nasze aukcje ... ?
Luźno o wszystkim... Tematy w ktorych nikt sie nie odezwal od 30 dni, sa automatycznie usuwane.

Posty: 33   •   Strona 3 z 3   •   1, 2, 3

czy jestes za utworzeniem tematu z naszymi aukcjami?

Ankieta wygasła 2008-05-18, 15:23
tak
28
68%
nie
13
32%
 
Liczba głosów : 41
Avatar użytkownika
mastacrx
Forumowicz
 
Posty: 1395
Dołączył(a): 2004-11-28, 17:01
Lokalizacja: okolice Wrocławia

przez mastacrx » 2008-05-16, 13:54

Iron man napisał(a):Ktoś wchodzi w sprzedam i patrzy sobie tematy ogłoszeń. Tak dużo prędzej coś znajdzie, aniżeli wertując każdy post w jednym temacie


i to właśnie jest najlepsze rozwiązanie, od dłuższego czasu dział "sprzedam" funkcjonuje i niech tak zostanie, chcesz coś kupić, wchodzisz w "sprzedam'' i wertujesz ogłoszenia, proste i wygodne
HONDA odeszła...czas na niemiecką technologię- AUDI.

Avatar użytkownika
Krzyh00
Forumowicz
 
Posty: 3115
Dołączył(a): 2007-02-18, 15:17
Lokalizacja: Koszalin

przez Krzyh00 » 2008-05-16, 14:35

tylko ze wychodzicie z blednego załozenia ze zeby cos kupic trzeba tego szukac. bzdura jest ze dział sprzedazy jest czytelny bo co drugi temat ma tytuł "pare gratów do ed9".

nonsensem jest rowniez mowienie ze trzeba przeszukiwac cały wielki temat z linkami do aukcji, bo aukcje trwaja gora kilka, kilkanascie dni wiec po co grzebac w zakonczonych aukcjach? a nawet gdyby ktos koniecznie chcial cos znalesc w tym temacie to wyszukiwarka tak samo znajdzie słowa kluczowe, bo pomysl polega na tym zeby nie wrzucac same linki ale dawac opis co sie sprzedaje. to bylby temat nie dla kogos kto czegos namietnie poszukuje tylko dla tych co wejda, zobacza "o, fajne, zalicytuje sobie bo mi sie przyda" i tyle. czesto kupujemy cos czego normalnie bysmy nie kupili ale na przyklad na licytacji jest wyjatkowo niska cena no to klik. na tym to polega system aukcyjny, kazdy chce jak najdrozej sprzedac i jak najtaniej kupic i system jest bardziej sprawiedliwy bo kupuje ten kto placi najwiecej czyli ten komu najbardziej zalezy a nie ten kto siedzi cale dnie na forum, a pozniej i tak wały leca bo on napisze ze zarezerwuje a inny napisze na priv ze daje wiecej.

zreszta skoro komus sie ten temat nie podoba to przeciez nie musi do niego wchodzic, tak jak na przyklad mi sie nie chce czytac wierszykow w jednym z tematow na forum to tego nie robie ale nie zabronie nikomu pisac, jeden temat nie zrobi na pewno wiekszego burdelu niz 20 beznadziejnych tematow w towarzyskich a przynajmniej sie do czegos przyda ;)

Avatar użytkownika
Iron man
Moderator
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2004-03-22, 13:37
Lokalizacja: Olsztyn / Siedlce

przez Iron man » 2008-05-16, 23:50

qrwa jeszcze powiedziałem że jestem na nie, a teraz kliknąłem przez pomyłkę na tak. Także mój głos się nie liczy :rotfl2: LOL idę spać
:O

  Poprzednia strona
Posty: 33   •   Strona 3 z 3   •   1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Teraz jest 2024-03-28, 16:37