CRX Ballade JDM - ma katalizator?

Posty: 46   •   Strona 2 z 4   •   1, 2, 3, 4
Avatar użytkownika
Krychu
Forumowicz
 
Posty: 2658
Dołączył(a): 2005-07-01, 19:16

przez Krychu » 2007-07-03, 01:28

zwykla Ballade na europe, wyglada na zadbaną i mysle, ze WARTO ją kupic
Auto nie sprzedam byle komu. Oddam go tylko znawcy ten marki i pasjonacie
Jedzie tir, a w środku świr.

Avatar użytkownika
lukas.elk
Forumowicz
 
Posty: 912
Dołączył(a): 2007-01-24, 23:04
Lokalizacja: Olsztyn/Ełk

przez lukas.elk » 2007-07-03, 02:41

Cięzko bedzie o czesci ale w sumie na plus jest ten silnik poniewaz DOHC padaja na panewkach a SOHC sa troszke bardziej wytrzymałe wiec mozliwe ze silnik dluzej pociagnie. Za taka kase i taki stan mysle ze mozna brac jesli jest sie fanem ballade. Ale jesli nie masz jeszcze jakiegos zaplecza finansowego na niego to sie w to nie pchaj...
Jeśli ci pomogłem kliknij "pomógł" pod moim postem.
--
Sprzedam:
-przepustnica ED9 (czujnik polozenia nietkniety)
-alternator do D16Z6/Civic 5 gen

Hycel
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007-05-12, 08:41

przez Hycel » 2007-07-03, 08:10

Ludzie co wy piszecie...

Avatar użytkownika
nitrox89
Forumowicz
 
Posty: 1231
Dołączył(a): 2006-01-23, 16:10
Lokalizacja: okolice KRAkowa

przez nitrox89 » 2007-07-03, 09:32

Hycel, posty posty :]

Hmmm skoro znacie to auto i jest w stanie tyk-tyk to myślę że warto :] Tylko się spiesz, bo widziałem już innego chętnego na tę bryczkę;)
Honda Zbliża - Podaj Dalej :diabelek:

Avatar użytkownika
pusty24
Forumowicz
 
Posty: 3487
Dołączył(a): 2006-01-13, 01:35
Lokalizacja: DUB/KRK/N.BRZESKO

przez pusty24 » 2007-07-03, 12:22

mam juz druga ballade,nie zaluje ani zlotowki wydanej na nie! :ok:
przy ogladaniu blacharki przyjzyj sie przedniemu blotnikowi od strony pasazera i tylnym blotnikom.bo odprowadzenia wody od szyberdachu moga byc zatkane lub wezyki mogly wysunac sie z takich gumowych koncowek zaczepionych w blotniku i wtedy woda zostaje w srodku blotnika a po blotnikach jak to bylo w moim przypadku :cry: szyberdach tez lubi rdzewiec :nieok:
i tradycyjnie miejsca gdzie przymocowana jes przednia kolyska czyli zawias
zajzyj do mojej galerii tam widac co sie stalo!
ten silnik jest nie do zaj...nia! a ciagnie jak pop....olony!
jednym slowem bierz to cacko :ok:
NIE ZAWIEDZIESZ SIE ! 8)
plasko oczkowe 32 w kontakcie z szyba calibry powoduje zamieszanie!

USŁUGI BLACHARSKO LAKIERNICZE
889969661 503499363

megagame
Forumowicz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2006-05-20, 19:27

przez megagame » 2007-07-03, 13:03

nitrox89, nie denerwuj mnie nawet, kase mam ale nie jestem w stanie jej w tym momencie odebrac. wrrrr :(

[ Dodano: 2007-07-03, 13:04 ]
Krychu napisał(a):zwykla Ballade na europe, wyglada na zadbaną i mysle, ze WARTO ją kupic
Auto nie sprzedam byle komu. Oddam go tylko znawcy ten marki i pasjonacie


Hmm, popatrz na silnik :)

