grzesiek84
Kupiles cos od forumowicza ?
Powiedz co o nim myslisz :)

Posty: 5   •   Strona 1 z 1
kirek55
Forumowicz
 
Posty: 772
Dołączył(a): 2009-09-16, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk

grzesiek84

przez kirek55 » 2010-02-16, 20:55

POZYTYW

Towar zgodny z opisem, świetny kontakt, polecam ;)

Avatar użytkownika
ceer
Forumowicz
 
Posty: 437
Dołączył(a): 2005-04-01, 21:31
Lokalizacja: bierun

przez ceer » 2010-02-26, 16:39

NEGATYW
specjalnie przytrzymalem towar dluzej dla niego,obiecanki cacanki a potem brak odpowiedzi co z przelewem,nawet nie potrafil odpisac ze rezygnuje nie polecam!!
CRX CREW

Avatar użytkownika
kenny86cz-wa
Forumowicz
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2007-09-28, 10:39
Lokalizacja: Częstochowa

przez kenny86cz-wa » 2012-09-24, 21:58

POZYTYW

Wszystko jak należy. Towar w 100% zgodny z opisem. Polecam jak najbardziej :ok:
Opel Calibra-auto którym jeżdzą bożyszcze niewidomych kobiet.

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: grzesiek84

przez marcin_crx » 2017-01-26, 21:17

NEGATYW!!!!!

Pieniądze zostały wysłane do niego w dniu 9 Grudnia 2016. Dzisiaj mamy 26 stycznia do dziś nie otrzymałem przesyłki oraz ewentualnego zwrotu pieniędzy.

W między czasie pozwoliłem sobie założyć temat z zaniepokojenia: viewtopic.php?f=39&t=73790

Tak jak widać odezwał się w temacie i wysłał mi kilka dni później pw, które wklejam poniżej:

Re: Crx Ballade lampy tył i pozostałościWysłano: 28 gru 2016 16:45
Od: grzesiek84 Do: marcin_crx
Przepraszam cię najmocniej za zamieszanie,dzisiaj dopiero dotarłem do domu jutro pójdzie do ciebie przesyłka.

Wiadomość jak widać została wysłana 28 Grudnia, dzisiaj mamy 26 stycznia.

Naturalnie paczka nadal nie docierała, cóż powiedzieć dalej wielokrotne próby kontaktu telefonicznego nie przynosiły jakiegokolwiek odezwu. Zadzwoniłem w poprzedni czwartek (tj. 19.01.2017) z telefonu żony, odezwał się w słuchawce co chyba już świadczy o tym, że coś jest nie halo. Oczywiście znów przepraszał i obiecał, że paczka będzie w piątek (tj. 20.01.2017), najpóźniej w poniedziałek (tj. 23.01.2017).

Paczka oczywiście nadal nie docierała więc we wtorek (tj. 24.01.2017) znów spróbowałem zadzwonić oczywiście bez odezwu, więc napisałem SMSa o treści:
"Graty nie doszły, oszukujesz po całości - jeżeli nie oddzwonisz za chwilę z numerem paczki idę za godzinę zgłosić sprawę na policję"

Otrzymałem odpowiedź: "Spokojnie jest wysłane pojutrze do południa wyślę smsem numery paczek o ile wcześniej one same nie dotrą".

Jak nie trudno się domyśleć paczka nie doszła, ani numery paczek również dzisiaj podjąłem próbę kontaktu i oczywiście nie odebrał telefonu, napisałem mu ponownie smsa z informacją, że zgłaszam temat na policję. Po smsie próbowałem się dodzwonić i telefon był wyłączony lub wrzucił mnie na czarną listę.

Przy okazji - dane jakie mi podał do konta na jakie wysłałem przelew były to dane jego żony, córki, siostry lub matki bez podania adresu. Na szczęście znalazłem jego dane z wysyłki sprzed kilku lat, także mam wszystkie dane.

Znalazłem też, że dziś logował się na JDM option: http://www.jdm-option.pl/forum/profile. ... ile&u=7151

Dodam jeszcze, że od 28 Grudnia ma ode mnie 7 wiadomości pw, które nie zostały odczytane do dziś.

Wysłana kwota przeze mnie to 250 zł.

PRZESTRZEGAM PRZED WYSYŁANIEM PIENIĘDZY DLA TEGO UŻYTKOWNIKA!!!!!

DAM ZNAĆ JAK SPRAWA SIĘ ZAKOŃCZYŁA. ZGŁASZAM TEMAT JUTRO NA POLICJĘ!!!!
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

Re: grzesiek84

przez marcin_crx » 2017-03-13, 16:33

W piątek tj. 10.03.2017 otrzymałem paczkę z pozostałymi częściami. Wprawdzie i tak wszystko nie przyszło, bo miał być jeszcze włącznik szyberdachu, ale okey nie chce mi się już o to bić piany.

Ogólnie warto załatwiać takie tematy przez Policję - po ich interwencji nie minęło kilka dni, a okazało się, że można odpisać mi na smsa i można znaleźć czas na wysyłkę części.

Temat uważam za szczęśliwie zamknięty po 3,5 miesiąca czasu od wysyłki kasy.

Niech każdy sobie sam wyciągnie wnioski.
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Posty: 5   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Teraz jest 2024-03-28, 21:37