del sol - za i przeciw, pytanie do użytkowników

Posty: 3   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
chmiel90
Forumowicz
 
Posty: 269
Dołączył(a): 2009-11-15, 21:01
Lokalizacja: z kątowni

del sol - za i przeciw, pytanie do użytkowników

przez chmiel90 » 2015-06-14, 23:21

Witam, przymierzam sie do zakupu crx IIIgen del sol lub jak kto woli civic del sol, wiem że auto ogolnie jest na bazie civica Vgen ale slyszalem ze sa problemy z przeciekaniem dachu i szyb drzwi, auta zamierzam używać nie tylko w ciepłe słoneczne dni, ogólnie nie zależy mi na cabrio lecz na samym aucie, będe szukał raczej czegoś z lat 97-98 najlepiej w wersji motegi, widze że ogólnie del sole stoja taniej niż civic i ze zwględu na swoją sezonowość można trafić za nie duże pieniądze ładnie utrzymaną sztuke. Zwracam się z prośbą do użytkowników del soli, na co zwracac uwagę przy ew zakupie i na co miał bym się przygotowac jezeli kupiłbym juz to auto.
Keep it clean Keep it JDM

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

Re: del sol - za i przeciw, pytanie do użytkowników

przez polkar » 2015-06-15, 09:37

Uszczeli dachuu mogą cieknac, ale to w zasadzie kazdym kabriolecie może tak byc. sam osobiscie mam auto, i przy wiekszych ulewach sączy mi sie tylko kilka kropel. Brat ma tez takie auto i w zasadzie sie nic nie sączy. Uwazac trzeba standardowo na to co w innych Hondach czyli tylne nadkola.
HOTMOT.pl

hajer
Forumowicz
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2015-08-05, 19:58
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Alfa Romeo 166 2.0TB

Re: del sol - za i przeciw, pytanie do użytkowników

przez hajer » 2015-08-05, 20:48

odświeżam i dodam od siebie że niestety jest to problem- kwestia uszczelek. U mnie niestety się woda dostaje

Posty: 3   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Teraz jest 2024-04-16, 08:14