Hycel
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007-05-12, 08:41

przez Hycel » 2007-07-03, 19:28

Obrazek

Avatar użytkownika
Świetlisty
Forumowicz
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2006-06-16, 10:13
Lokalizacja: Poznań

przez Świetlisty » 2007-07-03, 19:43

Hycel, obok miejsca w którym było zdjęcie zrobione chodziłem do samochodóki :rotfl:
Powiem tak.... kiedyś chciałem kupić 1 gena, był taki jeden z Poznania, zc1 w gazie... koleś chciał za niego granice 3k... byłem przejechałem się i :blee: latał po dwuch pasach przy 130km/h, masakryczne luzy w kieracie i bardzo zaniedbany.... Gadałem z Hycelem, opowiedziałem mu to... on powiedział że da mi się przejechać swoim abym zobaczył jak to powinno wyglądać :rotfl: I powiem że zbiera się o niebo lepiej, prowadzi się wyśmienicie, odrazu czujesz że nie jedziesz zwykłym dupowozem tylko czymś wyjądkowym :poklony: Bym go zdecydowanie kupił, ale uzbierałem więcej sianka i szukam CyberX :rotfl:
megagame, skąd jesteś jeśli można wiedzieć ?

Avatar użytkownika
Bart
Forumowicz
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2004-04-03, 23:45
Lokalizacja: SRS

przez Bart » 2007-07-04, 01:09

Haro napisał(a):Ale dziwny silnik Hehe pierwszy raz taki widze. Człowiek całe życie sie uczy :rotfl:


Jak sam widzisz nie wiele wiesz a zabierasz głos w każdym poście!
To zwykły gen1 1.5 12V nic nadzwyczajnego.. może jedynie ciekawy stan techniczny? Ale na oko stwierdzić tego nikt nie może!
JDM? Niby po czym tak uważacie? Bo licznik ma pomaranczowe podświetlenie? Każdy gen1 takie ma...
ktoś napisze "Auto na rynek japoński 110 koni" i wszyscy myślą że to prawda. Od kiedy w japonii auta mają kiere po lewej?
To co mój też jest JAPOŃSKI bo ja tak powiem?

Jeśli czujesz że będzie cię stać na wkładanie sporej kasy w auto to kup sobie gen1. Najlepiej ZC1. Mój od pół roku stoi u blacharza i końca roboty nie widać... a miał stać jeden miesiąc.
Jest tak bo całą rzeźbę trzeba wykonywać ręcznie... nie ma reperaturek!

Jak poleci silnik (a na 99% poleci bo nikt takich aut nigdy nie oszczędzał) to trzeba robić za sporą kase... remont? (nie opłacalny u mnie pochłoną 3.5tyś pln i silnik nawet się nie miał czasu dotrzeć jak uszczelka poleciała)

Pytacie czemu jestem tak sceptycznie nastawiony do gen1? Bo przechodze po 8latach kolejny remont blacharki...(nie wnikam jaka fucha została odstawiona poprzednio) a silnik jest już 2.... pierwszy po remoncie i tak się posypał. Częsci nie można kupić... a jak gdzieś są to kosztują majątek. W aucie przez te wszystkie lata zostało systematycznie wymienione wszystko! O kosztach lepiej nie mówić.

Ale fakty są nie podważalne... gen1 jest ładny (tak kwesta gustu zwłaszcza że mnie ed9 sie opatrzył strasznie), robi spore wrażenie na drodze i jest dynamiczny (zap*** jak wściekły) ;)

Poczekam może kolejne pół roku i wreszcie wyjadę pięknie odmalowanym na czarno gen1. A za jakiś czas pomyśle o innym silniku... ;)

P.S.
Jak szukasz auta do jazdy po mieście i taniego w utrzymaniu to zapomnij o gen1. Chyba że chcesz kupić auto na rok a potem puścić do ludzi. W gen1 jest zawsze coś do roboty... zwłaszcza jak lubisz jeździć...

Zero komfortu, brak wspomagania, twarde bijące zawieszenie to tylko kilka z zalet gen1 ;)

Chcesz coś taniego kup 126p.


Co do twojego pytania gen1 nigdy nie miały kata.
CRX gdzieś tam się rozwalił... 2.2TDCI mondek

Hycel
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007-05-12, 08:41

przez Hycel » 2007-07-04, 07:08

Ale bzdury piszesz. Crx 1 gen jest drogi w utrzymaniu? To w jakim stanie jest ta twoja padlina że takie wizje robisz? Co kupiłeś pewnie takie ja kna alegro po 1200 zł i opis wszystko nowe po remoncie tylko wczoraj jak dziadka odwoziłem to wyjebała uszczelka pod głowicą. Zrobiłeś sobie remont w swojej padlinie i wyjebała ci uszczelka zanim się dotarła? TO kto ci to robił że sie rozwaliło? Pewnie jeśli nie pizdowaty mechanik taki jak ten twój pizdowaty blacharz, to sam żeś to skręcał w szopie.Już widzę jak żeś pewnie planował głowicę papierem ściernym na kolanie i dopierdolił ją jak leciało gedorą bez momentów podanych w instrukcji.To jak to się miało nie rozpierdolić? Albo się ma pojęcie o czymś jak się robi albo się tego nie robi i w ogóle nie zabiera do tego.To auto z alegro było od nowości serwisowane i jezdzila nim 1 osoba. Silnik nie bierze oleju i ślicznie chodzi,więc nie [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod] że katowany zarnięty bo nikt nie oszczędzał.To auto było cały czas oszczędzane i nikt nad nim się nie pastwił. Od początku jeżdziło na półsentetyku.Kto ci powiedział że do tego auta nie ma części? A co tam chcesz robić? Klocki i tarcze co jakiś czas i filtr oleju? Co nie ma reperaturek? To chyba mieszkasz na wsi 40 lat za murzynami,bo u mnie nie ma problemu z zakupem progów i reperaturek tylnich nadkoli są też nowe maski. To samo amortyzatory i inne elementy zawieszenia. Ta twoja sraczka miała stać 2 dni a blacharz rzeżbi już pół roku? To masz pizdę nie blacharza. Przjedz do mnie w dwa dni auto masz jak nowe. I ten motyw że 1gen cię zje i będziesz wkładał. Jak kupiłeś gówno to wkładasz. Są modele co nie musisz nic wkładać. Ta porada kup sobie 126p malucha... Ty jesteś zdrowo jebniety że komuś doradzasz malucha do zakupu,co ty porównujesz? Ta twoja wypowiedz podchodzi mi pod jakiegoś biedaka co kupuje używane klocki hamulcowe na wymiane. I jak już to zc-1 [czlonek meski] nie zc-1. Zarznięte gówno nie trzymające seryjnych osiągów i palące litr oleju po każdym wieczornym wypadzie na miasto. Tak jak Świetlisty pisał o tym zc-1 z poznania,igła w [czlonek meski] cała wypierdolona pastą tempo a 130 to trzeba było ją ciągnąć i latała po jezdni, ale zc-1 w opisie 130 koni w praktyce 80 hehe. Brak komfortu i wszytko stuka nie polecam 1gen... Jak się jest biedakiem i nie stać kogoś na łącznik stabilizatora za 17 zł to ta kpotem stuka.Polewam w [czlonek meski] z ciebie. To że ty kupiłeś jakieś gówno i włożyłeś dobry boże ażżżżżżżż 3,5 koła? straszny majątek!! hehe to ma rzutować że każdy 1 gen to kibel i zarżnięte padło. buhahaha łączę się z tobą w bólu. Tyyy czekaj bo teraz doczytałem!!! wada BRAK WSPOMAGANIA?? buhahaa ty jesteś jakimś 40 kg pedałkiem? po co ci w 1 genie wspomaganie? to auto ma bardzo lekki przód i po co ci tam wspomaganie? Ja pierdziele. napisz że nie ma klimy, szyb w prądzie, regulacji el foteli, tempomatu itd. To crx 1 gen, klasyka w czystej formie. Widzę że w ogóle masz gówniane podejcie do tej marki. A twój tok myślowy mnie rozpierdala.

Avatar użytkownika
Bart
Forumowicz
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2004-04-03, 23:45
Lokalizacja: SRS

przez Bart » 2007-07-04, 10:38

"boże ażżżżżżżż 3,5 koła? straszny majątek!!" Jak dla ciebie to nic to oddaj swoje piękkne auto za free... Bo ja wywaliłem tą kase w błoto! Przecież za 3.5koła nie kupisz nawet TV.

Jeśli napisałbyś to wszystko normalnym językiem to znaczyło by że jest wszystko ok.
Widze że unosisz się jak jakiś handlarz z pod granicy jak ktoś komentuje jego towar.

Jak dla mnie pokazałeś że jesteś frajer.

Jak byś umiał czytać to zrozumiałbyś że 8lat temu nawet gen1 kosztował w polsce 10tyśpln i był to wyjątkowy samochód. Ale ty tego niewiesz bo od roku siedzisz w HONDACH i zgrywasz kolejnego cwaniaka, zresztą jakich na tym forum jest juz coraz więcej.

Nie wiesz że hondy są podatne na korozje? A co ty wiesz? Że zc1 jest do dupy? ty sam jesteś do dupy!

Wszyscy mają super crxy w super stanie... co nie znasz przypadków z tego forum jak jeden 2sprzedał zajechane auto? To ty nic nie wiesz! A napewno nie znasz sie na 1st gen. Moze z twoimi 13" kołami kręci się lekko! Mój zc1 palił takie 13" na 2biegu.

200km/h na 13" kołach? pewnie z profilem 45...


Jak już wcześniej napisałem nie znam stanu faktycznego twojego auta i szczerze mało mnie on interesuje! Mówie o tym w jakim stanie są przewaznie auta z allegro!

Po co się unosisz jak drechu w lanosie?

Dla ciebie kupno auta i władowanie po roku 2kpln za malowanie a potem 3.5 za silnik i kolejne 2kpln za nowy silnik to mało? Stary dziś bym miał za to cifa VTI!


To że po gen1 szukałem auta wygodnego to coś złego? Nie każdy do końca życia będzie jeździł starym gen1!


Kolego z wysoce cywilizowanego świata to prosze podaj mi namiar gdzie mozna kupić te częsci?! I w jakiej kasie! To moze przyczynisz się do odrodzenia mojego gen1

JAk masz na myśli ASO to dzięki bo np przednie postojówki kosztują 300plnsztuka!
CRX gdzieś tam się rozwalił... 2.2TDCI mondek

Avatar użytkownika
mate
Forumowicz
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2007-03-25, 23:11
Lokalizacja: Gorlice

przez mate » 2007-07-04, 12:09

Tak to czytam i czytam i doszedlem do wniosku ze tez by mi sie przydalo info wraz z cenami o tych reperturkach nadkoli i prgow a jeszcze bardziej o elementach zaiweszenia of course wraz z cenami. Np sworzenie wahacza przedniego gdzie kupic/ cena ? Czekam na wiesci... Pozdrawiam...

Avatar użytkownika
mariusz123
Forumowicz
 
Posty: 1345
Dołączył(a): 2005-05-30, 20:31
Lokalizacja: Szczerbice(Rybnik)

przez mariusz123 » 2007-07-05, 18:02

silnik to rarytas, jak nie bylo bardzo bite to dla milosnika 1gen na poczatek to brac i nie kombinowac,oczywiscie mysle tu o braku wad ukrytych :cry: ,jak bym mial kase to bym ja jechal zobaczyc,,,podoba mi sie 1gen a ten nawet fajnie wyglada,,PS.co to za rejestracja???KXA?????to stara katowicka???o co biega???

Avatar użytkownika
marcin_crx
Forumowicz
 
Posty: 1788
Dołączył(a): 2006-01-09, 13:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: CRX Ballade ZC1

przez marcin_crx » 2007-07-05, 18:18

ja powiem krótko - miałem 1st gena, zc1, wspaniałe auto. Pełen lans, auto kultowe. Silnik ZC1 miód, malina - normlanie ekspollatowany zrobi grube km :)
Honda - zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie :D

live to ride - ride to live

www.nrg.gorzow.prv.pl

Avatar użytkownika
Bart
Forumowicz
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2004-04-03, 23:45
Lokalizacja: SRS

przez Bart » 2007-07-05, 19:08

Cen częsci dalej nie znam!

Kiedy malowałeś to auto? Nie przerejestrowane?
Z tego co wiem to 12V ballade listwy miały czarne i zderzaki też... całe panele poniżej listwy też były czarne bądź szare... dopiero ballade z silnikiem ZC1 był cały w jednym kolorze, ale ona miała juz inny środek.

forum/album_pic.php?pic_id=7309
CRX gdzieś tam się rozwalił... 2.2TDCI mondek

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 46   •   Strona 2 z 4   •   1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Teraz jest 2024-04-20, 04:08