Strona 1 z 1

Dach stuka... pierdzi...

PostNapisane: 2009-05-28, 13:56
przez Ketiw
Drodzy koledzy i koleżanki po zakupie sola zabrałem sie za zrobienie nieszczesnego daszku (stukanie) przetrzepałem wszystki tematy, instrukcje everything... nakradłem tyle tych tulejek z praktikera, tesco, castoramy, nomi, obi etc. ale zadne nie pasowały :cry: wchodzac do tematu pirula postanowiłem rozebrać cały tylny boczek i pobawić sie z tymi zamkami, niestety mam jakies dwie lewe rece i tego nie zrobiłem, chociaz miałem wszystko gołe i wystarczyło tylko to odkrecic ale ja nie wiedziałem jak :blee: mam do kogoś prośbe (kto ma dobre serce :cry: ) mogę nawet przyjechać do kogoś do krakowa czy coś dać na flaszke ale zeby mi pomogł zrobić ten trzaskający daszek :nieok: a moze ktoś sie wybiera Del Solem na Sumers Car Party i ma ten daszek zrobiony tymi tulejkami badz tak jak Pirul sobie go rozebrał i to zrobil :cry: ? Moge zaprosić pozniej na obiad albo na grilla (flaszke?) :rotfl2: jestem zdesperowany :( mojej solce nic nie dolega tylko ten dach :(
pozdrawiam całą forumową rodzine :poklony:

PostNapisane: 2009-05-29, 10:53
przez kasia
próbowałeś z podkładkami na tylnych zamkach ? było na forum poszukaj !!!! nawet są tam zdjęcia jak to zrobić !!!!

[ Dodano: 2009-05-29, 10:58 ]
tu masz wszystko forum/viewtopic.php?t=23622

PostNapisane: 2009-05-29, 12:05
przez ender2501
Ketiw, moge ci to kiedyś zrobić jak będzie ci się chciało dokulać do tychów. To naprawdę jest prosta sprawa z tymi podkładkami.

PostNapisane: 2009-05-29, 13:12
przez Ketiw
kasia napisał(a):próbowałeś z podkładkami na tylnych zamkach ? było na forum poszukaj !!!! nawet są tam zdjęcia jak to zrobić !!!!

[ Dodano: 2009-05-29, 10:58 ]
tu masz wszystko forum/viewtopic.php?t=23622

przecież mówiłem ze przeczytałem KAŻDY temat na tym forum dotyczacy dachu, a wzorowałem sie własnie na temacie pirula wiec nie krzycz :cry:


@ender2501
tylko mi powiedz kiedy to sie zjawie z kilkoma piwami za pomoc :ok:

PostNapisane: 2009-05-29, 13:58
przez ender2501
zasadniczo każdy roboczy dzień tygodnia pomiędzy godz. 16 a 17,
bo o 16 z roboty wychodzę

PostNapisane: 2009-05-29, 14:43
przez sebas
u mnie dach pierdział trochę tylko na dziurach w zimę gdy uszczelki robiły się twardsze, zrobiłem mod z podkładkami i było sporo ciszej, teraz jeszcze dołożyłem tylne rozpórki dół i góra rozparta na maxa i jest jeszcze sporo ciszej, niedługo mam zamiar zrobić harness bar i wtedy powinno być całkiem super

PostNapisane: 2009-06-15, 10:49
przez Ketiw
ender2501 napisał(a):zasadniczo każdy roboczy dzień tygodnia pomiędzy godz. 16 a 17,
bo o 16 z roboty wychodzę

po kilku(nastu) probach finalnie dach przestał trzaskac :ok: 3 (!) podkładaki na jedną strone weszły a i tak raczki jeszcze lekko chodza :rotfl: ogolnie dzieki, oczywiscie leci pomogł a przy nastepnym comiesiecznym zlocie poleca piwka albo czekolady co tam wolisz :razz: