HONDA PRELUDE 4WS w wersji SPECJAL
Tutaj zamieszczajcie linki do ogłoszeń z internetu - może ktoś coś wie na temat danego samochodu...

Posty: 4   •   Strona 1 z 1
Kovval
Forumowicz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2015-04-23, 11:49
Lokalizacja: WWL
Samochód: EE8 B16A1

HONDA PRELUDE 4WS w wersji SPECJAL

przez Kovval » 2016-11-04, 22:38

Witam,
Czy jest ktoś z Was z okolic Suwałk żeby obejrzeć dla mnie tę pralkę.
http://otomoto.pl/oferta/honda-prelude- ... yD4fP.html

Opinie na podstawie zdjęć mile widziane.

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: HONDA PRELUDE 4WS w wersji SPECJAL

przez dj-napster » 2016-11-04, 23:56

Przedliftowe 2.3 i w dodatku w automacie,
jesli chodzi o Prelude to już gorszej wersji nie da się kupić niż to co w linku, w dodatku cena wysoka i dołożona ręka janusza tuningu (spychacz z przodu i światło stopu pewnie na wkręty zamontowane bo nie jest to oryginał)

1. silnika 2.3 się nie kupuje bo to niewypał i prędzej czy później poleci dół silnika,
2. automat to nieporozumienie w Prelude, wrzucenie sensownej skrzyni i przeróbki z tym związane to są koszty
3. wnętrze z przedlifta oklepane i bieda w wyposażeniu! przedlifty nie miały digitali, jest tylko poduszka pasażera a poza tym nic! klimy nawet nie ma, el szyby i lusterka to każda miała. Wypucowana typowo na handel, opony wyplakowane jakby Mirek handlarz to wystawiał, w środku na tylnych oparciach jeszcze świeże ślady po odkurzaczu (ta tapicerka i tak jest warta parę złotych, wyrzuciłem taką w idealnym stanie bo nikt nie chciał kupić za 50 zł)
4. do tej ceny i tak byś musiał dołożyć bo elementy zawieszenia pamiętają pewnie czasy Wałęsy, sprzęgło jak siedzi od dawna to długo też nie musi polatać, zawsze coś będzie do zrobienia


Dam Tobie dobrą rade - nie kupuj tego. Miałem Prelude IV przez 3 lata, prześwietliłem ją dokładnie, przejeździłem nią Polske i kilka państw Europy więc wiem co piszę, to była moja -> viewtopic.php?f=49&t=63125
kupuj tylko i wyłącznie 2.2 DOHC VTEC, będziesz zadowolony i za ta kase co w ogłoszeniu kupisz sensowny egzemplarz.

Kovval
Forumowicz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2015-04-23, 11:49
Lokalizacja: WWL
Samochód: EE8 B16A1

Re: HONDA PRELUDE 4WS w wersji SPECJAL

przez Kovval » 2016-11-05, 16:46

Dj-napster, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Po napisaniu nowego wątku odnośnie pralki dopiero pomyślałem o Tobie że miałeś ładną sztukę i mogłem napisać na priv. To auto dla mojego kolegi żony, znalazł ogłoszenie i wysłał mi linka z prośbą o zamieszczenie na forum w celu weryfikacji auta. Jego żona dopiero co zdała prawko, ale tylko na automat, stąd decyzja o kupnie auta z automatem. Pralka jej się podoba i nie chce jak większość kobiet jeździć micrą. Przekaże Twoją sugestię co do auta, a decyzję co do kupna podejmą oni. Dzięki jeszcze raz i pozd.

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: HONDA PRELUDE 4WS w wersji SPECJAL

przez dj-napster » 2016-11-05, 17:59

Jeśli dla kobiety to niech szuka 2.0, gdzie silnik jest bardzo trwały i mało problematyczny. W razie czego cały słupek można kupić za małe pieniadze.

Przy zakupie najważniejsza sprawa to stan blachy. Bardzo ciężko kupić dobry stan nieulepiony pod sprzedaż, a bez szpachli to praktycznie nie możliwe kupić ten model (jak w CRX).

4WS fajna sprawa dla fanatyka lub właśnie dla kobiety do parkowania bo tym samochodem ciężko się manewruje. No ale system wymaga upierdliwego ustawiania geometrii, w dodatku występują awarie tego systemu i znowu dodatkowe koszty. W 2.0 4WS nie występował.

Posty: 4   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości