Ksawi
Kupiles cos od forumowicza ?
Powiedz co o nim myslisz :)

Posty: 2   •   Strona 1 z 1
.michal
Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2009-09-13, 13:05
Lokalizacja: kielce

Ksawi

przez .michal » 2015-09-22, 13:04

NEGATYW i to wielki. Po ustaleniach telefonicznych we wtorek 2 tygodnie temu i uzgodnieniu kwoty którą mam przelać czekałem zgodnie z umową do końca tygodnia aż przyjdzie zawieszenie, bo niby nie mógł wcześniej niż we środę zabrać się za wyciągnięcie z auta. W piątek już nie odbierał telefonu, nie odpisywał na sms'y. Z jego konta otrzymałem PW niby od jego brata, że miał wypadek i nie odbiera bo jest w szpitalu. Zablokował mój nr, brak jakiegokolwiek odezwu. Brat też nic. Najpierw brat napisał że czeka na opinię rzeczoznawcy i nie może nic wyciągnąć, później że kolejnego dnia sprawdzi czy zawieszenie nadaje się, jeśli nie to odda kasę. Ja nie mam nadal nic, zero kontaktu z ich strony, pomimo zapewnień że Ksawi już może rozmawiać i będzie do mnie dzwonił. Zawieszenia jak nie było tak nie ma, pieniędzy też nie oddał. Generalnie odradzam tych ludzi jeśli ktoś szanuje swoje nerwy.

.michal
Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2009-09-13, 13:05
Lokalizacja: kielce

Re: Ksawi

przez .michal » 2015-09-23, 15:05

dzisiaj doszło do ugody, poniesione koszty zostały mi zwrócone, przeprosiny przyjmuję, ale niesmak niestety pozostanie.

Posty: 2   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest 2024-03-28, 18:09