Terror Krakowa ;)
Grupa Krakowskich CRX-maniaków

Posty: 57   •   Strona 2 z 4   •   1, 2, 3, 4
Dj Brabus
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2010-08-21, 10:13
Lokalizacja: Kraków

przez Dj Brabus » 2010-08-21, 10:26

Przepraszam, że się wtrącę, ale początek tego tematu był o spotkaniu, więc może pociągnę ten wątek. :)

Mam na imię Grzegorz Skarbek, jestem redaktorem motoryzacyjnym portalu www.autogaleria.pl . Za 3 tygodnie, jeśli nie pojawi się żaden problem po drodze, otrzymam do testu Hondę CR-Z (wstępny termin 10-17.09). Stąd też moja propozycja - czy nie bylibyście chętni do wspólnego spotkania, porównania CRX-a z CR-Zetem? Szukam też dwóch chętnych do wspólnej sesji zdjęciowej do testu - w zamian oferuję pełną sesję zdjęciową oraz oczywiście pojawienie się aut w teście na naszej stronie wraz z podziękowaniami za współpracę. Co Wy na to? :D

Jeśli znajdą się chętni, proszę o kontakt - najchętniej @ grzegorz.skarbek@autogaleria.pl . Jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko, również tu możemy przeprowadzić dyskusję, ale nie chcę Wam tu śmiecić.

Z góry dzięki i pozdrawiam!
pozdrawiam,

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl

Avatar użytkownika
Sauron
Forumowicz
 
Posty: 614
Dołączył(a): 2006-10-04, 15:44
Lokalizacja: Kraków

przez Sauron » 2010-08-21, 12:45

Dj Brabus napisał(a):Przepraszam, że się wtrącę, ale początek tego tematu był o spotkaniu, więc może pociągnę ten wątek. :)

Mam na imię Grzegorz Skarbek, jestem redaktorem motoryzacyjnym portalu www.autogaleria.pl . Za 3 tygodnie, jeśli nie pojawi się żaden problem po drodze, otrzymam do testu Hondę CR-Z (wstępny termin 10-17.09). Stąd też moja propozycja - czy nie bylibyście chętni do wspólnego spotkania, porównania CRX-a z CR-Zetem? Szukam też dwóch chętnych do wspólnej sesji zdjęciowej do testu - w zamian oferuję pełną sesję zdjęciową oraz oczywiście pojawienie się aut w teście na naszej stronie wraz z podziękowaniami za współpracę. Co Wy na to? :D

Jeśli znajdą się chętni, proszę o kontakt - najchętniej @ grzegorz.skarbek@autogaleria.pl . Jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko, również tu możemy przeprowadzić dyskusję, ale nie chcę Wam tu śmiecić.

Z góry dzięki i pozdrawiam!


propo cr-zetek wczoraj byly 3 pod realem z tylu prezentuje sie zajefajnie propo testów to rex musial by byc na serii czy to obojetne podaj wieksze szczegóły

Avatar użytkownika
PeeLeeN
Forumowicz
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2008-02-17, 14:03
Lokalizacja: Gród Króla KraKa

przez PeeLeeN » 2010-08-21, 12:49

tez mnie cos ominelo ..chyba zamiast sie wluczyc po miescie powinienem wieczorami na forum siedziec ..
widze ze chlopcy sie drapia a zacznijmy o tego ze kolega co zapoczatkowal temat pisal o 20 :rotfl2: autach :rotfl2: 20 crx ??? :rotfl2:

Chlopaku wczoraj nas bylo 4 i to byl sukces

co do jezdzenia po miescie to chyba wogole zle temat nazwales terror to jest terror 190 i bokami
a do tego to jak pisze Diups cza miec ogarnieta ekipe .. bo doslownie z byle baranem niewarzne z kad w byle ulepie co ma pol roku prawko tak latal nie bede ..

co do Lansu po miescie bardzo chetnie ja zawsze byle nie w czwartek bo meczy mnie odbieranie dowodu z urzedu ..

co do wogole jakieiejs ustawki wypadalo by sie ustawic jak nie z MKH to sme crx ale obawiam sie ze mozemy nie dobic do magicznej liczyby 6 sztuk ale ja jestem za i zawsze z checia wszedzie podjade

