crx Strzelin
Tutaj zamieszczajcie linki do ogłoszeń z internetu - może ktoś coś wie na temat danego samochodu...

Posty: 31   •   Strona 2 z 3   •   1, 2, 3
Avatar użytkownika
matts72
Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2015-11-05, 12:53
Samochód: S2000 AP-2

Re: crx Strzelin

przez matts72 » 2016-06-23, 11:53

Mat3usz napisał(a): Wiecie czym się różni CRX za 8 tyś od CRXa za 30 tyś? Ceną i to wszystko.


Czytając twoją wypowiedź, wniosek jest taki że piszesz głupoty że aż ręce opadają, wysokie ceny dobrze odbudowanych cerek nie biorą się z dupy, i na cenę takiego pojazdu wchodzi: Wersja, ED9-EE8, Bezwypadkowość, dokumentacja pojazdu, wyposażenie, remont zawieszenia na dobrych podzespołach, remont blacharsko-lakierniczy dobrze wykonany,remont silnika i skrzyni, modyfikacje pojazdu od Turbo po hamulce + doposażanie w różne rzadkie fanty jak radio oem czy Box z US, i czas poświęcony na dążenie i realizacje tych wszystkich etapów aby osiągnąć ideał który należy się tym samochodom.

I pisanie tekstów ja dałem za swojego 4tyś i jest zajebiście, i nie widzę różnicy czy to crx za 4k czy 20k i tak Panie to jest to samo to je CRX!
Także sam wyciągnij wnioski swojej wypowiedzi..
Car Spa Luxury - Matt's Auto Detailing
Kontakt: 571-388-369 Woj.Śląskie

Avatar użytkownika
ptyk05
Forumowicz
 
Posty: 991
Dołączył(a): 2013-08-01, 15:23
Lokalizacja: Korbielów/Żywiec
Samochód: Honda CRX ED9

Re: crx Strzelin

przez ptyk05 » 2016-06-23, 13:03

Dla niektórych się liczy byle odpalał, jechał do przodu, skręcał i hamował. To jest szczyt marzeń. Niepotrzebna dyskusja. Gość pojęcia nie ma na temat samochodów.

Avatar użytkownika
yoyek
Forumowicz
 
Posty: 190
Dołączył(a): 2014-02-23, 21:27
Lokalizacja: Sopot/Jelenia Góra
Samochód: ED9 D16Z6

Re: crx Strzelin

przez yoyek » 2016-06-23, 14:01

ptyk05 napisał(a):Dla niektórych się liczy byle odpalał, jechał do przodu, skręcał i hamował. To jest szczyt marzeń. Niepotrzebna dyskusja. Gość pojęcia nie ma na temat samochodów.


dokladnie, wszystko zalezy czy ktos szuka "samochodu", czy SAMOCHODU :)

Avatar użytkownika
crxJLC
Forumowicz
 
Posty: 928
Dołączył(a): 2009-03-10, 15:29
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: crx Strzelin

przez crxJLC » 2016-06-23, 22:46

Uwielbiam takie tematy :-D :-D

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
CRX <3

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: crx Strzelin

przez Vincent » 2016-06-24, 01:23

Ja też :-) Pcham kasę w CRX-a i zapierdalam na maxa Ci którzy latają ze mną wiedzą jaka to zabawa . Mam bezpieczne , kilka razy w roku przeglądane autko do zabawy , a złomem za 4 k nie poszalejesz :-) Bałbym się . Robię przy furach na co dzień i wiem którą mogę się pobawić na ulicy , a którą wystawić dla frajerów na moto allegro :-)

