czarne EE8 Zielona Góra (sprzedany)
Tutaj zamieszczajcie linki do ogłoszeń z internetu - może ktoś coś wie na temat danego samochodu...

Posty: 34   •   Strona 1 z 3   •   1, 2, 3
Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

czarne EE8 Zielona Góra (sprzedany)

przez dj-napster » 2020-03-02, 07:36

https://www.olx.pl/oferta/honda-crx-ee8 ... 113a5613bf
cena 22.000zł

Jakaś promocja,czyj to?
Ostatnio edytowano 2020-03-11, 13:51 przez dj-napster, łącznie edytowano 1 raz

golab crx
Forumowicz
 
Posty: 215
Dołączył(a): 2009-11-05, 10:47
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez golab crx » 2020-03-02, 07:49

Raczej uczciwa cena co do stanu auta znam ten samochód i właściciela. Auto warte tych pieniędzy

Avatar użytkownika
-venom-
Moderator
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2008-09-24, 19:46
Lokalizacja: Łódź
Samochód: ED9 B16A1

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez -venom- » 2020-03-02, 16:56

dj-napster napisał(a):Jakaś promocja,czyj to?


Sam się nam nim wczoraj zastanawiałem, ale jak widzę auto które miało spawane błotniki i już wyłazi to mnie odrzuca :blee:
DOHC VTEC

Avatar użytkownika
akMe
Administrator
 
Posty: 2051
Dołączył(a): 2009-03-19, 17:43
Lokalizacja: Irl

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez akMe » 2020-03-02, 18:34

bral bym w ciemno za 15-20 wsadzil 10 i zarobil 10 :ok:

golab crx
Forumowicz
 
Posty: 215
Dołączył(a): 2009-11-05, 10:47
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez golab crx » 2020-03-02, 20:20

Panowie nie widzieli auta na zywo więc po co ta debata ? Pisałem wyżej znam właściciela i auto i cena adekwatna do stanu . Dobrze wiecie ze w takim stanie za tą kase sie opłaca te ee8 zabrac. 90 procent crxow ma robione tylne nadkola i jednemu wylazi drugiemu nie . auto 91 rok wiec co tu wymagac ?

Avatar użytkownika
-venom-
Moderator
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2008-09-24, 19:46
Lokalizacja: Łódź
Samochód: ED9 B16A1

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez -venom- » 2020-03-02, 21:18

Nikt nie napisał, że auto nie warte tej kasy :ok:

Dobrze zrobiona blacharka w tak małym aucie jak crx zaczyna się od ok 5-6 tys. Jeśli dodasz do tego kwotę zakupu + elementy do wymiany jak chociażby wspomniany błotnik + czas to wychodzą okolice 30k i masz cały czas auto, które już było robione (co najmniej dwukrotnie). Nie wiadomo co tam jeszcze wyjdzie - czy inne elementy nie zostały również przyszpachlowane lub naprawione przy restauracji.

Znam osoby, które wyłożą 40 tys za EE8 w stanie fabrycznym - to jest lepsza inwestycja niż 30 tys po blacharce, która raz wyjdzie a raz nie. W aucie z ogłoszenia nie wyszła, co nie znaczy, że jest gruzem. Po prostu kwestia podejścia nowego właściciela :)
DOHC VTEC

Avatar użytkownika
chester crx
Forumowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2014-03-09, 19:09
Lokalizacja: Zielona Góra
Samochód: crx ee8

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez chester crx » 2020-03-02, 21:41

To moja Honda panowie.
Pije dużo ale za to często

Avatar użytkownika
chester crx
Forumowicz
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2014-03-09, 19:09
Lokalizacja: Zielona Góra
Samochód: crx ee8

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez chester crx » 2020-03-02, 22:06

Cena jest moim zdaniem uczciwa i uczciwie podchodzę do tematu sprzedaży. Co jest do zrobienia napisałem w ogłoszeniu nie zamierzam nic ukrywać tym bardziej że kupnem tego auta nie będzie zainteresowany przysłowiowy Janusz z Passata tylko stary wyjadacz. Co do blacharki to wstawiane były kilkucentymetrowe kawałki z reperaturek z 4 gena, zrobiłem tak bo chciałem zachować jak najwięcej oryginalnej blachy, a nie wspawywac całą i nie mieć kiedyś do czego spawać ponownie jeśli zaszłaby taka potrzeba . Rdzy w zasadzie nie ma a wychodzą pryszcze i to niewielkie, za to jest nigdy nie walona buda co zapewne spora część z forum ukrywa, wiem co oglądałem zanim kupiłem swojego reksa i gdzieś te samochody po Polsce się rozeszły. Zapomniałem napisać w ogłoszeniu że jeszcze ma zawias koniego regulowany za to przepraszam. Proszę was panowie aby nie wysnowac jakiś teorii, domysłów i wycen skoro nikt auta nie widział. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem jestem pod telefonem. który jest podany w ogloszeniu. Pozdrawiam
Pije dużo ale za to często

golab crx
Forumowicz
 
Posty: 215
Dołączył(a): 2009-11-05, 10:47
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez golab crx » 2020-03-02, 22:39

Vwnom za 40 tys to rozumiem auto bez ingerencji blacharskich nawet w tylne blotniki . karoseria jak z fabryki w 30 letnim aucie .max polerka klaru to chesz powiedziec stan igla za 40 tys ?

