Terror Krakowa ;)
Grupa Krakowskich CRX-maniaków

Posty: 57   •   Strona 1 z 4   •   1, 2, 3, 4
m.i.c.
Forumowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2010-04-26, 15:25
Lokalizacja: Kraków

Terror Krakowa ;)

przez m.i.c. » 2010-08-18, 22:15

Nic się w tym Krakowie nie dzieje... może jakiś grupowy przejazd zrobimy, czy coś... jutro kolejny "czwartek przy bora bora" można by zrobić jakiś lans :p Tak ze 20 CRX'ów by się przydało przynajmniej :)

Avatar użytkownika
Diups
Moderator
 
Posty: 1389
Dołączył(a): 2006-08-20, 16:34
Lokalizacja: Kraków

przez Diups » 2010-08-18, 23:51

Zacznijcie* może od kilkukrotnego przyjechania na spota MKH albo zróbmy spota CRXów bo tu akurat nic personalnie do nikogo, ale z byle oszołomem którego nie znam lecieć przez miasto nie mam zamiaru.
W czwartek to chyba najgorszy możliwy termin.... dowody niektórzy chcą mieć

* bo Ja, Remi, Peeleen, Prolans - bywamy
DELSLOW PROJECT
[center]Mój ulubiony cytat na tym forum skierowany do mnie to:
Dratinni napisał(a):odezwał się ten co ma del sol i go nie stać na dokładki i siatex
[/center]

m.i.c.
Forumowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2010-04-26, 15:25
Lokalizacja: Kraków

przez m.i.c. » 2010-08-19, 10:59

Ja tam nie mam ochoty się integrować kilkukrotnie... taka natura. Chodziło mi raczej o taki nagły zryw ;) Ale z drugiej strony rozumiem, że 90% ludzi jeżdżących CRX, to oszołomy z ulepkami, których każde spotkanie z policją kończy się zabraniem dowodu... smutne.

Avatar użytkownika
Diups
Moderator
 
Posty: 1389
Dołączył(a): 2006-08-20, 16:34
Lokalizacja: Kraków

przez Diups » 2010-08-19, 15:22

Dobrze wyczułem ironię w tym co napisałeś?
Czy faktycznie nie robi Ci różnicy to z kim będziesz jechał w grupie na mieście?
Bo gdybym się umówił w kilka aut na wyjazd z nieznanymi ludźmi

Tak się składa że większość ceerek które udzielają się tutaj na forum a są z rejonu małopolski przy upierdliwym "panu władza" ma po dowodzie. Wiem co mówię bo sam nie wszystko mam z homologacją... a tak jak w przypadku czwartkowych popisów policji z obławami na przełomie ostatnich 2 tygodni, dowód stracić można za brak jednej żarówki np od podświetlenia tablicy, za głośny wydech, brak trójkąta bądź ważnej gaśnicy, barwę świateł drogowych bądź postojówek, itd itd
Zresztą podejrzewam że nie jestem jedynym, który w czwartki "wyprawy" po mieście swoim samochodem omija szerokim łukiem
A tak ogólnie, to mało które prawie 20letnie auto sportowe jest w takim stanie by nie nazwać go "ulepem". Szczególnie 130KM samochód, którzy waży niewiele i dostępny jest w sumie od 5tysięcy złotych a nawet taniej... więc stać na niego jest co co drugiego 18latka który ma prawo jazdy miesiąc i popracuje chwilę w wakacje.
A że są ulepy i jest ich masa (nie koniecznie wśród ludzi z forum) to co o tym świadczy? to że ludzie CRXów do kupienia oglądają dziesiątki i szukają czasem dłużej niż rok egzemplarza który nie budzi wątpliwości. Proste
DELSLOW PROJECT
[center]Mój ulubiony cytat na tym forum skierowany do mnie to:
Dratinni napisał(a):odezwał się ten co ma del sol i go nie stać na dokładki i siatex
[/center]

martwyterrorysta
Forumowicz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2009-03-30, 17:54

przez martwyterrorysta » 2010-08-19, 15:46

oki Diups zgadza się ,ale nie nazywaj nikogo oszołomem ...żal :blee:

Avatar użytkownika
ProLans
Forumowicz
 
Posty: 824
Dołączył(a): 2008-01-05, 06:34
Lokalizacja: Kraków

przez ProLans » 2010-08-19, 16:23

Diups napisał(a):Zacznijcie* może od kilkukrotnego przyjechania na spota MKH albo zróbmy spota CRXów


popieram, bo mało nas (crx-owych) na mkh spotach 8)

Diups napisał(a):W czwartek to chyba najgorszy możliwy termin.... dowody niektórzy chcą mieć


dokładnie to co się ostatnim czasy wyprawia to masakra... jak ktoś ma nadmiar gotówki to faktycznie niech w czwartek pojeździ sobie po zakopiance albo na bora bora... sukces prędzej czy później murowany :ok:

Avatar użytkownika
orowiok
Forumowicz
 
Posty: 1042
Dołączył(a): 2009-06-13, 21:36
Lokalizacja: z gór
Samochód: ed9

przez orowiok » 2010-08-19, 20:10

Diups napisał(a):Zacznijcie* może od kilkukrotnego przyjechania na spota MKH

chętnie, ale szczerze to czwartek to ani dupe ani w oko, czemu nie sobota wieczorem? wtedy mam przynajmniej możliwość wyrwania sie i potkania bo w tygodniu pracuje.

m.i.c.
Forumowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2010-04-26, 15:25
Lokalizacja: Kraków

przez m.i.c. » 2010-08-19, 22:56

Diups napisał(a):Dobrze wyczułem ironię w tym co napisałeś?
Czy faktycznie nie robi Ci różnicy to z kim będziesz jechał w grupie na mieście?


Trochę ironii może było ale w drugim zdaniu. Nie do końca rozumiem co Ci da, że mnie wcześniej zobaczysz... no chyba, że spisujesz wszystkich z dowodu i sprawdzasz od kiedy mają prawko ;) Nie chodziło mi o latanie bokami z prędkością 157km/h od ronda mogilskiego pod halę targową :razz: ale o grzeczny przejazd kilkunastu albo kilkudziesięciu crx'ów (marzenie :rotfl: ) i tyle...

Diups napisał(a):Wiem co mówię bo sam nie wszystko mam z homologacją... a tak jak w przypadku czwartkowych popisów policji z obławami na przełomie ostatnich 2 tygodni, dowód stracić można za brak jednej żarówki np od podświetlenia tablicy, za głośny wydech, brak trójkąta bądź ważnej gaśnicy, barwę świateł drogowych bądź postojówek, itd itd


No wiadomo... jak ktoś trafi na Starskiego i Hutcha , to choćby miał samochód z salonu, to zabiorą dowód jak ostatnio ratownikowi medycznemu, który jechał na ratunek...

ProLans napisał(a):jak ktoś ma nadmiar gotówki to faktycznie niech w czwartek pojeździ sobie po zakopiance albo na bora bora... sukces prędzej czy później murowany :ok:


No risk no fun... dajcie spokój, równie dobrze możecie urwać przegub... taka sama kasa ;)

Avatar użytkownika
bms
Forumowicz
 
Posty: 499
Dołączył(a): 2007-12-07, 22:49
Lokalizacja: Krk
Samochód: EE8

przez bms » 2010-08-19, 23:00

W sobotę wieczorem to każdy woli sobie browarka wypić, a nie jeździć autem ;)

Mówicie, że w czwartek łapią? Ja w środową noc przejechałem się po Krakowie bez silencera i mnie policja na sygnale goniła xD Na szczęście skończyło się na przetrzepaniu samochodu i pasażerów, chociaż za wydech mi się należało...
http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?t=54213 bms - EE8 .