Avatar użytkownika
Wenega
Forumowicz
 
Posty: 954
Dołączył(a): 2012-05-22, 10:15
Lokalizacja: Oleśnica

Re: crx Strzelin

przez Wenega » 2016-06-24, 07:26

a ja uwielbiam generalizowanie.. oczywiście dużo większe jest prawdopodobieństwo, że droższy egzemplarz jakiegokolwiek samochodu będzie w lepszym stanie niż ten tańszy, ale to nie jest prawda oświecona. Ja szukając swojego egzemplarza przez 9 miesięcy (bo tyle to trwało) pomacałem kilkanaście na pewno RExów; były takie za 3, za 4, za 5 za 8 za 10 za 12 czy 15 tysięcy, na prawdę pełen przekrój.. i co? dwa najlepsze egzemplarz jakie oglądałem (z czego jeden był forumowy, kolegi djnapstera, a drugo który kupilem) kosztowały 5,5 tysiąca, w czasach kiedy na forum panowało już przekonanie że za mniej niź 8-10 tys to same ulepy w ED.. więc: oczywiście, że można kupić dobry egzemplarz w cenie poniżej 5 czy 6 tysięcy, tylko to wymaga dużej ilości cierpliwości i czasu!


a tak w ogóle, to jestem w 99% przekonany, że 9 na 10 CRX które są wystawione w serwisach ogłoszeniowych i sprzedającym jest zwykły "Januszek", wymaga wkłady kilku lub kilkunastu tysięcy na doprowadzenie do stanu używalności, i to bez znaczenie ile one kosztują. Jeżeli ktoś się z tym nie liczy, to jest mega naiwny.
ED9 by Wenega
http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=62748

Avatar użytkownika
kiba22
Forumowicz
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2014-11-02, 20:28
Lokalizacja: Chrzanów
Samochód: Del Sol D16Y8t

Re: crx Strzelin

przez kiba22 » 2016-06-24, 10:28

Ja uważam, że wielu ma tu Swoją racje. Zgadzam się również z Wenega, czego sam doświadczyłem zarówno na "popierdala*ach" i "dupowozach".
Na pewno samochód w dobrym stanie musi się cenić ale nie działa to tak idealnie na odwrót. To, że ktoś dał 7 a nie 20k za Swój samochód nie oznacza przecież, że jeździ "złomem"
Wysoka cena nie zawsze odzwierciedla stanu faktycznego a ktoś, kto ślepo tak uważa jest faktycznie naiwny.
Jest przecież mnóstwo cwaniaków, którzy żerują na takim podejściu. Sam znam taką historię bardzo dobrze. Ja mam już bardzo duży dystans do takich ofert po prostu, nic więcej.
Rozumiem też oburzenie osób ładujących duży hajs w Swoje samochody i z nimi też się zgadzam.
Za 5 czy 10k nie kupię samochodu - pewnie nawet i w połowie - tak wyniuchanego i doinwestowanego jak niektóre Wasze sztuki.
Ale jak sam szanuję zdanie innych tak uważam, że powinno to działać w dwie strony. Dajmy już spokój takim bezcelowym kłótnią.
Jeszcze się alfa i omega nie urodził - jeśli ktoś czegoś nie wie czy najzwyczajniej w świecie się myli, można go wyprowadzić z błędu konstruktywną krytyką, bez obrażania czy wykazywania się totalną ignorancją.
Służmy sobie profesjonalną radą i życzliwą pomocą a nie wzniecajmy zadym. Wiem, wiem - pieprzę i może naiwne herezje ale sami to forum tworzymy więc nie jest to chyba głupi pomysł :P

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: crx Strzelin

przez Vincent » 2016-06-25, 01:54

Uwierz nie grozi mi to , za długo pracuje przy autach różnej marki . Jesteś za cienki jak sądzisz że poniesie mnie i kupię strupa :-) Luknij człowieku co robię , a potem komentuj :-) A wenega kupił swojego , jak ceny za edka były zupełnie inne , więc do D takie porównanie . Jak masz wiedzę co kupujesz , znasz się to nie wtopisz , ale na tym forum jest takich ludzi garstka .

Avatar użytkownika
ptyk05
Forumowicz
 
Posty: 991
Dołączył(a): 2013-08-01, 15:23
Lokalizacja: Korbielów/Żywiec
Samochód: Honda CRX ED9

Re: crx Strzelin

przez ptyk05 » 2016-06-25, 08:54

No i z tego co pamiętam to była blacharka do roboty w nim i kto wie co jeszcze, zresztą ile on kasy wpakował w to auto, żeby tak bosko wyglądało w efekcie końcowym :)

KamilkazeR1
Forumowicz
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2011-07-01, 14:09
Lokalizacja: Otwock

Re: crx Strzelin

przez KamilkazeR1 » 2016-06-25, 10:23

Chętnie bym go obejrzał tylko mam 450km. Koleś przez tel gada konkretnie :) Widać że kasy w niego wpakował najlepiej jakby ktoś z forum podjechał i go pomacał;)

Avatar użytkownika
BornToBuyCRX
Forumowicz
 
Posty: 523
Dołączył(a): 2008-10-01, 17:39
Lokalizacja: Żywiec

Re: crx Strzelin

przez BornToBuyCRX » 2016-07-07, 11:00

Vincent lubię czytać Twoje posty bo widać , że znasz się na rzeczy i w ogóle. Ale takie jechanie po chłopaku tylko dlatego, że ma inne zdanie niż Twoje jest trochę żenujące,a już ten tekst , że jest :"za cienki" .....no błagam Cię! Nie wypada tak znanemu i szanowanemu użytkownikowi forum;) pozdrawiam serdecznie i oczywiście bez spiny chłopacy!
"Ty tez pie*dolisz Nikos, chociaz akurat Ciebie lubie"

hajos798
Forumowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2016-01-31, 23:06
Samochód: CRX III D16Y8

Re: crx Strzelin

przez hajos798 » 2016-07-08, 12:58

Prawda jest taka że jeśli ktoś miał crxa i go sprzedaje to jest świadom tego za ile go sprzedaje. Wszystkiego na raz w oglądanym aucie nie znajdziesz, ja swojego kupiłem za 7k - wszystko ładnie pięknie, sztuka wyglądała fajnie silnik (tak myślę) igiełka nie kopci równa praca itp - co sie potem okazało? Generalka zawieszenia do roboty, podzespołow silnika i wiele innych dupereli i z 7 k się zrobi prawie 20k ale przynajmniej będę wiedział czym jeżdżę i nie zabije się na pierwszym lepszym zakręcie z winy niedopilnowania stanu auta poprzedniego/poprzednich właścicieli, po przecież "to honda, auta nie do zdarcia, każdą sztuke tylko tankować i jeździć". Chcecie kupić rexa lub solke do 10k z nagłówkiem "okazja, igła, perełka"? Spodziewajcie się mniej lub więcej problemów z autem. Pozdr


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: crx Strzelin

przez Vincent » 2016-07-09, 03:41

Wiem co piszę , bo na tapecie mam zawsze jakiegoś CRX-a do odbudowy . Zawsze robię jak dla siebie , ale w/ g projektu właściciela . Wiem jakie są koszty , żeby CRX zapierdalał jak szalony , hamował w miejscu i wygladał jak oem , lub bolid . Rocznie odbudowuję od 3 -4 szt i uwierzcie , że trzeba sporo kasy , aby się bawić i cieszyć z jazdy tym zajebistym japończykiem. Sprowadzam z Holandii pojedyńcze sztuki , ale ceny za dobre sztuki są ponad średnią krajową .

Avatar użytkownika
kiba22
Forumowicz
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2014-11-02, 20:28
Lokalizacja: Chrzanów
Samochód: Del Sol D16Y8t

Re: crx Strzelin

przez kiba22 » 2016-07-09, 11:17

Wracając do tematu - co z samochodem? Ma ktoś jakieś info?
Ciekawa historia. Ogłoszenie nieaktualne więc może ktoś kupił.

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: crx Strzelin

przez Vincent » 2016-07-10, 02:21

Mogło się zakończyć . Jak nie poszedł do ludzi , to pojawi się ponownie . Ciężko sprzedać fajną sztukę . Tego nikt nie oglądał , ale wszyscy wiedza lepiej . Nie tylko na tym forum są tacy fachowcy :-) Zobaczymy , może ktoś się zdecyduje i rex zostanie opisany szczegółowo .

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 31   •   Strona 2 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości