czarne EE8 Zielona Góra (sprzedany)
Tutaj zamieszczajcie linki do ogłoszeń z internetu - może ktoś coś wie na temat danego samochodu...

Posty: 34   •   Strona 2 z 3   •   1, 2, 3
Avatar użytkownika
chester crx
Forumowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2014-03-09, 19:09
Lokalizacja: Zielona Góra
Samochód: crx ee8

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez chester crx » 2020-03-03, 15:20

Venom 5,6 tys. Za zrobienie nadkola? [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod] się w łeb, nadkole przód ile [latwa kobieta] może z 3 tys? Zaciski pewnie ze 4 kapcie. Żal dupe wam ściska ze kupiliście w niedużo lepszym stanie i przepłacaliście czy jaki huj? Skończcie [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod] na temat mojego auta jak żaden z was go nie widział, cena jest taka bo chce go sprzedać a nie sprzedawać rok. Żaden nie kupuje a [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod] jak stare pizdy z osiedla o czyichś samochodach. Nie macie zamiaru kupić to wypad konia walić do garażu na 90 mikronów. Janusz z Januszem się skumali.
Pije dużo ale za to często

Avatar użytkownika
chester crx
Forumowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2014-03-09, 19:09
Lokalizacja: Zielona Góra
Samochód: crx ee8

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez chester crx » 2020-03-03, 15:25

Ciekawe jak sprawdzaliście swoje przebiegi autentyczne? Hehe he. I czy kupiliście i nie było nic do roboty? Odpowiedź znam. Kończcie temat spuszczania się nad moim rexem i tyle.
Pije dużo ale za to często

Avatar użytkownika
-venom-
Moderator
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2008-09-24, 19:46
Lokalizacja: Łódź
Samochód: ED9 B16A1

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez -venom- » 2020-03-03, 15:45

chester crx napisał(a):Venom 5,6 tys. Za zrobienie nadkola? [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod] się w łeb, nadkole przód ile [latwa kobieta] może z 3 tys? Zaciski pewnie ze 4 kapcie. Żal dupe wam ściska ze kupiliście w niedużo lepszym stanie i przepłacaliście czy jaki huj? Skończcie [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod] na temat mojego auta jak żaden z was go nie widział, cena jest taka bo chce go sprzedać a nie sprzedawać rok. Żaden nie kupuje a [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod] jak stare pizdy z osiedla o czyichś samochodach. Nie macie zamiaru kupić to wypad konia walić do garażu na 90 mikronów. Janusz z Januszem się skumali.


5-6 tys za zrobienie auta, a nie nadkola. Ponownie brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Uważasz, że to drogo... zrób taniej... a czekaj, przecież już zrobiłeś i efekty są widoczne :blee:
chester crx napisał(a):
błotnik przedni mimo ze wygląda ładnie, na pewno na rogu był przyszpachlowany i słabo jest spasowany z maska

lewa strony nadawałaby się do ponownej ingerencji blacharza


Nikt tutaj nikomu nie ubliżał, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Poziom Twojej wypowiedzi pozostawiam bez komentarza, idę sobie walić konia na swoje oryginalne nadkola :rotfl:
DOHC VTEC

Avatar użytkownika
chester crx
Forumowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2014-03-09, 19:09
Lokalizacja: Zielona Góra
Samochód: crx ee8

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez chester crx » 2020-03-03, 16:16

To czytaj że zrozumieniem, tema tyczy się mojego rexa i napisane jest ze do wymiany jest błotnik i to tylko dla takiego jak ty miernokowca i do zrobienia nadkole tył, a ty wyjeżdżasz z jakimś całym autem. Nie chcesz kupić to się nie udzielaj. Prosiłem was o zbedene komentarze, a wy dalej temat drazycie. Jak [latwa kobieta] inaczej z wami rozmawiać dzieciaki?
Pije dużo ale za to często

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez dj-napster » 2020-03-03, 16:34

Wyluzuj, temat jest do luźnej rozmowy po to żeby mieć rozeznanie gdzie co jest i za ile, o twoim EE8 mało kto, wiedział.
Lepiej napisał byś skąd go kupiłeś, może juz ktoś go miał.

Avatar użytkownika
chester crx
Forumowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2014-03-09, 19:09
Lokalizacja: Zielona Góra
Samochód: crx ee8

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez chester crx » 2020-03-03, 23:21

Byłem wylozawany na początku tego posta. Pisałem co i jak, a jakiś pajac mi tu kosztorysy robi. Nie interesuje mnie zdanie kogoś na temat czegos czego nie widział. Nikt nie zna, bo forum używam raczej do zdobycia jakiejś wiedzy a nie chwalenia się autem sąsiadowi,a i to jest trudne przez zaśmiecanie wątków takimi bzdurami jak tutaj. W dupie miałem poprzednie wątki gdzie robiliście to samo z innymi rexami, to nie jest w porządku tak obsmarowywac czegoś na oko. Niech się wypowiadają osoby które widziały i pomachały. Chcieliście czegoś wiedzieć to było trzeba pytać! A swoją drogą auto jest kupione od znajomego który sprowadził sobie reksa z Niemiec w 2012 i miał z 4 lata z czego 2 przestał w garażu nie używany. U mnie jest podobnie bo od 2 lat zrobił z 5 tys. km. Nie jest to żaden gruz na opchnięcie! A czemu sprzedaje? Czasami sytuacja zmusza nas do pewnych kroków które podejmujemy,a to jest niestety mój.
Pije dużo ale za to często