Bobik
Forumowicz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2015-11-11, 23:16
Lokalizacja: Wołomin
Samochód: CRX VTEC

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez Bobik » 2020-03-02, 23:36

Trzeba poczekać aż Venom będzie sprzedawał crxa albo Fapster bo przecież innych crxow nie ma sensu kupować

Avatar użytkownika
-venom-
Moderator
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2008-09-24, 19:46
Lokalizacja: Łódź
Samochód: ED9 B16A1

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez -venom- » 2020-03-02, 23:51

golab crx napisał(a):Vwnom za 40 tys to rozumiem auto bez ingerencji blacharskich nawet w tylne blotniki . karoseria jak z fabryki w 30 letnim aucie .max polerka klaru to chesz powiedziec stan igla za 40 tys ?


Mniej więcej, dodatkowym warunkiem jest przebieg ok 150 tys km. Jak masz takiego daj znać :)


Bobik napisał(a):Trzeba poczekać aż Venom będzie sprzedawał crxa albo Fapster bo przecież innych crxow nie ma sensu kupować


Uwielbiam osobiste wycieczki, to takie polskie! :D

Trochę Cię zmartwię, bo ten moment może nigdy nie nastąpić. A nawet jeśli to na mojego CRX jest już kupiec, z tego co wiem na Napstera również. Problem w tym, że żaden z nas nie chce sprzedać ;)

Koniec OT.
DOHC VTEC

golab crx
Forumowicz
 
Posty: 215
Dołączył(a): 2009-11-05, 10:47
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez golab crx » 2020-03-03, 00:23

spoko oko nie zebym sie przypierdalal bo czytalem temat napstera tak sie jaral ze 40 dychy dal stan igla a jednak zderzak tyl nie jest igla wiec nie ma owy juz o tym co napisalem w poprzednim poscie i jest nie zgodne z prawda, ale nie o to chodzi chodzi ze za 22 nie ma igly , a nie pozwole tez byscie mi z kumpla auta zrobilij nie wiadomo co . mowilem za wiele wiecej byly wystawiane ee8 z ukrywanymi wadami badz ostatnimi czasy ee8 z postojowkami ed9 i szceliny w chooj ale spoko i ee8 z ukryta rdza we wlewie za ponad 25 tys a tu chlopak nic nie ukrywa mowi jak jest i che 22 do nego wiec oco kaman i nad czym sie spuszczac ?chyba lepiej ze chlopak nic nie ukrywa i chce uczciwa cene za ee8

Avatar użytkownika
-venom-
Moderator
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2008-09-24, 19:46
Lokalizacja: Łódź
Samochód: ED9 B16A1

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez -venom- » 2020-03-03, 00:49

golab crx, obawiam się, że nie zrozumiałeś tego co napisałem, a wyjaśniłem tylko dlaczego ja go nie kupię.

To jest moja subiektywna opinia, a nie obiektywna opinia o aucie więc trochę luzu. Przeczytaj jeszcze raz cały wątek - czy ktoś napisał, że cena jest za wysoka lub że ktoś oszukuje?
DOHC VTEC

Avatar użytkownika
dj-napster
Forumowicz
 
Posty: 1301
Dołączył(a): 2011-04-05, 01:44
Lokalizacja: Piła - okolice

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez dj-napster » 2020-03-03, 03:01

golab crx napisał(a): bo czytalem temat napstera tak sie jaral ze 40 dychy dal stan igla a jednak zderzak tyl nie jest igla wiec nie ma owy juz o tym co napisalem w poprzednim poscie i jest nie zgodne z prawda, ale nie o to chodzi chodzi ze za 22 nie ma igly


mój tylny zderzak jest igła, pomalowany cały w kolor i tak wygląda dobrze(wymysł pierwszego właściciela jak odświeżał), poza tym prawie całe moje auto było malowane kilkanaście lat temu. Buda jest bezwypadkowa i nie ma szpachli ani uszkodzeń blacharskich, maska + zderzak i tak będą znowu malowane bo odprysków przybywa.
W zeszłym roku dostałem wyższą ofertę niż za niego zapłaciłem. Jak wyjdą kiedyś dziury w nadkolach (a wyjdą) to będzie zrobione najlepiej jak się da, nawet za cenę 10.000zł za dwie strony.


Ja nie kupiłem fabrycznego EE8, oceniam ten model w takich kryteriach:
1. stan fabryczny = auto z fabrycznym lakierem i bardzo niskim przebiegiem (50k i mniej) w pełnej serii, przy EE8 praktycznie nieosiągalne, cena będzie wyższa niż kosztował nowy. Nigdy takiego nie widziałem w ogłoszeniu.
2. stan kolekcjonerski = bezwypadkowy z fabryczną blachą bez konieczności remontu blachy/silnika/wnętrza, stan niespotykany
3. idealna baza do renowacji = bezwypadkowa buda, całe progi z niewielką korozją nadkoli/wlewu/końcówki progu, brak dużych wgniot na elementach niewymiennych, fotele do obszycia, elementy środka w ładnym stanie
4. stan średni, po przygodach drogowych

22 tys za bezwypadek to może się nadawać na punkt nr 3
40k za mojego? to była najlepsza decyzja jaką podjąłem.

golab crx
Forumowicz
 
Posty: 215
Dołączył(a): 2009-11-05, 10:47
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: czarne EE8 Zielona Góra

przez golab crx » 2020-03-03, 09:11

obawiam sie ze zrozumiałem was wszystkich , bo kolegi auto nie jest igła co sam napisał w ogloszeniu , a ja dalej wam mowie ze buda nie walona i jak napisal napster nadaje sie na punkt 3 dlatego 22 tys a nie 40 wiec dalej mowie po co ta dyskusja ?

  Następna strona
Posty: 34   •   Strona 1 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości