Progi Del Sol

Posty: 3   •   Strona 1 z 1
kondisz
Forumowicz
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2010-10-20, 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Progi Del Sol

przez kondisz » 2018-10-26, 13:12

Witam Was :)

Zebrało się w mojej solniczce na wymianę progów, niestety plastikowe dokładki bardzo sprawnie dbały o zbieranie się syfu i dożywianie rudzielca :(...

Jakby nie było, udało mi się zakupić poszycie progów (górne części, a myslałem, że są w komplecie)... Problemem jest znalezienie dolnej części progów. Czy ktoś z was ma jakiś namiar, lub jest w stanie doradzić w jaki sposób dorwać dolną część progów na lewą i prawą stronę?

Już dziś przez głowę przeszła mi myśl, czy nie rozmawiać z blacharzem, żeby improwizował i sam dorabiał w jakiś sposób te elementy... nie ukrywam, że wolałbym je zakupić, bo fachu tej osoby za bardzo nie znam, ale wydaje się być doświadczoną osobą :)

Każda pomoc jest dla mnie w tej chwili istotna, bo samochód wjechał już do blacharza, a ja po prostu dałem dupy przy zakupie i nie dopytałem o to :/

Z góry dzięki za wszelką pomoc!
Pozdrawiam
Kondrat

Avatar użytkownika
joker39939
Forumowicz
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2012-02-05, 09:19

Re: Progi Del Sol

przez joker39939 » 2018-10-26, 15:06

https://jarusnet.pl/reperaturka-progu-l-crx-del-sol
https://jarusnet.pl/reperaturka-progu-p-crx-del-sol

Tutaj masz komplet. Chociaż mnie blacharz dorabiał z lepszego materiału.

kondisz
Forumowicz
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2010-10-20, 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Re: Progi Del Sol

przez kondisz » 2018-10-26, 15:56

Dzięki!
No właśnie te chciałem kupić na samym początku i zaczałem szukać na allegro i dałem ciała....

No nic, blacharz dzwonił mnie poinformować o tym fakcie, że kupiłem samo poszycie, ale wiedzą co i jak etc. A jak się da to i sami dorobią :)
Troche się boję, ale w końcu to ich fach ;)
Pozdrawiam
Kondrat

Posty: 3   •   Strona 1 z 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-03-28, 14:29