Coś jest nie tak?
Bydgoszcz i tamte wszystkie okolice :)

Posty: 13   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
Dice
Forumowicz
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2007-01-01, 23:53
Lokalizacja: Toruń/Bolta

Coś jest nie tak?

przez Dice » 2007-06-25, 18:05

Panowie pozwole sobie powiedzieć zauważyłem (mam nadzieje ze nie tylko ja) że atmosfera na naszym forum zrobiła sie grobowa!!! :nieok: :nieok: :( brak nowych tematow nowych postów spot też nam niewypałił co sie dzieje:(???
......:::::BOHUN:::::......
!!IB EWR NDK DS RL!

Avatar użytkownika
nitrox89
Forumowicz
 
Posty: 1231
Dołączył(a): 2006-01-23, 16:10
Lokalizacja: okolice KRAkowa

przez nitrox89 » 2007-06-25, 18:10

Dice, dokładnie... Wszyscy się o wszystko kłócą, najeżdżają na siebie itp. Okropnie się tu robi... I pewnie zaraz powiecie: Nie podoba się?? W-y-p-i-e-r-d-a-l-a-j!!. Ale ja się przyzwyczaiłem do tego forum i zawsze znajdę czas żeby przeczytać parę Topiców. I to nie pierwszy raz napotykamy na problem nieuprzejmości, choojowej atmosfery itp. :nieok: :nieok:
Honda Zbliża - Podaj Dalej :diabelek:

Gość
 

przez Gość » 2007-06-25, 18:55

Heh, tez ta zmiane atmosfery jakos odczulem mimo iz przerazliwie dlugo tu nie jestem..

..zupelnie inaczej niz na forum civic4g.pl :razz:

Avatar użytkownika
Haro
Forumowicz
 
Posty: 1008
Dołączył(a): 2007-02-09, 11:50
Lokalizacja: Inowrocław

przez Haro » 2007-06-25, 23:46

Ee am. Nie patrz na innych - patrz na siebie. A nie :razz:

Avatar użytkownika
Dice
Forumowicz
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2007-01-01, 23:53
Lokalizacja: Toruń/Bolta

przez Dice » 2007-06-26, 12:15

NIe chodzi o innych tylko o to jaka atmosfera panuje tu
......:::::BOHUN:::::......
!!IB EWR NDK DS RL!

Avatar użytkownika
Haro
Forumowicz
 
Posty: 1008
Dołączył(a): 2007-02-09, 11:50
Lokalizacja: Inowrocław

przez Haro » 2007-06-26, 22:26

Tu czyli na Bydgoszczy czy ogólnie na forum ?

Avatar użytkownika
Thomson
Moderator
 
Posty: 2838
Dołączył(a): 2004-09-15, 08:35
Lokalizacja: SouthSide

przez Thomson » 2007-06-26, 23:10

wydaje mi sie, ze chodzi mu o sekcje Bydgoszcz :) a tak poza tym atmosfera jest chora, juz byly o tym tematy i nie ma sensu tego ciagnac dalej. sam fakt, ze ludzi przybylo od wacka i nie ma co porownywac jak jest teraz a jak bylo 3 lata temu (Was jeszcze tu nie bylo...)

Avatar użytkownika
Haro
Forumowicz
 
Posty: 1008
Dołączył(a): 2007-02-09, 11:50
Lokalizacja: Inowrocław

przez Haro » 2007-06-26, 23:18

Prawde powiedziawszy to grupa Bydoszcz jest nieco mniej spójna od innych, ale to pewnie przez to, ze jest młodsza. Jeszcze sobie popijecie, potanczycie, pozygacie itp nie ma co sie martwić. Jakby co zapraszam do Inowrocławia na ryby :rotfl:

Avatar użytkownika
BRACIA
Forumowicz
 
Posty: 208
Dołączył(a): 2005-01-18, 00:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

przez BRACIA » 2007-06-27, 03:50

Zwykle nie zabieram glosu ale jak zabieram to juz w konkretnej sprawie , faktycznie da sie odczuc pewnego rodzaju "grobowa cisze" na tym bydgoskim forum. Czytajac na poczatku forum zaiste mozna bylo zauwazyc ogromny zapal userow , ale czy ten zapal nie byl ciut slomiany? Mozliwe ze ta cisze jest cisza przed burza , kazdy siedzi cicho i robi swoje a w tle niesie sie nutka melodi pod tytulem "wyscig zbrojen" :) , gdzie po tej ciszy uderzy fala performance :D ,oby tak bylo ,bo cos ten nasz region to jedno wielkie nieporozumienie w temacie performance (oczywiscie znajda sie tez wyjatki jak to bywa w kazdej zasadzie :) ) , z drugiej strony klepac w klawisze byle bylo cos napisane to tez bez sensu i lepiej juz nic nie pisac. Prawda jest ze w tym naszym "miescie" to tak naprawde nic sie zbytnio nie dzieje.