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez marcin_crx » 2020-03-04, 12:45

I jak zwykle pojawia się auto być może warte ceny, nikt nie był obejrzeć ,a bicie piany conajmniej jakby ktoś kogoś oszukał - podziwiam.
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Bobik
Forumowicz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2015-11-11, 23:16
Lokalizacja: Wołomin
Samochód: CRX VTEC

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez Bobik » 2020-03-04, 14:10

Smutna prawda. Mają chłopaczki potrzebę dowartościowania się swoimi samochodami. Nie ma co się sugerować zdaniem opętanych na punkcie CRXów, natomiast szkoda, że potencjalni nabywcy mogą czytać ich bezsensowne pierd0lenie czym są zniechęcani do kupiena, a conajmniej dają do myślenia czy w ogole podejść do zakupu akurat tego egzemplarza.

Przypuszczam, że to Napsterowe EE8 do dzisiaj by się nie sprzedało gdyby nie on :rotfl2: bo za takie pieniądze można kupić youngtimera z całkowicie innej półki

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez akMe » 2020-03-04, 16:29

Ja [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod] co ja czytam...

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez dj-napster » 2020-03-04, 19:55

Bobik napisał(a):
Przypuszczam, że to Napsterowe EE8 do dzisiaj by się nie sprzedało gdyby nie on :rotfl2: bo za takie pieniądze można kupić youngtimera z całkowicie innej półki


Nie kupił bym za to dobrego 3000GT VR4 albo Corvette C4, za to mam wymarzony stan EE8 za cenę która dla mnie nie była wysoka.
Inny youngtimer mnie nie interesował więc nie ma dla mnie wartości twoje ulubione auto, nawet 3 klasy wyższe :blee:

Avatar użytkownika
wrobellos
Moderator
 
Posty: 3342
Dołączył(a): 2008-03-04, 00:45
Lokalizacja: Łódź
Samochód: crx

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez wrobellos » 2020-03-04, 19:57

bobik, 1 telefon wykonuje i 2 kupcow po 10k€ przyjezdzaja, tylko czekaja na cynk:)

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez marcin_crx » 2020-03-05, 16:23

Bobik napisał(a):Smutna prawda. Mają chłopaczki potrzebę dowartościowania się swoimi samochodami. Nie ma co się sugerować zdaniem opętanych na punkcie CRXów, natomiast szkoda, że potencjalni nabywcy mogą czytać ich bezsensowne pierd0lenie czym są zniechęcani do kupiena, a conajmniej dają do myślenia czy w ogole podejść do zakupu akurat tego egzemplarza.

Przypuszczam, że to Napsterowe EE8 do dzisiaj by się nie sprzedało gdyby nie on :rotfl2: bo za takie pieniądze można kupić youngtimera z całkowicie innej półki


Akurat tutaj nie masz racji, dla mnie ładne ee8, piękna Ballada, czy ładne ed9, czy nawet ładna stara Preludka jest więcej warta niż inne auta. Po prostu mam do nich sentyment, są bezwawaryjne, mają lepszy klimat. To jest moje zdanie i mam do tego prawo.

Nie rozumiem natomiast pieprzenia o aucie w tym temacie, którego nie widzicie na oczy.
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Kovval
Forumowicz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2015-04-23, 11:49
Lokalizacja: WWL
Samochód: EE8 B16A1

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez Kovval » 2020-03-09, 22:13

Ja swoje ee jak kupowałem z forum to też pisali niestworzone rzeczy i historie a żadnemu nie chciało się jechać obejrzeć tylko kaszpirowski ze zdjęć :D. Autko u mnie 6 rok i jak marzenie na nadkolach nawet śladu ze coś było robione.

Avatar użytkownika
-venom-
Moderator
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2008-09-24, 19:46
Lokalizacja: Łódź
Samochód: ED9 B16A1

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez -venom- » 2020-03-10, 14:42

A Wy czytacie też czasem opisy czy tylko zdjęcia oglądacie? Ze zdjęć nie da się nic powiedzieć, natomiast w opisie jest jasno napisane co jest do zrobienia.

dj-napster napisał(a):Wyluzuj, temat jest do luźnej rozmowy po to żeby mieć rozeznanie gdzie co jest i za ile, o twoim EE8 mało kto, wiedział.


True.
DOHC VTEC

Avatar użytkownika
chester crx
Forumowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2014-03-09, 19:09
Lokalizacja: Zielona Góra
Samochód: crx ee8

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez chester crx » 2020-03-11, 08:13

Temat można zamknąć. Rex poszedł do osoby z forum i tak jak myślałem kupił go pierwszy oglądający klient. Pozdrawiam
Pije dużo ale za to często

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 34   •   Strona 2 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości