Strona 1 z 1

lampa przod z UK

PostNapisane: 2008-12-15, 00:58
przez wrobellos
jak poznac ze lampa jest UK werszyn? czym to sie rozni w crx 2g, da sie poznac?podobno jakos inaczej swieca... jak to jest dokladnie?

PostNapisane: 2008-12-15, 01:14
przez Iron man
u mnie leży takie coś w garażu. Ma jakieś trzy takie szklane nadlewy, jak sutki. To CHYBA z wersji angielskiej. Poprawcie mnie jak się mylę, bo sam się zastanawiałem

PostNapisane: 2008-12-15, 01:35
przez pirul
w solkach sutki mają lampy usdm, nie angliki, nie wiem jak w 2gen ale wydaje mi się, że może być podobnie

PostNapisane: 2008-12-15, 12:07
przez bubel4
to jest sznurek do zapoznania sie z tematem:

http://www.motofakty.pl/artykul/reflekt ... oznaczenia

wnioski (niekoniecznie poprawne):
Jeśli jest strzałka z grotem w prawo czyli: ------> to jest to reflektro do ruchu lewostronnego ( Anglia, Irlandia etc...)
Jesli jest strzałka z dwoma grotami czyli: <-------> to jest ro reflektor symetryczny, przewaznie stosowany w USA, posiada on możliwośc przestawienia wiązk, więc nadaje się do prawo i lewo stronnego ruchu.