Ile zostaje paliwa na rezerwie w ED9
Wszystkie sprawy techniczne dotyczące naszych kochanych ceerek.

Posty: 35   •   Strona 3 z 3   •   1, 2, 3
SzymekCRX
Forumowicz
 
Posty: 247
Dołączył(a): 2006-02-14, 14:59
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

przez SzymekCRX » 2007-05-05, 09:35

U mnie było z 15 jak wlałem na stacji do pełna (weszło koło 30 !), a wskazówka była nawet poniżej czerwonego pola.

Poza tym u nas nie ma jak jednoznacznie stwierdzić kiedy jest rezerwa - czy te jest milimetr przed, po, a może na czerwonym polu...
żwawy diesel

Avatar użytkownika
lukas.elk
Forumowicz
 
Posty: 912
Dołączył(a): 2007-01-24, 23:04
Lokalizacja: Olsztyn/Ełk

przez lukas.elk » 2007-05-05, 16:27

Thomson napisał(a):a do kolegi lukas.elk, odnosze wrazenie jakbys na sile chcial udowodnic, ze w rexie musi byc 5 litrow na rezerwie i tyle, a jak ktos tak nie ma to ma lewa ceerke.... no offence, ale wyluzuj, to nie jest temat "ile musi zostac paliwa w ED9 bo inaczej dupsko" tylko "Ile zostaje paliwa na rezerwie w ED9" i jak Lechu mowi, ze ma 15 to ma 15 i skoro mu to nie przeszkadza to dlaczego chcesz mu naprawiac auto?? jesli tak Ci to przeszkadza to kup mu nowy bak i wskaznik... a jesli chcesz wiedziec, to jak stoje z gorki to wskazuje mi wiecej paliwa, a jak pod gorke to mniej... poza tym ja nie musze tankowac :P wystarczy, ze wylacze silnik, wlacze postojowki i po kilku minutach juz mam na wskazniku powyzej maxa :D takze, no offecne, ale jak masz 5 litrow to wystarczy,nie musisz "moralizowac" naszych wskaznikow i rezerw w baku...

Nikomu nic nie wpajam. Ale sami sobie odpowiadacie ze jest cos nie tak ze wskaznikami lub z bakiem. Wiec oznacza to ze sami wiecie ze macie złe wskazanie wiec o co walka? Ja juz nie wnikam. Niech kazdy uwaza jak uważa. Ale ten temat nie ma sensu bo wynika z niego ze moze miec od 5 do 15l rezerwy czyli od 1/9 do 1/3 baku. Albo i nie bo moze miec bak od 30l do 45l. A osoba, która założyła temat nie dostanie odpowiedzi na swoje pytanie tylko kupe nic nie znaczacych informacji bo moze sie okazac ze jego bak ma 20l i zadna z odpowiedzi nic mu nie da. Takie moje zdanie.
Jeśli ci pomogłem kliknij "pomógł" pod moim postem.
--
Sprzedam:
-przepustnica ED9 (czujnik polozenia nietkniety)
-alternator do D16Z6/Civic 5 gen

Avatar użytkownika
kamilos
Moderator
 
Posty: 1888
Dołączył(a): 2005-04-21, 12:01
Lokalizacja: Lublin

przez kamilos » 2007-05-05, 18:24

wszyscy maja prawie 45 litrow na pelnym tylko kazdy ma inna ilosc paliwa na rezerwie.

Avatar użytkownika
lukas.elk
Forumowicz
 
Posty: 912
Dołączył(a): 2007-01-24, 23:04
Lokalizacja: Olsztyn/Ełk

przez lukas.elk » 2007-05-05, 18:29

kamilos, czytając ten temat wychodzi na to ze kazdy ma inny wiec wnioski nasuwaja sie same ;) Tak czy inaczej mnie juz to wisi. Jak dla mnie to temat zamkniety.
Jeśli ci pomogłem kliknij "pomógł" pod moim postem.
--
Sprzedam:
-przepustnica ED9 (czujnik polozenia nietkniety)
-alternator do D16Z6/Civic 5 gen

Robus
Forumowicz
 
Posty: 242
Dołączył(a): 2005-07-24, 15:34
Lokalizacja: Marklowice

przez Robus » 2007-05-05, 19:55

heh do mojego baku według dystrybutora wchodzi 38 moze 39l co do rezerwy proponuje odkrecic pod siedzeniem ten czujnik i sprawdzic czy nie jest ten prencik krzywy bo przykładowo umnie schodziło 2mm ponirzej czerwonego pola i auto dalej jezdziło :P co sie okazało własnie ten pret z czujnika był lekko wykrzywiony... teraz jest git.. a morze tez byc tak ze to wieczko z czujnika nie jest prawidłowo zakrecone co powoduje ze czujnik jest pod skosem i nie pokazuje prawidłowo to tyle z mojego doswiadczenia ;)
the Japan Power było i będzie!!

  Poprzednia strona
Posty: 35   •   Strona 3 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-04-19, 08:34