonalności. Co do moich spostrzeżeń (nie wyobrażam sobie moderowania giełdy bez tego): [b]na liście nowych wątków na starym forum wystarczyło najechać kursorem na link do tematu żeby zobaczyć ostatni post[/b], w ten sposób nie musiałem wchodzić w każde ogłoszenie żeby zobaczyć czy można je zamknąć, teraz muszę każdy nowy post sprawdzać otwierając temat w nowym oknie - MASAKRA... :( Zresztą to była podstawowa funkcjonalność, z której korzystałem przeglądając forum, bo nie zawsze mam ochotę latać po każdym wątku jeśli nie dzieje się tam nic co by mnie interesowało... Da radę to tutaj ogarnąć?


Aaaaaa - [b]gdzie są emoty[/b]?? :szok:

Bo jeśli to wszystko ma z czasem wrócić to oczywiście nie popędzamy, jest ok :) tylko nas nie zostaw z forum w obecnej okrojonej wersji... :(

[quote="sebas"]W dodatku widzę że [b]zginęło kto ile razy pomógł[/b] itp[/quote]

O właśnie, miałem najwięcej punktów na forum!! Gdzie one są?! :P

No i kolejna rzecz - [b]Czy BBCode będzie włączony[/b] :/

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

Re: Nowe Forum!

przez Malcolm Feth » 2014-10-25, 12:26

Hey,

Do forum zostanie dodane pare malych rzeczy, pare malych zmian kosmetycznych itd... ale to co widzicie - nie zmieni sie w wiecej niz 5%, wiec czas zaczac sie przyzywczajac. Nie mamy za wielu opcji, to juz nie te czasy, kiedy to PHPBB mozna bylo dostac wszystko, a ja nie mam czasu (i sily) na pisanie funkcjonalnosci od zera. Juz nie mowiac o przerabianiu calego templatu, pod nowe forum, tak by wygladalo jak kiedys.

Nastepne w kolejce: dodanie podstron o CRXach, specyfikacje itd... wszystko bedzie dostepne w nawigacji po prawej stronie na stronie glownej.

Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Nowe Forum!

przez bar_oo » 2014-10-25, 12:32

jak czytam co wy jeszcze chcecie zmieniać to aż się boję, mi najbardziej brakuje funkcjonalności strony tytułowej jaka mieliśmy bo to co teraz jest forum nie przypomina, nie obraźcie się ale jest pusto i wszystko zlewa się w jedną całość, rozumiem, że zmiany były konieczne ale nie można zostawić ludziom tego dla czego tu wchodzili ??? przyjemności z oglądania strony!!! oprócz bagażu doświadczeń z rex'ami jakie wszyscy posiadamy i masy wiadomości jaka jest teraz ukryta gdzieś pod powłoką tej nowej postaci forum to czuję się, jak byśmy zaczynali wszystko od nowa i się nie znali, strona tytułowa podkreślała jakie to jest forum a teraz został nam tylko znaczek :)

Avatar użytkownika
shark84
Moderator
 
Posty: 1342
Dołączył(a): 2004-12-15, 23:56
Lokalizacja: Łaziska Górne
Samochód: typeR

Re: Nowe Forum!

przez shark84 » 2014-10-25, 12:58

tak jak na FB napisalem: Szkoda tej starej szaty, bede tesknic za prawa strona starego forum, gdzie bylo widac swieze posty. 10lat na forum jestem i ta odslona jest najgorsza, choc poczekam na wersje finalna, ale z tego co czytam to zostalismy zeslany do piekla jak inne fora ;( Ten czerwony kolor roznicy nie robi, gdyz obecne orum stracilo swoj urok i prostote. Teraz bede musial wchodzic i szukac co sie dzieje w danych tematach :/

Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Nowe Forum!

przez bar_oo » 2014-10-25, 13:07

nie można gdzieś wbić tych świeżych postów, żeby je było widać jak dawniej ???

Avatar użytkownika
BornToBuyCRX
Forumowicz
 
Posty: 523
Dołączył(a): 2008-10-01, 17:39
Lokalizacja: Żywiec

Re: Nowe Forum!

przez BornToBuyCRX » 2014-10-25, 13:26

Panowie a może zróbmy zrzutke każdy po dwie dyszki dla Malcolma żeby mu sie zrewanżować za trud pracy, a on by nam przyrócił stare forum albo chodziaż dopasował to istniejące do naszych potrzeb.Wydaje mi się ,że teraz nadszedl czas żeby przestac narzekać a dać coś od siebie.Na redpepperracing co roku zbierane są dotacje na prowadzenie strony,więc dlaczego nie wdrożyć tego pomysłu u nas?

Avatar użytkownika
koniu
Forumowicz
 
Posty: 1825
Dołączył(a): 2005-08-08, 12:58

Re: Nowe Forum!

przez koniu » 2014-10-25, 13:43

[quote="bar_oo"]nie można gdzieś wbić tych świeżych postów, żeby je było widać jak dawniej ???[/quote]


To chyba był największy plus starego forum. Ciekawe i świeże tematy które pojawiały się w pasku po prawej stronie. To chyba najlepsza rzecz jaką widziałem na forach dyskusyjnych. Szkoda...Myślałem, że forum jest w trakcie przebudowy i będzie zbliżone do tego co mieliśmy poprzednio.
Co do banerów na górnym pasku to myślę, że nie problem. Pewnie jakaś grafika tam się znajdzie ;)

A jeszcze jedna uwaga. Może fajnie by było jakby tematy na podforach byłby trochę grubszą czcionką wyróżnione ( jeśli są to wątki popularne albo świeże)

Avatar użytkownika
Sleepy
Forumowicz
 
Posty: 273
Dołączył(a): 2010-09-07, 19:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowe Forum!

przez Sleepy » 2014-10-25, 14:20

[quote="BornToBuyCRX"]Panowie a może zróbmy zrzutke każdy po dwie dyszki dla Malcolma żeby mu sie zrewanżować za trud pracy, a on by nam przyrócił stare forum[/quote]
jak trzeba będzie to dam i 5 razy tyle.. albo i więcej żeby stare forum wróciło

Avatar użytkownika
Wenega
Forumowicz
 
Posty: 954
Dołączył(a): 2012-05-22, 10:15
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Nowe Forum!

przez Wenega » 2014-10-25, 14:26

[quote="BornToBuyCRX"]Panowie a może zróbmy zrzutke każdy po dwie dyszki dla Malcolma żeby mu sie zrewanżować za trud pracy, a on by nam przyrócił stare forum albo chodziaż dopasował to istniejące do naszych potrzeb.Wydaje mi się ,że teraz nadszedl czas żeby przestac narzekać a dać coś od siebie.Na redpepperracing co roku zbierane są dotacje na prowadzenie strony,więc dlaczego nie wdrożyć tego pomysłu u nas?[/quote]

popieram

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

Re: Nowe Forum!

przez polkar » 2014-10-25, 14:33

Ja jako moderator też przyzwyczaiłem sie do starego i troche mi tego brakuje, ale idzmy z duchem czasu, Tamto musiało kiedyś upasc i lepiej było przeniesc wszystko tu i zachowac posty, tematy.
Sam musze sie odnależc tutaj.
Ale dobrze że ta zmiana jest.
Mysle, że bedzie można nawiązac cos do starej głownej strony, także Malcolm licze na to, że coś na wzór tamtej bedzie
HOTMOT.pl

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 62   •   Strona 3 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Teraz jest 2024-03-28, 14:34