Spasowanie zderzaka przedniego (ED9)

Posty: 3   •   Strona 1 z 1
Avatar użytkownika
EvilGucio
Forumowicz
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2010-01-09, 21:11
Lokalizacja: Racibórz (Śląsk)
Samochód: CRX ED9 '90

Spasowanie zderzaka przedniego (ED9)

przez EvilGucio » 2018-08-20, 21:49

Cześć, przy wciąganiu mojego Reksa na lawete hak zahaczył o jeden z poprzecznych prętów najazdu i wyrwał zderzak z lewej strony. Po zdemontowaniu i oględzinach nic się nie połamało, poprawiłem jedynie plastikowy ślizg z lewej strony (zaraz pod błotnikiem) wszystko inne wyglada dobrze. Niestety po przykręceniu na gotowo szpara z przodu jest taka, że wsunę palce miedzy zderzak a lampę. Co jeszcze ewentualnie moglo się skrzywić? Próbować robić coś z blacha która przykręca się do pasa przedniego? Jutro podrzucę zdjęcia jak to dokładnie wyglada, pozdrawiam!
<3 CRX

Avatar użytkownika
Masny
Forumowicz
 
Posty: 925
Dołączył(a): 2015-01-05, 16:32
Lokalizacja: CTR
Samochód: CRX 91'

Re: Spasowanie zderzaka przedniego (ED9)

przez Masny » 2018-08-20, 22:12

Zderzak mógł się wysunąć z blaszki zwanej przednią belką; To jest główna przyczyna szpary pod lampami. Dodatkowo sama ta belka pewnie się wygięła, bo zrobiona jest ona z gównostali, która się odgina od wszystkiego. Możesz ją naprostować kombinerkami : D

Avatar użytkownika
EvilGucio
Forumowicz
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2010-01-09, 21:11
Lokalizacja: Racibórz (Śląsk)
Samochód: CRX ED9 '90

Re: Spasowanie zderzaka przedniego (ED9)

przez EvilGucio » 2018-09-02, 19:34

Masny napisał(a):Zderzak mógł się wysunąć z blaszki zwanej przednią belką; To jest główna przyczyna szpary pod lampami. Dodatkowo sama ta belka pewnie się wygięła, bo zrobiona jest ona z gównostali, która się odgina od wszystkiego. Możesz ją naprostować kombinerkami : D


Sorry za późną odpowiedź ale dzięki, popukałem, poklepałem w co się dało i w końcu siadło tak jak ma siedzieć :rotfl:
<3 CRX

Posty: 3   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Teraz jest 2024-03-28, 19:39