Solka z Krakowa
Grupa Krakowskich CRX-maniaków

Posty: 4   •   Strona 1 z 1
marciniak
Forumowicz
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2011-01-30, 11:16
Lokalizacja: Białystok / Olsztyn

Solka z Krakowa

przez marciniak » 2011-02-06, 00:51

Wiatm wszystkich, czy ktos z Karkowa kojarzy tą solke: http://allegro.pl/honda-del-sol-1-6-vte ... 27024.html
Moze moglby ktos w wolnej chwili podskoczyc i zobaczyc czy warto sie tym blizej interesowac?

Avatar użytkownika
DamianHonda
Forumowicz
 
Posty: 669
Dołączył(a): 2010-10-09, 20:49

przez DamianHonda » 2011-02-06, 15:08

Ja oglądałem tą honde ale to było pół roku temu. Zdjęcia i opis jak i cena bez zmian.
Wrazenia i porównania na tamten dzień:
Plusy:
-Blacha i lakier Ok
-W srodku skórka fajnie wyglada ale na zdjeciach, w rzeczywistości jest już powycierana i nie wiem czy chcialbym z taką jeżdzić, ale tragedii też nie ma.
-ogólnie zadbana, plastiki w srodku całe poza małymi szczegółami,
-silnik suchy ponoc bez ubytków oleju,

Minusy:
-wydawała mi sie zamulona (mozliwe ze dlatego ze wlasciciel przewaznie jezdzi do 3,5 tys. )
-wspomaganie na tamten dzien jakos nie wspomagało

Podsumowanie:
Widać że nie pali mu sie ze sprzedażą bo dużo chce i od poł roku cena ta sama. W kanale nie bylem i pod spód nie zaglądałem bo nie bylem na nią zdecydowany, jednak nie spodziewałbym sie niespodzianek. Ja sam nie wybralem jej ze względu na cenę i to że w oko wpadła mi inna. Mozliwe że cenowo po wszystkich zabiegach wyszedłem na to samo, ale tu wiem, że przynajmniej mam zrobione, a w tym wypadku wyzsza cena nic nie gwarantuje. Jakby byla za 10 to moze bym ją wziął. Sprzedawca też w porządku.
Ogólnie bardziej na + niż na -. Można smiało jechać i oglądać.

marciniak
Forumowicz
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2011-01-30, 11:16
Lokalizacja: Białystok / Olsztyn

przez marciniak » 2011-02-11, 16:04

Mam na oku kolejna solke z Krakowa i moze mialby ktos chwile czasu zeby podjechac i ją obejrzeć? Kraków -> Kurdwanów, namiary dam na PW
Pozdr

Dober
Forumowicz
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2009-03-09, 09:12
Lokalizacja: Kraków

przez Dober » 2011-04-09, 15:56

daj namiary to ci podjadę jak będę w okolicy

Posty: 4   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-04-20, 05:30