Do Pana Grzegorza... to zapraszamy pod M1 napewno uda sie zorganizowac duzo ciekawych aut na tlo dla CRZ .. i mysle ze auto kolegi Rmiego bedzie Najlepsze do bliskiego Foto a tak wogole to pisac smialo o wszystkim na CRX Krakow i tak ruch jest znikomy ...
-- zA szYbcY bY zYc -- za mŁodzI bY umierAc --

Avatar użytkownika
Linkoln
Forumowicz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2009-12-10, 02:24
Lokalizacja: Okolice Krakowa

przez Linkoln » 2010-08-21, 13:22

No jak temat rzucony to dawajcie jakąś propozycje ustawki crx-ów spróbuje sie dostosować i wpaść (może plac w Staniątkach)

Avatar użytkownika
Sauron
Forumowicz
 
Posty: 614
Dołączył(a): 2006-10-04, 15:44
Lokalizacja: Kraków

przez Sauron » 2010-08-21, 13:43

Linkoln napisał(a):No jak temat rzucony to dawajcie jakąś propozycje ustawki crx-ów spróbuje sie dostosować i wpaść (może plac w Staniątkach)


taaa wszyscy napiszmy gdzie nam najlepiej spot odpowiada hehe mi w miechowie lol

moze ustawka dzis wieczorem parking real na bora albo inne miejsce samych ceerk ?? time= 19.00- 20.00??

Avatar użytkownika
Linkoln
Forumowicz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2009-12-10, 02:24
Lokalizacja: Okolice Krakowa

przez Linkoln » 2010-08-21, 14:34

Sauron napisał(a):taaa wszyscy napiszmy gdzie nam najlepiej spot odpowiada hehe mi w miechowie lol


To tylko propozycja bo wiem ze tam sie ludziska tez zjezdzaja, a nie ze mi odpowiada bo mam blisko, do krk tez moge podjechac - no problem :)

Dj Brabus
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2010-08-21, 10:13
Lokalizacja: Kraków

przez Dj Brabus » 2010-08-21, 16:33

Sauron napisał(a):moze ustawka dzis wieczorem parking real na bora albo inne miejsce samych ceerk ?? time= 19.00- 20.00??

Dzisiaj to możecie mieć masakrę pod Realem, bo będzie cały tłum na Coke Live Festival. ;)

Co do spotkania - myślę, że ustalimy na spokojnie szczegóły. Wiadomo, że do sesji zdjęciowej zależałoby mi na egzemplarzach możliwie najbardziej zbliżonych do serii.
pozdrawiam,

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl

Avatar użytkownika
Sauron
Forumowicz
 
Posty: 614
Dołączył(a): 2006-10-04, 15:44
Lokalizacja: Kraków

przez Sauron » 2010-08-21, 18:46

Dj Brabus napisał(a):
Sauron napisał(a):moze ustawka dzis wieczorem parking real na bora albo inne miejsce samych ceerk ?? time= 19.00- 20.00??

Dzisiaj to możecie mieć masakrę pod Realem, bo będzie cały tłum na Coke Live Festival. ;)

Co do spotkania - myślę, że ustalimy na spokojnie szczegóły. Wiadomo, że do sesji zdjęciowej zależałoby mi na egzemplarzach możliwie najbardziej zbliżonych do serii.


DOBRA SORY NIE BYŁO TEMATU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar użytkownika
Remi
Forumowicz
 
Posty: 434
Dołączył(a): 2006-12-31, 20:33
Lokalizacja: Krakow

przez Remi » 2010-08-22, 01:28

PeeLeeN napisał(a):\

Do Pana Grzegorza... to zapraszamy pod M1 napewno uda sie zorganizowac duzo ciekawych aut na tlo dla CRZ .. i mysle ze auto kolegi Rmiego bedzie Najlepsze do bliskiego Foto a tak wogole to pisac smialo o wszystkim na CRX Krakow i tak ruch jest znikomy ...


no mogloby byc calkiem fajnie a zapytam z ciekawosci ktory dealer pozycza crz do testow? :D

