Strona 1 z 1

vti z autoscouta

PostNapisane: 2008-01-28, 23:42
przez h8r
Znajomy co sprowadza auta będzie jutro w hamburgu i może mi sprawdzić:
http://autoscout24.de/Details.aspx?id=bwm2xoj21g3o
Wiem, że trzeba na żywo zobaczyć i zdjęcia nie wiele mówią, ale może coś zobaczycie ciekawego... To co ja zauważyłem: jakaś dziwna kierownica, chyba sportowa, ale poduchy nie ma:(, więc może być po dzwonku. Niestety nie ma fotek środka i silnika, z zewnątrz na fotach wygląda dobrze. Nie pasują mi elektryczny dach (ma ktoś zdjęcie jak mały jest bagażnik, zmieszczę tam 1 dużą torbe podróżną?) i nie wiem czy ma większe koła czy to taka gleba, ale od koła do błotnika jest ze 2 cm, nie wiem jak będę tym u nas jeździł... Całość pewnie wyjdzie koło 12 koła po opłatach. [głupie pytanie] Warto? Nie wiecie czy długo stoi w ogłoszeniu (bo ja chyba wcześniej jej nie widziałem, ale pewien nie jestem).

PostNapisane: 2008-01-28, 23:57
przez pirul
na zdjeciach wyglada zajebiscie, ladnie poskladana i ma halogeny :poklony: nie wiem nic o tym, zeby solki w 93 roku mialy poduszki powietrzne... a przez el. dach masz bagaznik mniejszy o 1/3. jak chcesz zawiecha sie moge zamienic, obecnie mam tak ze pomiedzy kolem a blotnikiem jest po 5cm z przodu i z tylu :) a jak bedzie w dobrym stanie moge nawet doplacic. autko obejrzyj jak masz mozliwosc :ok:

PostNapisane: 2008-01-29, 00:25
przez ender2501
no patrząc po zdjęciach to WARTO

PostNapisane: 2008-01-29, 00:45
przez shark84
stoi w ogloszeniu od ok. 2-3tyg. ;)

PostNapisane: 2008-01-29, 01:25
przez h8r
Dzięki za opninie, znowu się nie udało, znajomy nie dotarł do hamburga, wrócił dziś z civiciem... może niedługo znowu będzie jechał to zobaczy. :( Byłem przekonany, że wszystkie solki miały poduchę, abs, el. szyby i lusterka... dobrze wiedzieć, że jednak nie.

PostNapisane: 2008-01-29, 03:29
przez Conrado
Solka z TransTopem ma bagażnik krótszy o 20cm i płytszy o 10cm. Plecak górski się zmieści i jeszcze trochę miejsca zostanie. Pamiętaj, że za siedzeniami jest sporo miejsca i jakieś torby też się tam zmieszczą. W typowych kabrioletach za siedzeniami nie ma miejsca.
Solka z TransTopem w porównaniu do kabrioletów z HardTopami ma dość duży bagażnik.
Według mnie system ten jest genialny i powoduje niemałe zainteresowanie u przechodniów podczas otw./zamyk. TransTop był jednym z powodów dla których kupiłem solkę.

Tutaj masz historię modelu:
http://www.delsol.ukasz.pl/Html/delsol.php?id=1

PostNapisane: 2008-01-29, 09:52
przez nitrox89
Fele ma 16, kierat chyba MOMO :) Chyba warta tych 2,5k :) Tylko jak chcesz ją mieć to się spiesz :rotfl:

PostNapisane: 2008-01-29, 17:08
przez drań
Wydaje sie ze za te pieniadze cala w dodatku to dobry bardzo dil.Ja za swoja byla vti ze zwyklym dachem puknieta lekko w prawe kolo dalem 2 euro.Pojechalbym tam na twoim miejscu i to szybko

PostNapisane: 2008-01-29, 19:18
przez crxmen
furka juz dawno sprzedana, z tego co dzwonilem

PostNapisane: 2008-01-29, 21:39
przez pirul
oj szkoda, pewnie fajniutka byla :(

PostNapisane: 2008-01-29, 21:43
przez ender2501
Jak już tak gdybiemy, to coś tania była jak na VTi z trans topem. No chyba że już te auta tak w dół poszły, bo cen od dawna nie śledzę. Druga możliwość, że być może był to typowy komis "u turka",czyli taka bardziej szrotownia.

PostNapisane: 2008-01-29, 22:20
przez h8r
No trudno, poszukam innej. :( Może i potaniały, ale ta była sporo tańsza od wszystkich innych. Czasem trafiają się 'okazje', tylko trzeba dobrze sprawdzić i nie brać w ciemno.