Strona 1 z 1

Uciekające paliwo

PostNapisane: 2009-02-08, 11:34
przez Robert
Ucieka mi paliwo z rurki wychodzącej z lewej przedniej części baku, potem rurka idzie gdzieś do góry (nie mogę znaleźć jej na schematach)... Czy ktoś z Was może już to przerabiał? Czy dużo zabawy jest z wymianą? I teraz najważniejsze: gdzie ja mam to kupić??

PostNapisane: 2009-02-08, 12:13
przez marcix36
Ja mialem i obcialem rurke tam gdzie ciekla,wcisnalem wezyk na 1-na i 2-ga czesc, scisnalem opaskami i jest ok .Pewnie zaraz ktoś wyskoczy z tekstem,że zrobiłem to jak debil,ale jeżdzę tak już od trzech lat bezproblemowo

PostNapisane: 2009-02-08, 16:37
przez Swistak
Kupujesz węża gumowego o odpowiedniej średnicy z metra tylko powiedz w motoryzacyjnym ze tym ma paliwo plynac dosc dlugo to dadza Ci takiego zbrojonego grubego do tego 2 opaski takie i jazda. U siebie tak zrobiłem wszystkie przewody co wychodza od baku do srodka budy bo stare przerdzewiały. Lub możesz się bawić w doginanie mosiężnych rurek a potem ich łączenie jakoś.

PostNapisane: 2009-02-08, 19:41
przez Robert
a nie wiecie czy da rade taka rurkę kopić w aso? i ile morze kosztować?

PostNapisane: 2009-02-08, 22:44
przez Junior
napewno da rade a cene to ci tam powiedzą a idź domotoryzacyjnegomoze dopasujesz prrzytniesz z jakies innego auta ?

PostNapisane: 2009-02-09, 18:32
przez atom1
rob tak jak reszta pisze.. na wezyk i juz, zalezy gdzie cieknie i czy jest dostep zeby to zalozyc, rurka idzie do gory auta i leci potem lewa strona progu pod dywanikiem potem skreca w prawo i mniej wiecej na srodku sciany grodzowej wchodzi do komory..takze odpusc sobie bo wymienic ja na nowa czy tam uzywana (chinczyk napewno by mial) to wiecej zachodu bo pol auta w srodku trzeba rozebrac zeby wymienic


pozatym nie wiem ktora rurka czy powrot czy dojscie paliwa

PostNapisane: 2009-02-09, 19:07
przez Robert
na 90% powrót.ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnego schematu z tymi rurkami. no ale chyba faktycznie zastosuje patent z gumowym wężykiem.

dobra znalazłem schemat jest to ta rurka .

[ Dodano: 2009-02-10, 14:01 ]
pomyłka obejrzałem ta rurkę dokładnie. to nie jest ta co zaznaczyłem to jest rurka idąca od baku tylko w tym miejscu się ukazuje i w tym miejscu jest pęknięta.