cena części ED a EE8

Posty: 17   •   Strona 2 z 2   •   1, 2
Avatar użytkownika
/\/\|/\/(-_-)$
Forumowicz
 
Posty: 365
Dołączył(a): 2006-01-18, 18:31
Lokalizacja: Europa

przez /\/\|/\/(-_-)$ » 2007-06-16, 14:45

jaki lol uwielbiam teksty dowartosciowujacych sie gosci

Ja tutaj nikogo nie dowartościowuję i siebie też nie chciałem tym dowartościować, ale chodzi o to że kupując EE8 trzeba się liczyć z tym że utrzymanie jest droższe i mieć kase na to poprostu, a ja wcale nie mówię że jest się lepszym czy coś, a już tym bardziej nie miałem na myśli żeby nazwać kogoś frajerem :diabeleknie: , mnie śmieszy właśnie coś takiego jak ktoś sobie kupuje np. jakiegoś meśka czy inne drogie auto a nie liczy się z kosztami utrzymania tego samochodu.
I do chlopaka (o super nicku) ktory uwaza ze skoro GO stac na ee to i stac Go na utrzymanie.
Nie wiem stary skad w wieku 20 lat masz takie pieniadze i moge tylko gratulowac zyciowej zaradnosci... bo napewno nie pochodza one od rodzicow czy cioci z za oceanu


Zapracowałem sobie poprostu ciężką praca, no i trzeba kombinować taki kraj,żeby mieć to auto wziąłem na nie kredyt, było to moje marzenie jak 99% ludzi z tego forum i osiągnąłem je swoją pracą nikt mi nie łoży na auto.

Jak Wy tak te swoje EE uzywacie to co sie dziwic ze Was na nie stac. Nie jezdzenie kosztuje tyle co roczna skladka


Wiem ile kosztuje jego utrzymanie i używałem go intensywnie nie jak to Ty piszesz 5 km do sklepu zoologicznego czy z dziewczyną na pizze raz w tygodniu, auto jeździło jako moje auto firmowe obecnie mam drugie takżę EE8 jest teraz remontowane.

Avatar użytkownika
Haro
Forumowicz
 
Posty: 1008
Dołączył(a): 2007-02-09, 11:50
Lokalizacja: Inowrocław

przez Haro » 2007-06-16, 15:45

kukus napisał(a):
//|//(-_-)$ napisał(a):jak kogoś stać na EE8 to i stać go na części.


jaki lol :) uwielbiam teksty dowartosciowujacych sie gosci :)

to wytlumacz mi jak to jest ze mojego edka kupilem 2,5roku temu w cenie ee8 a teraz gdybym go sprzedal moglbym kupic bardzo ladne ee8? pewnie wg Ciebie nie jestem gosc :rotfl2:
mowiac inaczej frajer a ja dalej sie upieram ze jezeli komus sie nie przelewa bo sam musi uciulac na to czy tamto bo mamusia z tatusiem nie dadza no nie? ;) a do tego duzo jezdzi po miescie i co wiecej troszke bardziej zluzywa podzespoly to jednak ee8 jest za droga zabawka.
jeden zbiera motyle inny dlubie by bylo "harder better faster stronger".
Haro zakozaczyl ze ja jezdzic nie umiem ale pompuje 0,5bara a gdy nie ma okazj to siluje sie ze spiekiem w korkach a II skrzynia mowi DOSYC (ceny skryznie do B znamy nie owiac o tym jak powszechnie sa dostepne :rotfl2: - przyklad taki).
Jak haro napisal w innym temacie... od miesiaca nie jezdzi wiec nic dziwnego ze jego ee8 sie nie zlzuywa :rotfl2: Jak Wy tak te swoje EE uzywacie to co sie dziwic ze Was na nie stac. Nie jezdzenie kosztuje tyle co roczna skladka :rotfl2:. Pojezdzijcie sezon pojezdzijcie tak naprawde nie 5km po sklepu zoologicznego po kolejnego motyla to mimo ze do bledu sie nie przyznacie... odczujecie jakie bzdurki twierdziliscie.

I do chlopaka (o super nicku) ktory uwaza ze skoro GO stac na ee to i stac Go na utrzymanie.
Nie wiem stary skad w wieku 20 lat masz takie pieniadze i moge tylko gratulowac zyciowej zaradnosci... bo napewno nie pochodza one od rodzicow czy cioci z za oceanu 8)

a taki moj wniosek do Majora.
Stary jezeli jestes przecietnym chlopakiem ktory ma tez inne wydatki a pieniadzenie nie plyna stumykiem tylko muissz na nie zapracowac a do tego chcesz sporo autem jezdzic nie tylko od swieta czy do koloeg ktory mieszka na osiedlu obok to nie pchaj sie w ee. Jezeli jednak Twoja sytuacja wyglada inaczej to smialo:) zakladaj dolot i ciesz sie jednym z najpiekniejszych dzwiekow w motoryzacji :poklony: :poklony: :poklony:


Kukus jesli zepsułes trzecią skrzynię to albo nie umiesz zmieniac biegów, albo masz strasznego pecha. Masz inne wytłumaczenie ?

A nie jeżdżę od miesiąca bo auto stoi u lakiernika. Nie wiesz = nie wypowiadaj się. I wcale nie jest tak, ze jak ktos zarabia 3000zł to moze sobie pozwolić ja EE8. Ja zarabiam 900, dojezdzam do pracy i jakos przeszło pół roku żyję i auto tak samo. Nawet więcej - ma się całkiem dobrze. Także QQSQ wyluzuj troszeczkę. EE8 ma swój styl i swój charakter.

  Poprzednia strona
Posty: 17   •   Strona 2 z 2   •   1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Teraz jest 2024-03-29, 11:41