Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum.
Luźno o wszystkim... Tematy w ktorych nikt sie nie odezwal od 30 dni, sa automatycznie usuwane.

Posty: 83   •   Strona 5 z 6   •   1, 2, 3, 4, 5, 6
Avatar użytkownika
pirul
Moderator
 
Posty: 5603
Dołączył(a): 2006-12-11, 10:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez pirul » 2014-12-09, 00:30

:( W dalszym ciągu nie działają ostatnie posty pojawiające się po najechaniu na link do tematu w podforach. Nie wiem jak inni, ale ja w związku z tym w ogóle nie wiem co się dzieje na forum i nie moderuję żadnego działu bo musiałbym otwierać osobno każdy jeden wątek. Jak tylko znajdzie się chwila żeby się tym zająć wrócę do sprzątania.
del Sol Captiva Blue Baby 190KM/220Nm @ 0,55bar SOLD
ITR DC2 #2079 196KM/201Nm SOLD
CB600F HORNET '10 SOLD
cvc 8gen FK3 glasstop EXECUTIVE @ DESMOND REGAMASTER - 180KM/407Nm SOLD
w garażu MX-5 NA '90, XJ6N i Hornet 600 Cafe Ricer Project

Avatar użytkownika
atom1
Moderator
 
Posty: 9531
Dołączył(a): 2005-12-07, 19:09
Lokalizacja: z Podlasia

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez atom1 » 2014-12-09, 00:42

no to jest porazka, i to ze linki nie otwieraja sie w nowych oknach
http://demotywatory.pl/6670/MODERATORZY
moj feedback http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=30&t=19664&p=203599&hilit=atom1#p203599
Mój warsztat: http://www.atomoto.eu

Avatar użytkownika
wrobellos
Moderator
 
Posty: 3342
Dołączył(a): 2008-03-04, 00:45
Lokalizacja: Łódź
Samochód: crx

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez wrobellos » 2014-12-18, 14:06

Kiedy zostanie rozwiazny problem BOTOW i jak zbanowac uzytkownika(bota) ? szukalem przycisku i nie ma nigdzie albo slepy jestem....

Avatar użytkownika
wrobellos
Moderator
 
Posty: 3342
Dołączył(a): 2008-03-04, 00:45
Lokalizacja: Łódź
Samochód: crx

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez wrobellos » 2014-12-20, 10:06

ja sie przeprowadzilem na c4g forum(w koncu civic 4g to to samo auto co rex), widze tam wielu ludzikow z crxa i w sumie tam tez znam sporo osob, no dziala wszystko jak trzeba jest klimat

Avatar użytkownika
polkar
Administrator
 
Posty: 3938
Dołączył(a): 2005-04-15, 12:51
Lokalizacja: z Polski
Samochód: del Sol

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez polkar » 2014-12-20, 10:55

Ja mam mniejsze uprawnienia na nowym forum, i tez nie moge calkowicie usunac bota.
Pisalem do malcolma z tym problemem
HOTMOT.pl

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez Vincent » 2014-12-20, 12:06

Rozmawiałem z Malcolm-em , i może liczyć na pomoc . W klubie mamy kolegę , który ogarnia takie tematy i jest też na tym forum . Powinni porozmawiać i na pewno można pewne rzeczy naprawić i usprawnić .

Avatar użytkownika
Wenega
Forumowicz
 
Posty: 954
Dołączył(a): 2012-05-22, 10:15
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez Wenega » 2014-12-20, 19:21

no to w takim razie proponuje zrobić forumowy zryw, po tytułem: zbiórka na zmianę szaty i obsługę forum. Zapłacimy Malcomowi czy komuś innemu kto się podejmie i tyle. Bo tak to jest tylko samo narzekanie.

Czy ktoś może wycenić powrócenie do starej szaty graficznej forum, żebyśmy wiedzieli jaki to jest rząd wielkości?
ED9 by Wenega
http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=17&t=62748

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez Vincent » 2014-12-20, 20:13

Przykro się czyta , jak mody narzekają na ogólnym forum. Takie uwagi powinne być po za ogólnym . Czyli dyskusja modów z adminem po za forum dostępnym dla zwykłych użytkowników. Pomyślcie , nowy poczyta i co pomyśli ? Mody narzekają , to jak chu........e musi być to forum . Lista uwag od modów co usprawnić , co zmienić skierowana do admina i admin usprawnia . Już było powiedziane , że stare nie wróci . Stare forum to dinozaur , mamy to i trzeba je usprawnić . Na to potrzeba czasu i wymaga trochę pracy . Od samego narzekania forum się nie zmieni . Atak bootów na forum , to przypadek . Najprawdopodobniej jest jest grupa ruskich , trzeba coś z tym zrobić bo rozwalą forum i zostaniemy bez .

Avatar użytkownika
bar_oo
Forumowicz
 
Posty: 3727
Dołączył(a): 2006-11-13, 00:29
Lokalizacja: ZABRZE
Samochód: CRX EE8 B16A1

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez bar_oo » 2014-12-20, 20:18

nasze auta to tez dinazaury i też pasowały do całosci tego co było :) z kim rozmawiam słysze tylko że nikomu nie pasuje, a reszta plusow których wg mnie nie ma, to tylko to że to sie w ogole otwiera i cos tam jest, zobaczcie tez na to ile osob jest na forum, ja codzien atom sebas czasem ktos inny i generalnie nie ma wiele, a reszta znajomych poszło nie wiadomo gdzie lub poprostu przestała tu wchodzić, a to powinno dac do myślenia
...B16A1 zamknięte w EE8... FOG LIGHTS+GATHERS 1.8 DIN+WIND DEFLECTORS+MAP LIGHT+ARMREST+MUD FLAPS+REMUS+PERSONAL BOX+MIRROR'S COVERS+HEADLIGHT WASHER+BUMPER POLE

Avatar użytkownika
wieprzu
Forumowicz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2014-03-31, 15:39

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez wieprzu » 2014-12-20, 22:59

Rozumiem, że jak stara szata wróci to forum na nowo rozkwitnie? Wiązanie zmiany szaty z tym, że odchodzą użytkownicy to śmiały wniosek. Jeśli coś mnie interesuje i uważam to za wartościowe to wali mnie to jaką masz szatę. Każde, powtarzam, każde forum czy strona w trakcie modernizacji pozornie traci użytkowników. Częściowo dlatego, że wyfruwają ci co zarejestrowali się 4 lata temu a od 2 lat byli 3 razy i nie zarejestrowali się ponownie. Możecie się z moim zdaniem nie liczyć bo rzadko zabieram i zabierałem głos na forum, a jeszcze rzadziej się logowałem. Rozmawiałem na temat tego co tu się wyprawia po zmianach z Vincentem i w sumie podsumował całą naszą rozmowę. Dodam tylko od siebie, że jeśli jakiejś funkcjonalności nie ma to raczej nie jest niemożliwym, żeby ją dodać. Mnie osobiście zwisa czy forum będzie w nowej czy starej szacie. Nie korzystam z niego na tyle by mi się świat zawalił z powodu moich preferencji. Dodam tylko, że na co dzień z racji mojego zawodu korzystam z masy forów. Na większość nawet nigdy nie wracam ale mam przez to styczność z bardzo różnymi systemami (phpbb, vbiuletin, drupal forum, wordpress forum i jakieś inne pomniejsze). Jeśli ktoś pisze, że tamto było intuicyjne i przejrzyste to chyba było to jedyne forum jakiego obsługi się nauczył. Jednego jednak nie można mu odmówić- było już na swój sposób dojrzałe. Pracowali na to admini zapewne przez parę jak nie paręnaście miesięcy. Nie wiem jaka była wtedy reakcja moderatorów. Zapewne ich jeszcze nie było (poza adminami) ale to co czytam teraz w otwartym topiku to jest lot. Na żadnym normalnym forum moderatorzy nie żalą się w otwartym topiku. Mało tego . Większość z nich czynnie bierze udział w rozwoju forum od strony projektowej i programistycznej. Ja rozumiem, że nie wszyscy muszą programować. Może więc dogadajcie się panowie jakoś jak dorośli mężczyźni w naście oczu i jakąś jedną wizję reprezentujcie. Jeśli natomiast nie macie jednej wizji to jest to chyba czas na weryfikacje moderacji ze strony adminów. To co tu czytam kojarzy mi się z taką sytuacją. Na osiedlu budują dzieciakom piękną piaskownicę. Niestety dzieciaki chcą się bawić już i mimo, że brakuje tylko desek na siedziska i ogrodzenia, żeby nie nasrał kot to dzieciaki już myślą o przeniesieniu się do sąsiedniej. Zwłaszcza, że kot im do piaskownicy nasrał a sprzątać nie ma komu. Pracowaliście wszyscy na stare forum przez lata. Nowe może być jeszcze lepsze. Wystarczy się sprężyć, ogarnąć, dogadać. Połapać ludzi i już. Na tyle na ile się znam to powrót do starej szaty niczego nie zmieni w kwestii użytkowników bo to nie szata a treść ich przyciąga. A treść musimy tworzyć wspólnie. Funkcjonalności to rzecz przyjemna ale drugorzędna i nad nią pracują admini i moderatorzy (przynajmniej na ogół). Potrzeba trochę ochłonąć i wziąć się do roboty moim zdaniem, ale to tylko moje zdanie. Tak czy siak ja dziękuję za stare i za nowe forum. Będę zaglądał niezależnie od obrotu spraw. A co do rozwalenia forum to z doświadczenia wiem Vincent, że częściej niż boty czy hakerzy fora zabija syf który tworzy się z różnych powodów między użytkownikami (admini i modzi to też użytkownicy tylko z obdarowaniem ;) ) Dobra kończę to kazanie. Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za nadchodzące. Przepraszam też za ewentualne byki ort.

P.S.
Nie wiem też czy niektórzy zdają sobie sprawę z tego, że każda dodatkowa funkcjonalność to dodatkowe wtyczki a to z kolei obciąża serwer i baze danych co z kolei może kończyć się na tanim hostingu konkluzją "co jest .urwa?! czemu nie działa forum?!" Przy odrobinie wysiłku i szatę graficzną można by zrobić taką jak na starym, tylko po co ;)

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez Malcolm Feth » 2014-12-20, 23:54

Wszyscy są chetni do marudzenia, nikt nie jest chętny do pomocy. Smutne, ale rozumiem.
Usunąłem boty, zrobiłem lekkie zmiany. Zobaczymy czy to pomoże.

Wrzyszlosci sugeruje mi dać znać po prostu, bo nie zaglądam na forum codziennie.. thx.

Avatar użytkownika
atom1
Moderator
 
Posty: 9531
Dołączył(a): 2005-12-07, 19:09
Lokalizacja: z Podlasia

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez atom1 » 2014-12-21, 00:04

ale do jakiego marudzenia, nigdy mi nic nie proponowales zebym pomogl? to co moge czyli usuwac boty w technicznym to robie co wieczor, wiecej mi nie dane, nawet z tego co pisze polkar to tez ma mniej - juz dawno wyszlo postanowienie ze zlozymy sie $ na czlowieka ktory ogarnie (jak nie masz na to czasu i checi) i bedzie sie tym zajmowal, na serwer itp, nie jest nas tak malo ktorym zalezy, ale zeby sie zlozyc to trzeba miec na co- dla mnie to jest stare forum, do tego przywyklem ale praktycznie nic sie juz tu nie dzieje
http://demotywatory.pl/6670/MODERATORZY
moj feedback http://www.honda-crx.info/viewtopic.php?f=30&t=19664&p=203599&hilit=atom1#p203599
Mój warsztat: http://www.atomoto.eu

Avatar użytkownika
Vincent
Forumowicz
 
Posty: 3263
Dołączył(a): 2011-05-05, 00:45
Lokalizacja: CRX Club WROCŁAW
Samochód: CRX Del Sol

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez Vincent » 2014-12-21, 01:17

Panowie , do pracy . Do ogarnięcia są schematy . Użytkownicy tego nie zrobią . Ma ktoś z was schematy to niech uzupełni .
ruscy jednak nie odpuszczają . Proszę się skoncentrować i gnoi tępić . Na silniku można schudnąć po rusku . Ludzie są na tym forum i będą .

Avatar użytkownika
wrobellos
Moderator
 
Posty: 3342
Dołączył(a): 2008-03-04, 00:45
Lokalizacja: Łódź
Samochód: crx

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez wrobellos » 2014-12-21, 02:06

Malcolm Feth napisał(a):Wszyscy są chetni do marudzenia, nikt nie jest chętny do pomocy. Smutne, ale rozumiem.
Usunąłem boty, zrobiłem lekkie zmiany. Zobaczymy czy to pomoże.

Wrzyszlosci sugeruje mi dać znać po prostu, bo nie zaglądam na forum codziennie.. thx.


nadal nie ma najwazniejszego przycisku - warn/ban, bedzie cos w tej kewstii ogarniete?

Malcolm Feth
Administrator
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2004-02-03, 19:07
Lokalizacja: Emigrant!
Samochód: Honda Civic Type-R

Re: Komentarze/sugestie/prośby/bugi dot. nowej odsłony forum

przez Malcolm Feth » 2014-12-21, 20:38

Jeszcze troche posprzatalem w uzytkownikach i wykasowalem nastepne kilka tuzinow dziwnych rzeczy. Mam nadzieje ze to da nam spokoj z botami.
Lekkie zmiany przy rejestracji takze zrobione. Jak cos to wolac i bedziemy dalej kombinowac.

Co do warn/ban - jest taka opcja, ale jej nie widzicie.. musze wybadac ustawienia dostepu itd itp...

  Poprzednia strona   Następna strona
Posty: 83   •   Strona 5 z 6   •   1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Teraz jest 2024-03-28, 22:31