Strona 1 z 1

Odświeżenie rexa - jakie kombinacje koloró

PostNapisane: 2017-04-27, 16:02
przez tytoos
coraz bardziej chdozi mi po głowie porządne zrobienie mojego rexa (II gen). Chciałbym zrobic to kompleksowo i fajnie :)
Obecnei kolor czerwony i zakłądam, że taki pozostanie.
Zastanawiam się nad komorom - robic czerwoną jak reszta, czy mozę czarny półmat, macie może jakieś foty czerwonego auta z czarną komorą? bo troche próbowałem szukać ale nic mi się nie wyświetlało za abrdzo.
A może podrzucici ejakeiś inne propozycje? :)

Re: Odświeżenie rexa - jakie kombinacje koloró

PostNapisane: 2017-04-27, 18:00
przez ptyk05
Czarny połysk by siadł elegancko :)

Re: Odświeżenie rexa - jakie kombinacje koloró

PostNapisane: 2017-04-28, 10:39
przez tytoos
połysku się trochę obawiam... jakbym myslał o aucie pokazowym to pewnie by, podłogę dał w samym lakierze i wtedy wszedzie połysk :)
Auto będzie normalnei używane, ale chciałbym aby przyjemnie wyglądało. Półmat wydaje mi sie, ze nie raziłoby aż tak lekkie zakurzenie ;)
Ale nie upieram się, chętnbie rozważę wóżne opcje ;) tylko jak to facet, z kolorkami jest jak jest i póki się nie zobaczy to ciężko sobei wyobrazić :D

Re: Odświeżenie rexa - jakie kombinacje koloró

PostNapisane: 2017-04-29, 22:52
przez Dzemor
Czarna komora to nie bardzo ponieważ raz że na czarnym widać każdy najmniejszy paproszek a dwa czarna nie będzie dobrze wyglądać bo stare auta miały czarną komorę ze względu na fakt iż to było tańsze rozwiązanie.
Nie wiem czy wolisz krzykliwe kolory czy bardziej stonowane ale ja bym apelował abyś dał jakiś inny kolor np. złoty albo szary, niebieski, fioletowy itd.

A jak masz zamiar dawać jakieś dodatki typu washery lub mocowania chłodnicy alu itd to weź kolor który będzie umożliwiał zastosowanie dodatków :) np >link<

Re: Odświeżenie rexa - jakie kombinacje koloró

PostNapisane: 2017-05-02, 11:02
przez tytoos
no właśnie nie do końca mogę sobie wyobrazić jak to moze wyglądać, dlatego się pytam o jakieś sugestie :)
Generalnie nie chcę jakichś wielkich udziwnień, żaen fiolet czy zółty nei wchodzi w grę ;) Raczej rozważam kolor nadwozia lub czarny półmat, ale jeżeli coś bvy mi się spodobało to kto wie... :)