Avatar użytkownika
Diups
Moderator
 
Posty: 1389
Dołączył(a): 2006-08-20, 16:34
Lokalizacja: Kraków

przez Diups » 2010-08-22, 10:44

Kolaczek się teraz promuje mocno więc pewnie oni
DELSLOW PROJECT
[center]Mój ulubiony cytat na tym forum skierowany do mnie to:
Dratinni napisał(a):odezwał się ten co ma del sol i go nie stać na dokładki i siatex
[/center]

Avatar użytkownika
PeeLeeN
Forumowicz
 
Posty: 408
Dołączył(a): 2008-02-17, 14:03
Lokalizacja: Gród Króla KraKa

przez PeeLeeN » 2010-08-22, 13:40

Dj Brabus napisał(a):
Sauron napisał(a):moze ustawka dzis wieczorem parking real na bora albo inne miejsce samych ceerk ?? time= 19.00- 20.00??

Dzisiaj to możecie mieć masakrę pod Realem, bo będzie cały tłum na Coke Live Festival. ;)

Co do spotkania - myślę, że ustalimy na spokojnie szczegóły. Wiadomo, że do sesji zdjęciowej zależałoby mi na egzemplarzach możliwie najbardziej zbliżonych do serii.


hmm no to u nas moze byc problem jak ladna to nie seria a jak seria to juz nie zabardzo do sesji ...

mozesz sie skontaktowac z barOO ze slaska moze by przyjechal u niego jak dla mnie jest seria w najlepszym wydaniu

a ustawke moze na dachu kazimerz .. zrobilibysmy jakas fote bo jak to wogole dojdzie do skutku .. to nie predko sie powtorzy
-- zA szYbcY bY zYc -- za mŁodzI bY umierAc --

Dj Brabus
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2010-08-21, 10:13
Lokalizacja: Kraków

przez Dj Brabus » 2010-08-23, 01:35

Jeśli CRX dłubany, to niech będzie przynajmniej ładny. Co do ustawki, Kazimierz jak najbardziej pasuje, tylko ochrona bywa tam upierdliwa (dwa razy mnie z sesji zdjęciowej wygonili...).

Remi napisał(a):no mogloby byc calkiem fajnie a zapytam z ciekawosci ktory dealer pozycza crz do testow? :D

Nie dealer, tylko centrala prosto z Warszawy. ;)
pozdrawiam,

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl

m.i.c.
Forumowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2010-04-26, 15:25
Lokalizacja: Kraków

przez m.i.c. » 2010-08-23, 13:34

Dj Brabus napisał(a):Co do ustawki, Kazimierz jak najbardziej pasuje, tylko ochrona bywa tam upierdliwa (dwa razy mnie z sesji zdjęciowej wygonili...).


Na to zwykle pomaga KAZIMIERZ III WIELKI albo WŁADYSŁAW II JAGIEŁŁO ;)

Avatar użytkownika
mrenias
Forumowicz
 
Posty: 1144
Dołączył(a): 2005-09-29, 13:10
Lokalizacja: Katowice / B-B

przez mrenias » 2010-08-23, 16:29

Jak mogę to pomogę i chętnie moją CRXą podlecę. Z katowic nie ma źle, pogadam z Baroo i może się wybierzemy ;)
o ile nas małopolska zechce :rotfl:
Mrenias'ek

Było B16B & Solka
Było B16A1 & EE8
Jest B16A2 + Eaton M62

Avatar użytkownika
Remi
Forumowicz
 
Posty: 434
Dołączył(a): 2006-12-31, 20:33
Lokalizacja: Krakow

przez Remi » 2010-08-23, 22:22

Dj Brabus napisał(a):Jeśli CRX dłubany, to niech będzie przynajmniej ładny. Co do ustawki, Kazimierz jak najbardziej pasuje, tylko ochrona bywa tam upierdliwa (dwa razy mnie z sesji zdjęciowej wygonili...).

Remi napisał(a):no mogloby byc calkiem fajnie a zapytam z ciekawosci ktory dealer pozycza crz do testow? :D

Nie dealer, tylko centrala prosto z Warszawy. ;)


ooo to hpl sie postaralo :D

jesli da rade moje auto do sesji chetnie udostepnie :D

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 57   •   Strona 2 z 4   •   1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-04-23, 09:10