Grzesiek84 - brak kontaktu
Luźno o wszystkim... Tematy w ktorych nikt sie nie odezwal od 30 dni, sa automatycznie usuwane.

Posty: 20   •   Strona 2 z 2   •   1, 2
hajos798
Forumowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2016-01-31, 23:06
Samochód: CRX III D16Y8

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez hajos798 » 2017-01-13, 00:10

I później ludzie się dziwią że każdy chciałby za pobraniem...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez marcin_crx » 2017-01-16, 10:39

Zatem chyba już oficjalnie napiszę.

Dotarłem dziś do pracy po kilku dniach choroby, chciałem dać jeszcze sobie i jemu szansę - może ktoś przyjął paczkę w robocie i rzucił w kąt. Niestety, złudna nadzieja.

WYCHODZI NA TO, ŻE ZOSTAŁEM OSZUKANY. KASA ZOSTAŁA WYSŁANA JUŻ PRAWIE 1,5 MIESIĄCA TEMU - PACZKI NIE MA DO TEJ CHWILI...
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

hajos798
Forumowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2016-01-31, 23:06
Samochód: CRX III D16Y8

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez hajos798 » 2017-01-16, 11:36

Ja bym się na Twoim miejscu nie pier... tylko zgłaszaj sprawę na Policję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez marcin_crx » 2017-01-26, 21:18

Pieniądze zostały wysłane do niego w dniu 9 Grudnia 2016. Dzisiaj mamy 26 stycznia do dziś nie otrzymałem przesyłki oraz ewentualnego zwrotu pieniędzy.

Tak jak widać odezwał się w temacie i wysłał mi kilka dni później pw, które wklejam poniżej:

Re: Crx Ballade lampy tył i pozostałościWysłano: 28 gru 2016 16:45
Od: grzesiek84 Do: marcin_crx
Przepraszam cię najmocniej za zamieszanie,dzisiaj dopiero dotarłem do domu jutro pójdzie do ciebie przesyłka.

Wiadomość jak widać została wysłana 28 Grudnia, dzisiaj mamy 26 stycznia.

Naturalnie paczka nadal nie docierała, cóż powiedzieć dalej wielokrotne próby kontaktu telefonicznego nie przynosiły jakiegokolwiek odezwu. Zadzwoniłem w poprzedni czwartek (tj. 19.01.2017) z telefonu żony, odezwał się w słuchawce co chyba już świadczy o tym, że coś jest nie halo. Oczywiście znów przepraszał i obiecał, że paczka będzie w piątek (tj. 20.01.2017), najpóźniej w poniedziałek (tj. 23.01.2017).

Paczka oczywiście nadal nie docierała więc we wtorek (tj. 24.01.2017) znów spróbowałem zadzwonić oczywiście bez odezwu, więc napisałem SMSa o treści:
"Graty nie doszły, oszukujesz po całości - jeżeli nie oddzwonisz za chwilę z numerem paczki idę za godzinę zgłosić sprawę na policję"

Otrzymałem odpowiedź: "Spokojnie jest wysłane pojutrze do południa wyślę smsem numery paczek o ile wcześniej one same nie dotrą".

Jak nie trudno się domyśleć paczka nie doszła, ani numery paczek również dzisiaj podjąłem próbę kontaktu i oczywiście nie odebrał telefonu, napisałem mu ponownie smsa z informacją, że zgłaszam temat na policję. Po smsie próbowałem się dodzwonić i telefon był wyłączony lub wrzucił mnie na czarną listę.

Przy okazji - dane jakie mi podał do konta na jakie wysłałem przelew były to dane jego żony, córki, siostry lub matki bez podania adresu. Na szczęście znalazłem jego dane z wysyłki sprzed kilku lat, także mam wszystkie dane.

Znalazłem też, że dziś logował się na JDM option: http://www.jdm-option.pl/forum/profile. ... ile&u=7151

Wysłana kwota przeze mnie to 250 zł.

PRZESTRZEGAM PRZED WYSYŁANIEM PIENIĘDZY DLA TEGO UŻYTKOWNIKA!!!!!

DAM ZNAĆ JAK SPRAWA SIĘ ZAKOŃCZYŁA. ZGŁASZAM TEMAT JUTRO NA POLICJĘ!!!!
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: Grzesiek84 - brak kontaktu

przez dj-napster » 2017-01-26, 23:52

tutaj tez sie zapewne loguje, tylko na innym nicku.


ale jak tobie napisał forumowy znawca "rarytasów EE8"

wrobellos napisał(a): znajac grzeska to pewnie jak wroci i sie ogarnie to da znac

  Poprzednia strona
Posty: 20   •   Strona 2 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Teraz jest 2024-03-28, 19:55