Strona 1 z 1

Problem z tylną zabudową

PostNapisane: 2007-01-27, 14:29
przez d2david
Cześć mam mały problem. Jeżdzę teraz ojca autem ale chcem w najbliższym czasie kupić crx-a 2nd gen. Mam zamiar kupić lub zrobić skrzynię basową do bagażnika z dwoma głośnikami 30cm. Problem jest taki,że chciałby puzniej przełożyć tą skrzynię z obecnego auta do hondy i nie wiem czy mi ona się wtedy zmieści do bagażnika. Chodzi mi aby ktoś mógł mi podać wymiary bagażnika hondy crx 2nd gen. a dokładnie szerokość przy oparciu siedzeń i wyskowość w najniższym tam miejscu oraz długość bagażnika. I czy oparcie tylnych siędzeń jest pod dużym kątem czy raczej jak w większości aut. Bym był bardzo wdzięczny.

PostNapisane: 2007-01-28, 15:12
przez rafisz
jak chcesz taka skrzynie na caly bagaznik to tak
szerosc bagaznika od lewej do prawej 90cm
dlugosc 50cm
wysokosc jakies 33 cm
tylne oparcie w zasadzie jak w innych autkach
te wymiary podalem ci w tych najwezszych miejscach
w przypadku niejasnosci- pytaj

PostNapisane: 2007-01-28, 22:17
przez d2david
Wielkie dzięki rafisz za pomoc. Naprawdę mi pomogłeś. Wiem teraz że ta skrzynia którą chcem zrobić była by napewno za wysoka i trochą za szeroka wiec by z niej w przyszlości bym nie miał żadnej korzyści. Jeszcze raz wielkie dzięki.

[ Dodano: Nie Sty 28, 2007 9:21 pm ]
Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie. Jeżeli by ta skrzynia miała 35cm wysokości dało by ją radę jakoś upchnąć nie musząc nic przerabiać?

PostNapisane: 2007-01-29, 05:14
przez rafisz
no nie bardzo, te wymiary co ci podalem to w zasadzie na styk juz jest
ale jeszcze sprawdze to jak wroce z roboty, to wieczorem ci napisze co i jak...

PostNapisane: 2007-01-29, 12:59
przez atom1
ja dodam od siebie ze mialem kiedys tube blaupunkta na 30cm glosniku i wchodzila na styk jeszcze nie zapierajac od polke, jezeli zrobisz wieksza skrzynie to poprostu bedziesz musial jezdzic bez polki.. a to juz brzydkie

PostNapisane: 2007-01-29, 22:00
przez rafisz
witam ponownie wklejam delikatny zalacznik jak wyglada ten bagaznik z boku (tylko nie smiac sie z rysunku to bylo w paincie wiec jest jakie jest ;) )te wymiary co na tym podalem to sa wymiary bagaznika i jak bedziesz robil te skrzynie to wez poprawke na wychyl membrany glosnika tak zeby ci nie uderzala o ktoras scianke bagaznika
zycze powodzenia podczas prac

PostNapisane: 2007-01-30, 17:56
przez d2david
Dzięki. Muszę teraz pomyśleć troche dokładniej nad tą skrzynią i możliwe że trochę pokombinować. Miałem zamiar zrobić taką ale widzę że trzeba ją zmodyfikować pod względem wymiarów. Stworzone też za pomocą painta więc szału nie ma a obliczenia przy pomocy programu boxcalc.

PostNapisane: 2007-01-31, 03:33
przez rafisz
no to wystarczy ze ja obnizysz do tych 330 i powinno byc git, a to co ci bedzie brakowac w pojemnosci to nadrobisz zwiekszajac te "poziome" wymiary (ile to musisz sobielwyliczyc to zwykla matma na pojemnosc)