Avatar użytkownika
Diups
Moderator
 
Posty: 1389
Dołączył(a): 2006-08-20, 16:34
Lokalizacja: Kraków

przez Diups » 2010-08-19, 23:49

m.i.c. napisał(a):
Diups napisał(a):Dobrze wyczułem ironię w tym co napisałeś?
Czy faktycznie nie robi Ci różnicy to z kim będziesz jechał w grupie na mieście?


Trochę ironii może było ale w drugim zdaniu. Nie do końca rozumiem co Ci da, że mnie wcześniej zobaczysz... no chyba, że spisujesz wszystkich z dowodu i sprawdzasz od kiedy mają prawko ;) Nie chodziło mi o latanie bokami z prędkością 157km/h od ronda mogilskiego pod halę targową :razz: ale o grzeczny przejazd kilkunastu albo kilkudziesięciu crx'ów (marzenie :rotfl: ) i tyle...

Diups napisał(a):Wiem co mówię bo sam nie wszystko mam z homologacją... a tak jak w przypadku czwartkowych popisów policji z obławami na przełomie ostatnich 2 tygodni, dowód stracić można za brak jednej żarówki np od podświetlenia tablicy, za głośny wydech, brak trójkąta bądź ważnej gaśnicy, barwę świateł drogowych bądź postojówek, itd itd


No wiadomo... jak ktoś trafi na Starskiego i Hutcha , to choćby miał samochód z salonu, to zabiorą dowód jak ostatnio ratownikowi medycznemu, który jechał na ratunek...

ProLans napisał(a):jak ktoś ma nadmiar gotówki to faktycznie niech w czwartek pojeździ sobie po zakopiance albo na bora bora... sukces prędzej czy później murowany :ok:


No risk no fun... dajcie spokój, równie dobrze możecie urwać przegub... taka sama kasa ;)

ta, sprawność auta sprawdzę i trzeźwość....

po tym co piszesz jestem w stanie zaryzykować i stwierdzić że masz po prostu seryjnego del sola, dlatego Ci nie robi różnicy w który dzień sobie zrobisz przejazd przez miasto. Rozumiem że czwartek nieprzypadkowo jest wybrany, aby przez młodzieżą wiejską zrobić ładny przejazd, tak? Akurat publiczność czwartkowa, to żadna publiczność. 3/4 moich znajomych z mocnymi samochodami albo stylistycznie zmodyfikowanymi w czwartki wieczorem jeździ służbówkami, albo 100% seryjnymi samochodami.... Gdzie ten lans Lancerów, Subarek, Nissanów? Jakimś cudem nie ma ich w czwartki - pewnie nie zebrali odpowiedniej ilości aut do terroru i olali spotkania :) Wolałbym zatoczyć kółko na Kazimierzu przy okrąglaku w ciepły wieczór, niż na bora albo na zakopiance w czwartek wypatrywać czy butelka nie leci mi przez dach

W sumie nie muszę Cię wcześniej widzieć, bo chcieć zobaczyć to się mogę z dziewczyną albo kilkoma osobami z tego forum a nie z obcą osobą, już sobie tak nie słodź. Szukaj dalej grupy z którą polecisz sobie przez miasto z fiskiem i funem :)
i życzę Wam w tej wyprawie jak największego funu przy jak najmniejszym risku
DELSLOW PROJECT
[center]Mój ulubiony cytat na tym forum skierowany do mnie to:
Dratinni napisał(a):odezwał się ten co ma del sol i go nie stać na dokładki i siatex
[/center]

m.i.c.
Forumowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2010-04-26, 15:25
Lokalizacja: Kraków

przez m.i.c. » 2010-08-20, 00:44

Diups napisał(a):po tym co piszesz jestem w stanie zaryzykować i stwierdzić że masz po prostu seryjnego del sola, dlatego Ci nie robi różnicy w który dzień sobie zrobisz przejazd przez miasto.


