Kalendarz 2015 propozycje zdjęc
Luźno o wszystkim... Tematy w ktorych nikt sie nie odezwal od 30 dni, sa automatycznie usuwane.

Posty: 69   •   Strona 5 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5
Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Kalendarz 2015 propozycje zdjęc

przez bar_oo » 2014-12-12, 18:28

to głosowań żadnych już nigdy nie planujecie ???moglibyście z 20 najfajniejszych wytypować i dać ludziom do decyzji choć trochę
...B16A1 zamknięte w EE8... FOG LIGHTS+GATHERS 1.8 DIN+WIND DEFLECTORS+MAP LIGHT+ARMREST+MUD FLAPS+REMUS+PERSONAL BOX+MIRROR'S COVERS+HEADLIGHT WASHER+BUMPER POLE

Avatar użytkownika
orzech007
Forumowicz
 
Posty: 640
Dołączył(a): 2011-05-06, 23:17
Lokalizacja: Warmia Mazury
Samochód: CRX EE8

Re: Kalendarz 2015 propozycje zdjęc

przez orzech007 » 2014-12-12, 22:19

Ten kalendarz to jakieś jaja sa.Od kiedy 2 ludzi czyt. adminow na forum decyduje za wiekszosc?To My go kupujemy i My wszyscy wybieramy zdjęcia.Kalendarz mozna zamawiać jeszcze 7 dni a dalej nie wiadomo za co placimy a cennik juz gotowy.Zadanie Wasze w kalendarzu ma polegac tylko na oddaniu glosu i zliczeniu nich.Doliczcie jakies plny do tego zamówienia to moze wkoncu jakis webmaster ogarnie to forum bo jest tragedia a Pan admin 2 miesiac robi tapatalka a malo mnie obchodzi ze nie ma czasu.Jak sie nie ma czasu to sie nie podejmuj update tylko zrzuta forumowa i jedziemy z tematem ktos to ogarnie.Forum mialo byc szybkie a poki co jest lipa lipa.Np c4g forum proste i szybkie nie jak tak tutaj.Na telefonie z tego forum nie da sie korzystac a poprzednie forum dzialalo elegancko nawet bez tapatalk.Wynik szukajki w google po kliknieciu w odnośnik przekierowuje na stare forum które nie istnieje
Części EE8/EE9

Avatar użytkownika
Berbo
Forumowicz
 
Posty: 2013
Dołączył(a): 2008-07-16, 20:18
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Cyber ED9

Re: Kalendarz 2015 propozycje zdjęc

przez Berbo » 2014-12-13, 01:25

orzech007 rozumiem Cie i nawet z niektórymi elementami się zgadzam, ale postaraj się zrozumieć dwie strony ( tą drugą nie swoją).
Ten temat dotyczy kalendarza nie forum, jak coś Ci nie pasuje co do forum to jest temat - napisz tam, ewentualnie załóż nowy :szok: .

Napisze Ci swoje zdanie, Ty mozesz mieć swoje, ale będę wdzięczny jak przeczytasz moje :D .

orzech007 napisał(a):Ten kalendarz to jakieś jaja sa.Od kiedy 2 ludzi czyt. adminow na forum decyduje za wiekszosc?To My go kupujemy i My wszyscy wybieramy zdjęcia

Też zastanawiałem się kiedyś nad tym i doszedłem do wniosku, że jednak obecne rozwiązanie jest dobre. Kalendarz trzyma jakiś poziom ( nie poziom dna), a nie zawsze głos większości - demokracji jest dobry. Czasem trzeba podjąć decyzje, czasem niewygodne. Wyobraź sobie, ze na forum jest x forumowiczów z jakiejś miejscowości i np ja z innej. Ja wrzucam swoje foto, super ekstra zajebiste i ktoś od niech swoje, ale [czlonek meski] jak barszcz. Oni głosują na swojego ziomka, na znany im projekt i co? W kalendarzu ląduje zdjęcie kupa :dupa: i obecne rozwiązanie jest ok. Tak uważam.

orzech007 napisał(a):To My go kupujemy i My wszyscy wybieramy zdjęcia

Nikt Ci nie karze kupować tego kalendarza ;) . Możesz sobie spokojnie np sam zrobić własny projekt własnego kalendarza i git. :ok:

orzech007 napisał(a):Kalendarz mozna zamawiać jeszcze 7 dni a dalej nie wiadomo za co placimy a cennik juz gotowy.

tu się z Tobą zgodzę. Chce kupić kalendarz, ale kurde nie wiem dokładnie jakie tam będą foty. Jednak fajnie byłoby pokazać wybrane zdjęcia, żeby wiadomo było co się kupuje. Tu uważam, zę powinna być wyjaśniona taka postawa bo jednak słabo to wygląda.

orzech007 napisał(a):Doliczcie jakies plny do tego zamówienia to moze wkoncu jakis webmaster ogarnie to forum bo jest tragedia

Czemu chcąc kalendarz mam płacić jeszcze hajs na coś innego? Nie chce tak. Kasa jest na konkretną sprawę. Zgodzę się jednak, że ciągle forum nie jest przejrzyste i nie zachęca do korzystania :cry: . Dużo zostało i tak już poprawione, ale to jeszcze nie to co mnie przekonuje.

orzech007 napisał(a):Jak sie nie ma czasu to sie nie podejmuj update

Już było tłumaczone ze było to konieczne. Sam bardzo tęsknie za starym forum no, ale cóż. To forum z tego co się orientuje należy do Malcolma i tyle. Jak zechce to je skasuje i koniec. Wiec warto też uszanowac jego czas, nawet jak ma go mało bo robi coś czego de facto nie musi. Jak sam masz umiejętności czy pomysł na forum to.... załóż swoje :D jak bedzie ok, to ludzie tez się znajdą i mogą Ci płacić itp. Czyli zasada, jak coś ci nie passuje to zrób to sam, jak nie umiesz to nie pchaj się na afisz jak nie potrafisz :P .

orzech007 napisał(a):Na telefonie z tego forum nie da sie korzystac

To prawda. Zgadzam się, a upgrade forum miało być bo forum miało być nowoczesne itp, a nie jest :nieok:

orzech007 napisał(a):Wynik szukajki w google po kliknieciu w odnośnik przekierowuje na stare forum które nie istnieje

Racja, klikam w coś co mnie interesuje i jest na starym forum i nie mogę tego odczytać dupa :dupa: to powinno być poprawione.

Reasumując nie przesadzaj co do kalendarza, trzeba było zrobić jakieś fajne foty auta tak jak Mrenias i byłoby ok - no chyba ze Twoje foty się załapały :) . Co do forum zgadzam sie, ale to nie jest temat o tym. Zgadzam sie z Tobą, nawet uważam, że z naszym zdaniem co do forum nikt się nie liczy . A szkoda.
EE8 https://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=70671
ED9 https://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=37274
http://empireracing.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=254&p=1440&hilit=berbo#p1440

Avatar użytkownika
sebas
Moderator
 
Posty: 7842
Dołączył(a): 2009-01-11, 23:53
Lokalizacja: Kielce

Re: Kalendarz 2015 propozycje zdjęc

przez sebas » 2014-12-14, 02:26

Pomagałem przy ogarnięciu kalendarzy 2013 i 2014 a w zasadzie ja zbierałem fotki i robiłem projekt. Właśnie przez takie posty jak wyżej (orzecha) stwierdziłem że w tym roku po prostu mam to głęboko w poważaniu. Bo nie dość że człowiek marnuje swój prywatny czas (którego akurat ja mam bardzo mało), zarywa nocki żeby coś dla Was zrobić to potem czyta tylko pretensje i mu się wszystkiego odechciewa :P W dodatku ja z tego nie widziałem nawet złotówki. Po prostu chciałem żeby kalendarz był na poziomie innych for/klubów. Podpisuję się pod wypowiedzią Berbo czemu fotki są tak wybierane a nie inaczej.

Co do forum to obecne też mi się nie podoba i wolałem stare (przez to teraz tak rzadko tu zaglądam bo straciłem zapał) ale Malcolm też nic z tego nie ma i trzeba mu podziękować że w ogóle chciał forum ratować bo mógł to olać i umarło by śmiercią naturalną. Jak ktoś ma jakieś ale i wie jak pomóc/potrafi udoskonalić działanie to przecież może się zgłosić do Malcolma lub Polkara i zaproponować pomoc a nie tylko pisać gorzkie żale. Nikt Was tu nie trzyma - nie podoba się to nie musicie się logować.