Proponuje zrobic kalendarzyk z datami spocikow , tak jak jest to zrobione na jednym z bydgoskich for, np. 2 razy w miesiacu , dodatkowo dojda do tego tez "spontany". Sugeruje sledzic tez informacje na innych forach odnosnie spocikow , zawsze mozna sie "podpiac" i wyskoczyc zoorganizowana grupka , napewno bedzie o czym pisac pozniej na forum :).
Tak wiec Panie i Panowie , jesli sie zjednoczyliscie w jedno forum to prosze o wytypowanie jednego usera na "prezesa" tego bydgoskiego forum. Prezes w porozumieniu z reszta userow ustali terminy spotkan :) np. poprzez ankiety , reszta juz sie sama jakos nakreci :) na spocikach , gdzie napewno odbeda sie debaty dotyczace forum :) .

Pozdro.
... GaRaż Race Team ...
Profesjonalne części do tuningu
Serwis i naprawa pojazdów

Avatar użytkownika
Thomson
Moderator
 
Posty: 2838
Dołączył(a): 2004-09-15, 08:35
Lokalizacja: SouthSide

przez Thomson » 2007-06-27, 08:49

BRACIA napisał(a):uderzy fala performance

jesli chodzi o performance w Bydzi jak w sumie i w PL trudno o lepszych ziomow jak Bracia i raczej nie liczcie, ze ktos Wam zloi tylek na kresce :P jestescie po prostu mega i nie jestem godzien wpiac Wam klemy do akumulatora :) jesli chodzi o prezesa no to dobry pomysl, ustalcie sobie termin spotow, moze byc nawet 1 w miesiacu, niech ktos ogarnie sprawe bo nie macie slabej grupy, tylko slaba organizacje :) pozdro :)

Avatar użytkownika
BRACIA
Forumowicz
 
Posty: 208
Dołączył(a): 2005-01-18, 00:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

przez BRACIA » 2007-06-28, 16:40

Thomson napisał(a):
BRACIA napisał(a):uderzy fala performance

jesli chodzi o performance w Bydzi jak w sumie i w PL trudno o lepszych ziomow jak Bracia i raczej nie liczcie, ze ktos Wam zloi tylek na kresce :P jestescie po prostu mega i nie jestem godzien wpiac Wam klemy do akumulatora :) jesli chodzi o prezesa no to dobry pomysl, ustalcie sobie termin spotow, moze byc nawet 1 w miesiacu, niech ktos ogarnie sprawe bo nie macie slabej grupy, tylko slaba organizacje :) pozdro :)

ja tu nie widze slabej organizacji , ja widze jej brak ;)
... GaRaż Race Team ...
Profesjonalne części do tuningu
Serwis i naprawa pojazdów

Avatar użytkownika
Haro
Forumowicz
 
Posty: 1008
Dołączył(a): 2007-02-09, 11:50
Lokalizacja: Inowrocław

przez Haro » 2007-06-28, 22:57

Najwyraźniej ludzie mają mniejsze chęci niż ludzie w np dołu Polski czy z Wawy. Chociaż jest to conajmniej dziwne.

Avatar użytkownika
Snyka
Moderator
 
Posty: 1287
Dołączył(a): 2004-09-12, 23:45
Lokalizacja: POZNAŃ

przez Snyka » 2007-07-05, 16:46

Checi sa ale CRXa nie ma od pol roku co chwile cos modze itp to jak mam przyjechac na spot...Mam nadzieje ze to sie niedlugo zmienmi. GaRaz licze na was :) z tego co mi najnowsze newsy doniosly moj Ziom bratniej krwii kupuje iVT tazke zrobi sie lepiej :)

Posty: 13   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest 2024-03-29, 02:55