A to coś złego, że seryjny? Jak nie mam skrzydła tylnego od Airbusa i silnika 300KM to lipa?

Diups napisał(a):Rozumiem że czwartek nieprzypadkowo jest wybrany, aby przez młodzieżą wiejską zrobić ładny przejazd, tak?


Oj tam oj tam od razu wiejską... Co trzeba mieć, żeby sobie zasłużyć na taki przydomek? Wystarczy KPR w tablicy rejestracyjnej, zasuwanie na moto na kole, czy coś innego?

Poza tym co mnie obchodzi kto i gdzie będzie na to patrzył?

Diups napisał(a):Szukaj dalej grupy z którą polecisz sobie przez miasto z fiskiem i funem :)
i życzę Wam w tej wyprawie jak największego funu przy jak najmniejszym risku


W tym sęk, że ja nikogo nie szukam. Rzuciłem tylko temat, a Ty się wyspinałeś. No ale widzę, że Diups dyktuje warunki i hondowe trendy, i nikt się nie wychyli bo go będą później od wieśniaków wyzywać dopuki nie zmieni marki.

Avatar użytkownika
Remi
Forumowicz
 
Posty: 434
Dołączył(a): 2006-12-31, 20:33
Lokalizacja: Krakow

przez Remi » 2010-08-20, 01:13

oooo prosze przegapilem taki temat... jakas racja w tym co pisze diups jest nie chce poltac po kraku i nikt chyba ne chce z ludzmi ktorych nie znam zwlaszcza w czwartek to taki fun???? 15 latki maja patrzec? czy dzieci z wiosek? przyjezdzajcie na spoty bedzie git

Avatar użytkownika
bms
Forumowicz
 
Posty: 499
Dołączył(a): 2007-12-07, 22:49
Lokalizacja: Krk
Samochód: EE8

przez bms » 2010-08-20, 10:40

m.i.c.:
[...]Wystarczy KPR w tablicy rejestracyjnej[...]

Wypraszam sobie ;p

Avatar użytkownika
Diups
Moderator
 
Posty: 1389
Dołączył(a): 2006-08-20, 16:34
Lokalizacja: Kraków

przez Diups » 2010-08-20, 12:59

m.i.c. napisał(a):A to coś złego, że seryjny? Jak nie mam skrzydła tylnego od Airbusa i silnika 300KM to lipa?

a 300km lub lota wielkości deski do prasowania to dla Ciebie nie seryjność? fajnie :)

m.i.c. napisał(a):Co trzeba mieć, żeby sobie zasłużyć na taki przydomek? Wystarczy KPR w tablicy rejestracyjnej, zasuwanie na moto na kole, czy coś innego?

Dla mnie Ci którzy stoją z browarami, przyjeżdżają autem do pełna zapakowanym żeby napić się piwa i wygwizdać radiowóz który z obowiązku tylko patrolowo przejeżdża to są wieśniaki....
Ze dwa tygodnie temu na obławie akurat spisywał mnie ten policjant który mnie zatrzymał vectrą i mówi dosłownie "nagonka na was wszystkich jest przez wieśniaków KPR, KWI, KWA, KMY, KMI którzy przyjeżdżają i robią bydło, piją i rzucają butelkami w radiowozy. Ja przecież wiem i widzę że są tutaj naprawde dobrze zmodyfikowane samochody i ludzie którzy potrafią się zachować, ale to nie przez Was są takie akcje, tylko przez tych o których mówiłem"
Poczytaj inne krakowskie fora a usłyszysz to samo... gapie na bora i zakopiance to w większości jakieś nieogarnięte dzieci... na których zwykło się mawiać wieśniaki....
(choć do ludzi ze wsi nie mam nic, a z podkrakowskich "wsi" znam mnóstwo dobrych samochodów i ogarniętych właścicieli... - zresztą na wsi sam chciałbym mieszkać)
m.i.c. napisał(a):Poza tym co mnie obchodzi kto i gdzie będzie na to patrzył?

raczej nie bez powodu rzuciłeś czwartek jako przykład... więc jednak ma ktoś patrzeć,
gdyby tak nie było, to śmiało można się ustawić w inny "spokojny" dzień tygodnia, np wtorek....
m.i.c. napisał(a):No ale widzę, że Diups dyktuje warunki i hondowe trendy, i nikt się nie wychyli bo go będą później od wieśniaków wyzywać dopuki nie zmieni marki.

dokładnie tak... :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: rewelacyjnie sobie dopowiadasz :)
DELSLOW PROJECT
[center]Mój ulubiony cytat na tym forum skierowany do mnie to:
Dratinni napisał(a):odezwał się ten co ma del sol i go nie stać na dokładki i siatex
[/center]

Avatar użytkownika
Sauron
Forumowicz
 
Posty: 614
Dołączył(a): 2006-10-04, 15:44
Lokalizacja: Kraków

przez Sauron » 2010-08-20, 17:42

Diups napisał(a):
m.i.c. napisał(a):A to coś złego, że seryjny? Jak nie mam skrzydła tylnego od Airbusa i silnika 300KM to lipa?

a 300km lub lota wielkości deski do prasowania to dla Ciebie nie seryjność? fajnie :)

m.i.c. napisał(a):Co trzeba mieć, żeby sobie zasłużyć na taki przydomek? Wystarczy KPR w tablicy rejestracyjnej, zasuwanie na moto na kole, czy coś innego?

Dla mnie Ci którzy stoją z browarami, przyjeżdżają autem do pełna zapakowanym żeby napić się piwa i wygwizdać radiowóz który z obowiązku tylko patrolowo przejeżdża to są wieśniaki....
Ze dwa tygodnie temu na obławie akurat spisywał mnie ten policjant który mnie zatrzymał vectrą i mówi dosłownie "nagonka na was wszystkich jest przez wieśniaków KPR, KWI, KWA, KMY, KMI którzy przyjeżdżają i robią bydło, piją i rzucają butelkami w radiowozy. Ja przecież wiem i widzę że są tutaj naprawde dobrze zmodyfikowane samochody i ludzie którzy potrafią się zachować, ale to nie przez Was są takie akcje, tylko przez tych o których mówiłem"
Poczytaj inne krakowskie fora a usłyszysz to samo... gapie na bora i zakopiance to w większości jakieś nieogarnięte dzieci... na których zwykło się mawiać wieśniaki....
(choć do ludzi ze wsi nie mam nic, a z podkrakowskich "wsi" znam mnóstwo dobrych samochodów i ogarniętych właścicieli... - zresztą na wsi sam chciałbym mieszkać)
m.i.c. napisał(a):Poza tym co mnie obchodzi kto i gdzie będzie na to patrzył?

raczej nie bez powodu rzuciłeś czwartek jako przykład... więc jednak ma ktoś patrzeć,
gdyby tak nie było, to śmiało można się ustawić w inny "spokojny" dzień tygodnia, np wtorek....
m.i.c. napisał(a):No ale widzę, że Diups dyktuje warunki i hondowe trendy, i nikt się nie wychyli bo go będą później od wieśniaków wyzywać dopuki nie zmieni marki.

dokładnie tak... :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: rewelacyjnie sobie dopowiadasz :)



odnosnie wiosek wokół krk to diups ma racje ile wiesniaków na rybkach sie napalało a ile to robi na ulicach dlatego to sie konczy i niech pozostanie nagonka w czwartki bo jak by mialo byc tak w dzien w dzien to lipa jak chu....

  Następna strona
Posty: 57   •   Strona 1 z 4   •   1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Teraz jest 2024-04-19, 12:19