Prośba o pomoc w kupnie CRx Del Sol.
Dział klubu CRX Śląsk. Raczej dedykowany dla osób z tamtych okolic ;) czy jakoś tak...

Posty: 3   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
Cattura
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2011-04-07, 10:43
Lokalizacja: Katowice

Prośba o pomoc w kupnie CRx Del Sol.

przez Cattura » 2011-04-16, 12:56

Witam Wszystkich serdecznie,

Chciałabym kupić Hondę CRX Del Sol 1,6 VTEC (125KM), problem w tym, że prawie zupełnie nie znam się na rzeczy i w dodatku jestem kobietą ;) nie mam nikogo kto mógłby mi pomóc wybrać "igłę" dlatego zwracam się do Was z prośbą, o pomoc lub sugestię na ten temat.. może natkniecie się na jakaś ładną solkę godną polecenia, za każde info będę wdzięczna. Jeśli miałby ktoś czas i chęci w pomocy kupna auta (osobiście) , przewidziano wynagrodzenie :) Szukam osób zaufanych i rozumiejących mój problem nie handlarzy.

Szczegóły gg : 31347436

P.S Jeśli napisałam w złym dziale proszę administratora o przeniesienie postu do odpowiedniego działu :)

Pozdrawiam

Avatar użytkownika
AWEK
Forumowicz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 2009-03-21, 21:28
Lokalizacja: Shanghai, China

przez AWEK » 2011-04-16, 15:48

Rada nr1:
Czasami ktoś od nas z forum sprzedaje jakieś fajne sztuki więc przeglądaj dział Sprzedam (zawsze możesz Feedback sprawdzić)
Rada nr2
Pewnie w Katowicach jest jakiś klub Hondy, chłopaki z pewnością ci pomogą przy oglądaniu w okolicach.
Rada nr3
Sporo hond z allegro i otomoto jest "zweryfikowana" na forum przez ludzi którzy już je oglądali "Ktoś widział ? Ktoś słyszał ??"n Przez co odrazu z listy możesz skreślić pewne buble

Razzly
Forumowicz
 
Posty: 240
Dołączył(a): 2011-02-17, 22:46

przez Razzly » 2011-05-11, 19:49

Najlepszą metodą jest sprawdzenie gdzie są najbliższe warsztaty diagnostyczne , poprosić właściciela o podjazd tam i dokladne oględziny.

Żałuje że sam tak nie zrobiłem, bo mimo iż moja Solka sprawuje się znakomicie (silnik w stanie perfekto) tak pakuje kase w ... zawieszenie bo okazało się że był po małym wypadku z lewej strony \0/

No ale cóż, teraz musze pakować w naprawe zamiast w ulepszanie:)

Posty: 3   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Teraz jest 2024-03-28, 18:18