Jestem w kropce. Pomocy

Posty: 5   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
DonBanano
Forumowicz
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2014-07-28, 12:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Kwidzyn
Samochód: Del Sol 96 d16z6

Jestem w kropce. Pomocy

przez DonBanano » 2015-03-31, 19:29

Witam.
Jestem załamany.
Rok temu kupiłem del solke. Jest to autko o którym marzyłem od zawsze. Udało mi się ją kupić od małżeństwa które miało ją ponad 5 lat a wcześniej ją sprowadzili z Niemiec (jest wpisane w kartę pojazdu). Nie była idealna więc przez rok stopniowo coś z nią dłubałem. Na pierwszy ogień poszła chłodnica bo tamta już była na wykończeniu, następnie dokupiłem drugi komplet alufelg, następnie wsadziłem komplet poulirytanów na tył bo cukierki były już wychulane, później zawiozłem ją do blacharza (no właśnie bardziej znał się na blacharce niż malowaniu bo wpadłem do niego w środku roboty zobaczyć jak mu idzie i było robione na prawdę porządnie spawanie-szlifowanie,spawanie-szlifowanie chyba w ogóle kitu nie użył niestety dobrał ciemniejszy kolor i widać różnice), później wymieniłem pompę wspomagania, dokupiłem maskę laminatową , zrobiłem przelot z końcowym tłumikiem basowym no i pewnie parę innych pierdół których nie mogę sobie przypomnieć teraz na szybkości.
Niestety sytuacja zmusza mnie do sprzedania jej i kupienia większego auta. Więc zacząłem się jej przyglądać i zauważyłem że brzydko wygląda ta różnica lakieru między starym a nowym lakierem (decyzje już podjąłem o lakierowaniu u lakiernika który się tym zajmuje profesjonalnie więc to zrobię . No i druga ważniejsza sprawa po załączeniu się vteca puszczała dymek... stwierdziłem że wleje tam Moto Doktora żeby się tego pozbyć... Niestety dym teraz wydaje się być gęstszy niż wcześniej. I jestem załamany nie wiem co zrobić. Nie chce komuś sprzedawać auta z czymś takim bo i głupio i za dużo bym stracił a nie mam za bardzo kasy żeby robić generalny remont silnika. Pracuje w hurtowni motoryzacyjnej jako kierowca i gadałem z mechanikami część twierdzi że wymiana samych gumek na zaworach nie wystarczy.
Co mi podpowiecie co powinienem zrobić? :(

Avatar użytkownika
KraWik
Forumowicz
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2010-10-21, 22:55
Lokalizacja: Łódź
Samochód: ed9 ee4

Re: Jestem w kropce. Pomocy

przez KraWik » 2015-03-31, 20:08

motodoktor przed sprzedaza - klasyk rodem z Poldonu.... :nieok:

mozesz sprobowac zlac stary olej z domieszka tego gowna, zalac ten, ktory byl wczesniej (polsyntetyk zapewne)

pojezdzij troche moze sie sprawa ustabilizuje.

Przy okazji zmierz pobor oleju przy normalnej jezdzie (troche mulenia w ruchu drogowym , troche dynamiczniej) i napisz to w ogloszeniu.

Moze nie bierze jakis mega ilosci a dymek jest tylko na vtecu


Zreszta jak auto jest ogarniete to ktos moze po prostu to wezmie i przeswapuje sobie slupek.

Avatar użytkownika
atom1
Moderator
 
Posty: 9531
Dołączył(a): 2005-12-07, 19:09
Lokalizacja: z Podlasia

Re: Jestem w kropce. Pomocy

przez atom1 » 2015-03-31, 23:05

nic panie nie zrobisz z siepa sie lalki nie ukreci, trzeba bylo w polowie roboty zrezygnowac i wyzlomowac albo sprzedac za 2000... teraz albo inwestujesz i masz jakakolwiek szanse sprzedac alb nie inwestujesz i gnije pod plotem....albo inwestujesz i jezdzisz dalej :D
http://demotywatory.pl/6670/MODERATORZY
moj feedback http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=30&t=19664&p=203599&hilit=atom1#p203599
Mój warsztat: http://www.atomoto.eu

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Jestem w kropce. Pomocy

przez Vincent » 2015-04-01, 00:27

Tak już jest . Albo wkładasz kasę i robisz porządnie wtedy CRX ma wartość , albo trochę i tyle jest wart. Ale to też dotyczy innych aut . Teraz jest pełno takich co gość dbał bo żarówkę i klocki wymienił . Żartuję bo przeglądam takie g.....a , że ręce opadają i muszę słuchać historii auta . Dbałem , wymieniałem itp a fura nadaje się do gruntownego remontu za 12 k , masakra

Avatar użytkownika
DonBanano
Forumowicz
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2014-07-28, 12:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Kwidzyn
Samochód: Del Sol 96 d16z6

Re: Jestem w kropce. Pomocy

przez DonBanano » 2015-04-04, 22:26

Wymieniłem olej i filtr. Jest lepiej :) Ten motodoktor to był krok desperacji :P

Posty: 5   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Teraz jest 2024-03-29, 16:50