[S] SWAP D16Z5+L3 --- Zawieszenie EE8 w POLI + 262mm EP3 tył
Chcesz sprzedac jakies graty do CRXa ???<br>
Tematy sa kasowane po 60 dniach nieaktywnosci !

Dzemor

[S] SWAP D16Z5+L3 --- Zawieszenie EE8 w POLI + 262mm EP3 tył

przez Dzemor » 2017-03-22, 00:09

Witam.
Na sprzedaż mam swapa D16Z5 w skład którego wchodzi:
- kompletny słupek (oba kolektory, przepustnica, listwa wtryskowa, wszystkie czujniki, aparat zapłonowy z kablami ale bez rozrusznika) z mojego ED9 z przebiegiem 230tyś km. Silnik 3 lata temu (15tyś. km) został zregenerowany (kompletny remont głowicy: prowadnice, uszczelniacze,docieranie zaworów; nowe pierścienie oraz panewki korbowodowe King'a + rozrząd(Mitsuboshi, Koyo, Aisin) oraz 2 lata (5 tyś. km) temu zmienione uszczelniacze z obu stron wału korbowego (od skrzyni i rozrządu) oraz oba od wałków rozrządu plus zapobiegawczo pasek rozrządu (chyba Contitech). Auto stoi rozebrane od około roku i silnik się marnuje. Za mojego panowania jeździł na Motulu 10W40.
-skrzynia biegów L3 i półosie (pochodzą z auta które kupiłem ze względu na części i przyjechało o własnych siłach. Przeguby wewn. ok, a jeden zewnętrzny wygląda na nowy. W skrzyni biegi wchodzą :) )
-dwa komputery od CRXa (kiedyś jakoś zdobyłem drugi, a nie będzie mi potrzebny to oddaję),
-wiązka od komputera do silnika.

Cena swapa - 2100zł + przesyłka !!!

Zdjęcia z remontu w moim temacie -> LINK

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przednia belka ED9 zapodkładowana minią, a na wierzchu czarny mat.
Za 50zł + przesyłka
(foto. na życzenie)

Przednia belka EE8 - rdza powierzchowna.
Za 70zł + przesyłka

Obrazek

Obrazek

Zawieszenie poliuretanowe (z kalamitkami do smarowania tulei bez demontażu) pomalowane na czarno proszkowo (przednie wahacze od EE8, zwrotnice i przednie górne wahacze z EC8 - sworznie i łożyska raczej śmietnik, zwrotnice i górne wahacze zapodkładowane minią a na nich czarny mat), brak lewej osłonki zacisku - widać na foto. Zawieszenie było kupione od jednego z forumowiczów, zamontowane i niestety projekt nie został sfinalizowany i idzie na sprzedaż. Tylne zaciski od EP3 (pomalowane proszkowo + nowe tłoczki i gumy) i nacinane-nawiercane tarcze Mikoda GT 262mm średnicy plus nowe klocki Ferrodo.
Za 1700 zł + przesyłka

Mam jeszcze maglownicę z nowymi końcówkami, drążkami i osłonami (Ruville, TRW) za 200zł (foto na życzenie)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kontakt najlepiej SMS (jak będzie ktoś miał chęć rozmowy to proszę napisać w SMSie, a ja oddzwonię w wolnej chwili).
Numer - 516 647 735 - Kamil :)
Ostatnio edytowano 2017-05-17, 02:03 przez Dzemor, łącznie edytowano 2 razy

Dzemor

Re: [S] SWAP D16Z5+L3 --- Zawieszenie EE8 w POLI + 262mm EP3

przez Dzemor » 2017-05-23, 02:29

UP !!!