Strona 1 z 1

malowanie wycieraczek ( co i jak?)

PostNapisane: 2008-08-23, 18:04
przez hawo
z wycieraczek i ich ramion ze starosci zlazł po cześci lakier i nie wyglada to za dobrze,

czym to potraktowac i czym polakierowac? zwykly spray wystarczy?
dzieki za rady i sugestie ;)

pozdro

malowanie wycieraczek ( co i jak?)

PostNapisane: 2008-08-23, 18:26
przez esiop
:D Witam Powiem ze jest to sprawa tylko na jakis czas, malowanie sprayem czy czymś innym :)Sam tak malowałem ,na początku super ale potem ,schodzi jak skóra po opalaniu,i szlifowanie papierem gruboziarnistym (80-120)żeby lakier miał sie czego trzymac nic niedało,nic ciekawego pomyśl o malowaniu proszkowym troche wiecej kosztuje a efekt nie poruwnywalnie większy i co najważniejsze trwalszy. :)

PostNapisane: 2008-08-23, 19:58
przez hawo
a to luz bo bede dawał za 2 tygodnie felgi do malowania proszkowego wiec od razu pojda wycieraczki ;)

dzienks za info

Re: malowanie wycieraczek ( co i jak?)

PostNapisane: 2008-08-24, 09:31
przez mastacrx
esiop napisał(a)::D Witam Powiem ze jest to sprawa tylko na jakis czas, malowanie sprayem czy czymś innym :)Sam tak malowałem ,na początku super ale potem ,schodzi jak skóra po opalaniu,i szlifowanie papierem gruboziarnistym (80-120)żeby lakier miał sie czego trzymac nic niedało,nic ciekawego pomyśl o malowaniu proszkowym troche wiecej kosztuje a efekt nie poruwnywalnie większy i co najważniejsze trwalszy. :)


ja 2 razy przeprowadziłem taki zabieg i rzeczywiście krótkotrwały efekt :nieok:

PostNapisane: 2008-08-24, 17:06
przez atom1
no to chyba nogami to robiliscie, ja zdarlem stary lakier papierem 80, a potem nalozylem 2 warstwy takiego srodka w spraju : boll lakier strukturalny, taki fajny chropowaty jak pokrywa zaworow, w starej trzymal rok, w tej juz poltora i nie widac zeby mial chec zlazic

PostNapisane: 2008-08-24, 17:42
przez hawo

PostNapisane: 2008-08-24, 18:17
przez dymek1988
a VHT 8)

PostNapisane: 2008-08-24, 20:32
przez esiop
atom1 napisał(a):w starej trzymal rok
:szok: A fajnie by bylo jak by lakier bez ciągłego malowania wytrzymał 15 lat jak to robi fabryka a nie rok ,frustrujące co roku robic to samo,żenada.Proszkowe z piaskowaniem i nic więcej 8)

PostNapisane: 2008-08-25, 22:23
przez atom1
hawo, dokladnie ten preparat

esiop, ja nie napisalem ze po roku sie wysypal, tylko ze byl identyczny jak po malowaniu, takze mysle ze potrzymie sporo,

ty sobie wypiaskuj crx i zrob ocynk i zaproszkuj- jak lubisz wydawac kase na [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod]

PostNapisane: 2008-08-26, 08:04
przez esiop
atom1 napisał(a):ty sobie wypiaskuj crx i zrob ocynk i zaproszkuj- jak lubisz wydawac kase na [lubiezne posuwanie dupa w tyl i przod]
nie obraż sie tylko ,prrrosze, :( :cry: kolego z podlesia,niewiedziałem ze ci dopiekłem.