To jest mój 8080 post! :D

A jeszcze dodam - nie wiem czy fotki Orzecha trafiły do kalendarza czy nie ale podejrzewam że to rozgoryczenie jest przez ich brak.
Auto jest zajebiste ale kurna... co to ma być? CRX w polu... dupy nie urywają sorry. Porównajcie fotki z ubiegłych lat.

Avatar użytkownika
wrobellos
Moderator
 
Posty: 3342
Dołączył(a): 2008-03-04, 00:45
Lokalizacja: Łódź
Samochód: crx

Re: Kalendarz 2015 propozycje zdjęc

przez wrobellos » 2014-12-14, 10:03

forum jak forum, zainstalowalem adblocka i dziala jak trzeba nawet wchodzic zaczalem normalnie :)
co do kalendarzy chetnie bym zobaczyl za co place bo w przeciwnym razie nie chce brac w ciemno...

Avatar użytkownika
orzech007
Forumowicz
 
Posty: 640
Dołączył(a): 2011-05-06, 23:17
Lokalizacja: Warmia Mazury
Samochód: CRX EE8

Re: Kalendarz 2015 propozycje zdjęc

przez orzech007 » 2014-12-14, 10:46

Sebas wejdz na na c4g i zobacz kalendarz.Wedlug mnie 3ma poziom i nie ma sie czego obawiać ze cos bedzie nie tak.Co do forum jeżeli mialy byc zmiany to przed ich dokonaniem powinien byc zalozony temat i w nim zawarty kompromis jak forum ma wyglądać.Mozna bylo forum oddac w rece kogos kto to ogarnie bez problemu i zrobić jakas zrzutke na forum.Podejrzewam ze nie byloby problemu z niewielką kwotą przelana na dobry upgrade.
Części EE8/EE9

Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Kalendarz 2015 propozycje zdjęc

przez bar_oo » 2014-12-14, 11:40

to ja zapytałem o wybor zdjęć i odpowiedź otrzymałem, nie bedzie - rozumiem, myślałem że choć z tych fajniejszych byłby jakis wybór przeciez to i tak wy byscie je wybrali ale ok, i czy przed zakupem jest jakas szansa by choc pokazać wiecej niz jedna fotkę, fajnie by bylo okazać ludziom na co się moga przygotować
sebas- nikt nie ma pretensji czy coś jeśli ktos wkłada w to wszytsko swój czas i pieniadze, wiekszość jest zadowolona i szczęśliwa, ale trzeba wiedzieć i pamiętać, że nie zawsze wszystkim trafi się w gust przy takiej ilości osób i czasem jest trochę gadania zupełnie potem niepotrzebnego
to temat kalendarza a nie ogólnosci forum, zrobic mi tu porzadek kto może i potafi :)
...B16A1 zamknięte w EE8... FOG LIGHTS+GATHERS 1.8 DIN+WIND DEFLECTORS+MAP LIGHT+ARMREST+MUD FLAPS+REMUS+PERSONAL BOX+MIRROR'S COVERS+HEADLIGHT WASHER+BUMPER POLE

Avatar użytkownika
piciek2206
Forumowicz
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2012-05-28, 18:02
Lokalizacja: Włocławek Sin City

Re: Kalendarz 2015 propozycje zdjęc

przez piciek2206 » 2014-12-14, 17:09

Spokojnie. Przeciez Polkar napisał, ze będzie pełna lista zdjęć, którę znajdują się w kalendarzu wiec nikt kota w woku zamawiać nie musi.
Wpłaty są do 19.12
www.facebook.com/PiciekLFC

pzm
Forumowicz
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2012-03-27, 21:47
Lokalizacja: WWL

Re: Kalendarz 2015 propozycje zdjęc

przez pzm » 2014-12-23, 11:17

Heh, takie pytanie: "a czemu nie mogliśmy głosować na najlepsze fotki?" aż prosi się o odpowiedź: " bo to nie jest konkurs na największą liczbę znajomych".
Na początku były podane zasady, zostało napisane kto zadecyduje o wyborze więc skoro komuś się nie podobają zasady to po co bierze w ogóle udział w zabawie?

Pozdrawiam i załączam życzenia Wesołych Świąt :)
Czarny to nie kolor. Czarny to siła.

Mam wirusa CRX i zarażam.

  Poprzednia strona
Posty: 69   •   Strona 5 z 5   •   1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Teraz jest 2024-03-28, 15:27